Speler > Smeets, Rowan

Smeets, Rowan

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24782
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2017-2018
Heren 57 126
ZOH Bokaal 12 146
2016-2017
Open 10 80
Heren 85 119
Heren classic 11 187
2015-2016
Open 8 155
Mini master challenger 31 69
2014-2015
Open 15 254
2013-2014
Open 13 289
2012-2013
Open 7 174
2011-2012
Semi-Pro 51 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2017-2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 10 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 4 53
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 2 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 20 31
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 11 51
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Hoofdklasse Vr., 08.12.2017 2 3
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 8 23
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 3 30
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 2 22
2015-2016
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 3 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 3 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 1 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 5 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 2 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 27 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 7 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 2 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 2 24
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 18 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 5 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 48 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 5 54
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 1 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 2 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 49 91
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 7 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 5 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 2 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 8 69
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 5 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 9 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 18 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 3 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 10 46
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 17 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 5 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 3 53
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 1 16
2011-2012
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 5 12
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 17 19
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
de Bekker 2 NTL
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
de Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
Blauw Wit '62 Ereklasse, Beker
2013-2014
Blauw Wit 1 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
Smidter Boys-1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Smidter Boys 3 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
Smidter Boys 2 ZOH Hoofdklasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Plaats 3 Hoofdronde
Smeets, Rowan Starren, Roy Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Smeets, Rowan Bhattoe, Vijay Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Smeets, Rowan Ramzan, Sufiyan Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Smeets, Rowan Leu, Gunnar Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Jongen, Kay Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Chamuleau, Raoul Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Dharampal, Vikash Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Moenen, Jose Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan Dost, Mark Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-6
Smeets, Rowan
de Bekker 2
Lorrie, Leslie
Club Foos
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Smeets, Rowan
de Bekker 2
Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Smeets, Rowan
de Bekker 2
Bhattoe, Vijay
Randstad
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Smeets, Rowan
de Bekker 2
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Smeets, Rowan / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Mertens, Ralf / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Winst
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Smeets, Rowan / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Hodiamont, Leon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Maessen, Toby / Eerens, Mitch
't Straotsje 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Souren, Hasso / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Winst
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Willems, Victor / Jus, Eddo
De Capucijn 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Keijenberg, Ramon / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Roeleveld, Peter / Mey, Eric
Oude Heide 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Jongen, Kay / Jongen, Bas Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Boersma, Maurice / Klunder, Roger Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-6
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank
Club Foos
Verlies
27.05.2018
N.T.L
Plaats 5-8
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Winst
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
de Bekker 2
Syed, Qaiser / Schijndel, van, Thijs
Randstad
Verlies
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Camp op den, Shem / Wijers, Jos
Raodhoes Warriors
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Baggermans, Dirk / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Habets, Henk / Starren, Roy
de Hakkers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Winst
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
de Bekker 2
Otten, Yuri / Dijk van, Jeroen
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Bilsum, van, Fastert / Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Hanssen, Rick / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
de Bekker 2
Bodewes, Boudewijn / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
de Bekker 2
Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
Op de Bosch 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Wollgens, Thomas / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Coenen, Jerau / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Winst
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Habets, Henk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gelijkspel
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Hendriks, Jos / Beuken, John
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Vroomen, Jan / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Meijers, Patrick / Starren, Roy
De Hakkers 1
Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
11. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
8. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
5. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Camp op den, Shem / Labruzzo, Maurizzio Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Woug van de, Willy / Daenen, Alex Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Klunder, Roger / Boersma, Maurice Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Gouders, Freddy / Vandrey, Bernd
D'r Koffereck 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Maessen, Sem / Maessen, Joeri Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Ubags, Gino / Zenden, Wesley Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Pynoo, Brecht / Berben, Vivian Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Vincken, Vincent / Franssen, Fer Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Plaats 3 Extra ronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Maessen, Sem / Maessen, Joeri Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Starren, Roy / Smit, Marcel Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Extra ronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Weijzen, Ben / Stevens, Jurgen Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Extra ronde
Smeets, Rowan / Hermans, Harley Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Erkens, Hub / Bleus, Danny
Oude Heide 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Daemen, Niels / Franssen, Jo Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Reulings, Micha / Gorissen, Patrick Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Jus, Eddo / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Eerens, Patrick / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Bleijlevens, Jean / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Janssen, Pascal / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Theeuwen, Cliff / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Gelijkspel
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Lenssen, Maurice / Bolkenstijn, Sjef
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Beniers, Gino / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Eykenboom, Ron / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Winst
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
26.08.2017
Challenger
Kwart finale Hoofdronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas Wensink, Rick / Dost, Mark Verlies
26.08.2017
Challenger
Achtste finale Hoofdronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Sjon Winst
26.08.2017
Challenger
5. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas Spierings, Arnando / Franssen, Fer Winst
26.08.2017
Challenger
3. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas Hanssen, Rick / Raven, Rocco Verlies
26.08.2017
Challenger
2. Ronde Voorronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas Moonen, Bjorn / Klunder, Roger Verlies
26.05.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers
Winst
21.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
6. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Starren, Roy / Slegers, Luvic Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
5. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
Plaats 3 Hoofdronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Eenbergen, Ton / Sijkens, Peter Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
3. Ronde Extra ronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Kortenray, Hubert / Paulissen, Jos Gelijkspel
08.04.2017
Benelux Open 2017
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Smeets, Rowan Neefs, Tim / Apers, Jason Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)