Speler > Starren, Amber

Starren, Amber

 
Informatie
Categorie: Dames
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: De Bekker
De Bekker - Soccer
Roadhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54858
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Dames dubbel 3 5
2017-2018
Dames 2 7
Dames classic 1 4
2016-2017
Semi-Pro 14 44
Dames 5 6
NTVB Challenger Ranking 10 53
Dames classic 3 6
2015-2016
Open 110 155
Semi-Pro 14 73
Mini master challenger 21 69
2014-2015
Open 145 254
Rookie 2 82
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 10 156
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 4 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 14 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 3 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 5 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 3 7
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 23 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 4 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 4. Dames Enkel Zo., 09.12.2018 1 5
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 5 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Dubbel Za., 20.10.2018 1 1
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Enkel Za., 20.10.2018 1 3
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 36 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 47 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 1 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 1 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 32 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 17 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 12 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 14 19
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 7 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 10 13
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 7 12
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 11 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 10 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 2 6
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 3 11
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 5 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 43 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 6 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 8 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 6 12
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 10 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 4 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 18 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel rookie Za., 23.04.2016 2 3
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 39 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 33 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 19 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 1 6
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 3 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 5 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 37 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 44 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 4 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 64 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 3 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 6 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 1 8
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 38 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 1 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 25 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 3 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 40 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 33 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 5 14
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 7 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 2 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 3 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 67 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 2 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 26 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 2 14
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 9 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 73 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 22 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 17 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 32 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Rookie Dubbel Za., 15.03.2014 1 2
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 28.02.2014 1 8
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Open Ronde Vr., 28.02.2014 5 8
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 62 69
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 65 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 20.12.2013 3 7
Dingus Heerlen Dingus poules Vr., 20.12.2013 1 13
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 90 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 17 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 3 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 22 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Semi-Pro Dubbel Za., 26.10.2013 2 13
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 13 42
2012-2013
N.T.F. Toernooi Roberto Sport Landgraaf Open Dubbel Vr., 21.06.2013 7 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 24 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 4 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 3 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 20 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 17 24
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 4 14
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Napoleon Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Napoleon Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
Napoleon 2 Zomercompetitie Poule B
Dingus 2 ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
2013-2014
In the pocket Zomercompetitie poule D
Dingus 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2012-2013
Dingus 1 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Starren, Amber Gobbels, Rob Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Starren, Amber Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber Prickaerts, Niels Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Starren, Amber Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber Prickaerts, Niels Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Starren, Amber Gobbels, Rob Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Starren, Amber
De Bekker
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Finale Hoofdronde
Starren, Amber Nijmeijer, Lianne Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Starren, Amber Gelissen, Michelle Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Plaats 3 Hoofdronde
Starren, Amber Moonen, Mike Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Starren, Amber Bentivoglio, Giuliano Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber Kruijer, Sven Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Zestiende finale Extra ronde
Starren, Amber Klunder, Roger Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Starren, Amber Moenen, Bianca Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber Moenen, Jose Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Starren, Amber Bodewes, Boudewijn Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber Eenbergen, Ton Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Starren, Amber Moonen, Mike Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber Mol, de, Jan Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber Gelissen, Michelle Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Starren, Amber Syed, Qaiser Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Kerkhof, van de, Rens
't Allegaartje
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Graaf, de, Wesley
't Allegaartje
Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
De Bekker
Habets, Henk / Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
10.05.2019
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Mertens, Jordy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
De Bekker
Mertens, Jordy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
4. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Kruijer, Sven / Strijkel, Gilles Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Loonen, Roel / Otten, Yuri Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
2. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Loonen, Roel / Otten, Yuri Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
3. Ronde Hoofdronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Gelissen, Michelle / Schijndel, van, Thijs Verlies
26.04.2019
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Koch, Wiel
De Wolfjes 1
Winst
19.04.2019
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Koussen, Rene / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Gelijkspel
12.04.2019
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Bergwanger, Walter / Verboeket, Patrick
De Wolfjes 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
05.04.2019
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Gielkens, Loek / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
22.03.2019
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Arts, Jan / Meerendonk, van de, Nico
Oude Heide 2
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Schmitz, Sven / Starren, Amber
De Bekker 2
Schenk, Emiel / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Verlies
15.02.2019
ZOH 1e klasse B
19. Speeldag
Starren, Amber / Pauly, Jeroen
De Bekker 2
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Prickaerts, Niels / Maes, Nathan
Dingus
Winst
08.02.2019
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Starren, Amber / Leonard, Chris
De Bekker 2
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 2
Verlies
01.02.2019
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Hendriks, Hub / Starren, Amber
De Bekker 2
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Da Capo 2
Gelijkspel
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frank
Old Stars
Winst
18.01.2019
ZOH 1e klasse B
16. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Coenen, Davy / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Koch, Manfred / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
11.01.2019
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Driessen, Roger / Houben, Ron
De Poart 1
Winst
04.01.2019
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Schmeetz, Niki / Hennekens, Dion
't Weverke 1
Winst
14.12.2018
ZOH 1e klasse B
13. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Brans-Brabant, Steve / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Meisters, Horst / Lorrie, Leslie Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Kruijer, Sven / Strijkel, Gilles Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Prickaerts, Niels / Franssen, Ricardo Gelijkspel
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Franssen, Jo / Vaessen, Peter Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Extra ronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Van Tilburg, stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits Winst
07.12.2018
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Maassen, Remco / Krichel, Rene
D'r Springbron 1
Winst
23.11.2018
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Buccella, Claudio / Niels, John
De Wolfjes 1
Gelijkspel
09.11.2018
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Winst
02.11.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Colbers, Ronny / Goffard, Geoffreij
De Sjmied 1
Winst
26.10.2018
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Maassen, Mark / Martin, Ber
't Lämke 1
Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Lorrie, Leslie / Dijk van, Joey Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Wollgens, Thomas / Meijers, Patrick Verlies
19.10.2018
ZOH 1e klasse B
1. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Hendriks, Kritt / Mortel, van de, Rik
't Weverke 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Partouns, Harrie / Jus, Eddo
De Capucijn 1
Winst
05.10.2018
ZOH 1e klasse B
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Bosch, Edwin / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Winst
07.09.2018
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Gerets, Christian / Evans, David
De Poart 1
Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Gelissen, Michelle / Berben, Vivian Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Kleinveldus, Danny / Krop, Jeffrey Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Boersma, Maurice / Klunder, Roger Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Conjour, Thei / Vaessen, Peter Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Jongen, Kay / Jongen, Bas Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 7-8
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Eenbergen, Ton / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Otten, Yuri / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
't Allegaartje
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Starren, Amber / Pauly, Jeroen
De Bekker 2
Bosch, Edwin / Flegel, Alfred
D'r Prick 2
Winst
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
29. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Thieme, Ferry / Maassen, Mark
De Pitsers 1
Winst
11.05.2018
ZOH 1e klasse B
28. Speeldag
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
De Bekker 2
Loontjes, Sven / Vaessens, Jim
Dat Boys 1
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Claessen, Johan / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Verlies
20.04.2018
ZOH 1e klasse B
26. Speeldag
Verpoort, Gus / Starren, Amber
De Bekker 2
Dijk van, Stephan / Vanderheyden, Frank
Dingus 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Nijmeijer, Lianne / Kruijer, Sven Winst
14.04.2018
Open Dubbel
4. Ronde 2. Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Meentz, Devin / Franssen, Ricardo Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Adriaansen, Jeffrey / Franssen, Jo Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
1. Ronde 2. Extra ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
07.04.2018
MultiTable de Bekker
6. Ronde 2. Extra ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Camp op den, Michel / Weijzen, Ben Gelijkspel
07.04.2018
MultiTable de Bekker
5. Ronde 2. Extra ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Horen, van, Erik / Horen, van, Jack Verlies
07.04.2018
MultiTable de Bekker
4. Ronde 2. Extra ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen Gelijkspel
07.04.2018
MultiTable de Bekker
Halve finale Extra ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Camp op den, Shem / Slegers, Luvic Winst
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
De Bekker 2
Vincken, Vincent / van de Ven, Robert
De Rode Ridder 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 2
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Laudy, Carl / Starren, Amber
De Bekker 2
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 1e klasse B
20. Speeldag
Verpoort, Gus / Starren, Amber
De Bekker 2
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Gelijkspel
02.02.2018
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Weide, van der, Martin / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
26.01.2018
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker 2
Schokker, Ramon / Meessen, Alexander
D'r Aowe Kino 1
Winst
22.12.2017
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Schmitz, Sven / Starren, Amber
De Bekker 2
Smeets, Leon / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
24.11.2017
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Starren, Amber / Verpoort, Gus
De Bekker 2
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
27.10.2017
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Verpoort, Gus / Starren, Amber
De Bekker 2
Houben, Ron / Kempen, van, Ruud
De Poart 1
Winst
22.09.2017
ZOH 1e klasse B
4. Speeldag
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker 2
Meij, de, Francis / Bovens, Jo
Der Busch 1
Gelijkspel
08.09.2017
ZOH 1e klasse B
2. Speeldag
Laudy, Carl / Starren, Amber
De Bekker 2
Remmers, Frens / Marquaire, Bas
Proosd 1
Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
5. Ronde Extra ronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle Vincken, Vincent / Franssen, Fer Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle Biermans, Yves / Jongen, Bas Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
2. Ronde Extra ronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle Vaessen, Peter / Ubachs, Junior Gelijkspel
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
1. Ronde Extra ronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos Verlies
19.05.2017
NTVB Challenger Finale
Achtste finale Hoofdronde
Starren, Amber / Gelissen, Michelle Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)