Speler > Raukema van, Folkert

Raukema van, Folkert

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 51686
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
Heren classic 29 187
Senioren classic 6 42
2014-2015
Open 14 254
Pro 20 123
2012-2013
Open 53 174
Pro 14 79
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 4 30
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 4 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 9 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 15 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 9 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 36
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 2 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 1 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Pro Dubbel Za., 01.11.2014 2 7
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 2 13
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 1 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 5 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 4 14
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 5 16
De Kroeg Brunssum Pro dubbel Za., 12.01.2013 1 8
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Capucijn 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
Da Capo 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Da Capo 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
The Spot ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Rode Ridder Zomercompetitie Poule C
The Spot ZOH Hoofdklasse, ZOH beker
2013-2014
De Sport Zomercompetitie poule D
Wien 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Amicitia 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2011-2012
Amicitia ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2010-2011
Amicitia Overgangs klasse
Der Bergbock 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
Wien ZOH Hoofdklasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Senden, Jim / Raukema van, Folkert
De Bekker 2
Lemmens, Jim / Sijben, John
Heukske 1
Verlies
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Raukema van, Folkert / Senden, Jim
De Bekker 2
Cochet, Dimitri / Kutaydin, Jeroen
De Bekker 1
Verlies
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Bartels, Danny / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Gortges, Manfred / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Raukema van, Folkert / Bartels, Danny
De Capucijn 1
Thorissen, Jack / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Bremmers, Jo / Bleus, Danny
Oude Heide 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
In de Vrie 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Aretz, Frans / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Verlies
27.09.2019
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
De Capucijn 1
Bakker, Willy / Vanhingel, Herman
De Capucijn 2
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Bonfrere, Micha / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Winst
21.12.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Stitzinger, Louis / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Schillings, Jurgen / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Bonfrere, Micha / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Eykenboom, Ron / Jansen, Joey
De Kroeg 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker
Halve finale
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Meijers, Patrick / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Moonen, Mike / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Winst
09.02.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
Da Capo 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Eykenboom, Ron / Jansen, Joey
De Kroeg 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Senden, Dave / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Jus, Eddo / Bartels, Danny
De Capucijn 1
Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Bonfrere, Micha / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Coenen, Jerau / Janssen, Pascal
De Kokerel 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Mertens, Ralf / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Gelijkspel
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
Da Capo 1
Niks, Maurice / Schmitz, Wiel
D'r Prick 1
Winst
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
Da Capo 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Vos, Wim / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
Da Capo 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
Da Capo 1
Roberts, Iwan / Franssen, Ties
De Capucijn 1
Winst
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Wilders, Patrick / Eerens, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
7. Ronde Extra ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Starren, Elroy / Slegers, Luvic Gelijkspel
08.04.2017
Benelux Open 2017
6. Ronde Extra ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Nowottka, Tim / Dijk van, Ricky Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
Plaats 3 Hoofdronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Gelijkspel
08.04.2017
Benelux Open 2017
Halve finale Hoofdronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Starren, Elroy / Slegers, Luvic Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
2. Ronde Extra ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
Kwart finale Hoofdronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
1. Ronde Extra ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert Vissers, Erik / Kamps, Roger Winst
13.05.2016
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Vanhingel, Herman / Vanhingel, Dominic
Da Capo 1
Verlies
06.05.2016
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Niks, Patrick / Monsuwe, Hans
D'r Prick 1
Verlies
29.04.2016
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
The Spot
Aussems, Gino / Marquaire, Bas
Proosd
Verlies
22.04.2016
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Theeuwen, Cliff / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
01.04.2016
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Winst
11.03.2016
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Janssen, Pascal / Janssen, Sandra
De Kokerel
Verlies
04.03.2016
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Steyns, Ralf / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
26.02.2016
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Hendriks, Jos / Beuken, John
D'r Dikke Sjtee
Winst
19.02.2016
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Eykenboom, Ron / Prins, Rene
't Trefpunt 1
Winst
12.02.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Bussens, Rob / Krichel, Heinz
't Trefpunt 2
Winst
29.01.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Weijer van de, Hans / Wenders, Dennis
Blauw Wit '62 1
Verlies
11.12.2015
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Aruvaino, Henk / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
20.11.2015
ZOH Beker Hoofdklasse
1. Ronde
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Bartels, Sydney / Bakker, Lejo
D'r Bok 1
Gelijkspel
13.11.2015
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Haurissa, Emrys / Aussems, Gino
Proosd
Winst
06.11.2015
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Bemelmans, Donee / Bartholome, Thom
A Gen Baan 1
Winst
30.10.2015
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Hupkens, Kevin / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
23.10.2015
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Verlies
16.10.2015
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
The Spot
Vincken, Timothy / Jansen, Joey
D'r Bok 1
Winst
09.10.2015
ZOH Beker
1. Ronde
Raukema van, Folkert / Vermeer, Albert
The Spot
Domen, Ruud / Domen, Frank
D'r Aowe Kino
Winst
02.10.2015
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Stitzinger, Frank / Janssen, Sandra
De Kokerel
Winst
28.08.2015
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Thijssen, Theo / Meerendonk, van de, Nico
Oude Heide 1
Winst
14.08.2015
Zomercompetitie Poule C
9. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Coelingh, Martijn / Franssen, Fer
Time Out
Winst
14.08.2015
Zomercompetitie Poule C
9. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Snippe, Hein / Snippe, Rogier
Time Out
Winst
14.08.2015
Zomercompetitie Poule C
9. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Fober, Mario / Krieger, Jorn
Time Out
Winst
07.08.2015
Zomercompetitie Poule C
8. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Kazmierczak, Jean / Otermans, Nico
Pipo
Winst
07.08.2015
Zomercompetitie Poule C
8. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Hoeksma, Hein / Eggen, Bert
Pipo
Winst
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Dijk van, Jim / Pattinaja, Philip
Dingus 2
Winst
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus 2
Verlies
31.07.2015
Zomercompetitie Poule C
7. Speeldag
Vermeer, Albert / Raukema van, Folkert
Rode Ridder
Bleus, Danny / Keizers, Ger
Dingus 2
Gelijkspel
17.04.2015
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Niks, Patrick / Monsuwe, Hans
Gen Berg
Verlies
11.04.2015
White Horse
Achtste finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Koenen, Dion / Bartels, Danny Verlies
11.04.2015
White Horse
Kwart finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Koenen, Dion / Bartels, Danny Verlies
11.04.2015
White Horse
3. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Tredunari, Giovanni / Jobses, Bennie Winst
11.04.2015
White Horse
2. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Franssen, Marco / Streckert, Sam Winst
11.04.2015
White Horse
1. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Partouns, Cas / Hesemans, Johnny Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Hanssen, Rick / Braek in de, Remi Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Berben, Vivian / Enning, Renee Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Klunder, Roger / Moonen, Jordy Verlies
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Koenen, Dion / Bartels, Danny Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Dijk van, Daniel / Kazmierczak, Jean Winst
03.04.2015
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Brinkhoff, Pascal / Raukema van, Folkert Stevens, Ralph / Pynoo, Brecht Winst
27.03.2015
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Bovens, Rinaldo / Bentivoglio, Giuliano
Da Capo
Verlies
20.03.2015
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Kempers, Kelly / Bohland, Tom
A Gen Baan 1
Verlies
13.03.2015
ZOH beker
3. Ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Stams, Ed / Krichel, Heinz
't Trefpunt 2
Winst
06.03.2015
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Huydts, Rob / Stitzinger, Mat
De Kokerel 1
Winst
27.02.2015
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Raukema van, Folkert / Speycken, Nic
The Spot
Bruystens, Theo / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
21.11.2014
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Monsuwe, Jack / Wollgens, Thomas
Gen Berg
Gelijkspel
07.11.2014
ZOH beker
2. Ronde
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
The Spot
Monsuwe, Jack / Wollgens, Thomas
Gen Berg
Winst
01.11.2014
1e TFN Toernooi
Finale Hoofdronde
Raukema van, Folkert / Vanhingel, Herman Ramaekers, Bryan / Smeets, Rowan Winst
01.11.2014
1e TFN Toernooi
Halve finale Hoofdronde
Raukema van, Folkert / Vanhingel, Herman Daemen, Niels / Nelissen, Bart Winst
01.11.2014
1e TFN Toernooi
Kwart finale Hoofdronde
Raukema van, Folkert / Vanhingel, Herman Franssen, Jo / Koch, Wiel Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)