Speler > Moonen, Bjorn

Moonen, Bjorn

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Verenigingen: Dingus
Dingus-Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54632
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 94 122
2017-2018
Heren 56 126
ZOH Bokaal 62 147
2016-2017
Open 42 80
Pro 13 29
Heren 40 119
Heren classic 28 187
2015-2016
Open 17 155
Pro 21 64
Mini master challenger 12 69
2014-2015
Open 37 254
Pro 10 123
2013-2014
Open 67 289
Pro 88 152
Semi-Pro 87 156
2012-2013
Open 53 174
Pro 55 79
Semi-Pro 80 84
2011-2012
Open 57 196
Semi-Pro 13 103
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Bondskoppeltoernooi Landgraaf 1e Klasse Vr., 29.11.2019 2 2
2018-2019
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 13 22
2017-2018
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 3 14
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 6 20
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 18 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 51 51
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 16.12.2017 8 9
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen B-Ronde Za., 16.12.2017 1 4
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 10 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 2 16
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 7 24
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 17 25
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 5 16
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 6 37
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 19 16
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen B-Ronde Za., 17.12.2016 1 7
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 16 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 21 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 5 15
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne Hoofdklasse Za., 12.11.2016 2 2
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 2 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 6 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 5 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 17 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 11 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 4 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 4 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 14 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 5 7
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 12 45
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 31 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 16 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 9 24
White Horse Eijsden Pro Dubbel Za., 11.04.2015 9 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 21 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 14 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 5 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 3 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 20 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 9 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 5 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 25 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 9 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 2 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 38 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 30 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 17 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 9 13
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 33 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 33 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 2 13
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 17 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 28 92
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 13 17
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 9 16
2011-2012
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 5 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 3 12
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 3 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 4 19
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Dingus 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
Boem Kartoffels SBZL Seizoen 3
2018-2019
Dingus 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
Dingus SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Dingus 1 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dingus 3 Zomercompetitie 2016 Poule D
Blauw Wit '62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
Dingus 2 Zomercompetitie Poule C
't Flaterke ZOH Hoofdklasse, ZOH beker
2013-2014
Le Cramignon Zomercompetitie poule B
Flaterke ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2012-2013
t Flaterke 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2011-2012
t Flaterke ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
t Flaterke ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
t Flaterke 1 ZOH 2A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Starren, Elroy
De Bekker
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Meisters, Horst
Old Stars
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Moonen, Bjorn
Dingus
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Dingena, Donny / Dingena, Johan
't Lämke 1
Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Vanaschen, Mario / London, Roger
D'r Druje Eck 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Wouters, Maurice / Spijkers, Richard
De Smid 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker 1e Klasse
1. Ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Crombach, Daniël / Buss, Bernd
D'r Prick 2
Gelijkspel
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Bonten, Wiel / Bemelmans, Rene
Der Bergbock 1
Gelijkspel
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Jongen, Kay / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
13.12.2019
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Gielis, Chris / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Bovens, Rinaldo / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Schins, Marcel / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Dingena, Marcel / Martinali, Jeffrey
De Capucijn 3
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus 2
Kunze, Daniel / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Gielis, Chris / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Bussens, Rob / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus 2
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Hermans, Jos / Maassen, Mark
't Lämke 1
Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Loonen, Roel / Saturnino, Renato Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Moonen, Mike / Kortenray, Hubert Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Smulders, Michael / Wysevelde, Steven Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Halve finale Extra ronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Kwart finale Extra ronde
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn Loonen, Roel / Saturnino, Renato Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Benoit, Bernd / Kohnen, Roderique
D'r Druje Eck 1
Gelijkspel
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Wouters, Jean / Wouters, Bert
De Smid 1
Winst
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Claessen, Johan / Engelberts, Wesley
Der Bergbock 1
Verlies
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Thieme, Ferry / Doijen, Didier
De Pitsers 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Hermans, Harley / Jansen, Joey
De Paardestal 1
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Coninx, Peter / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Klunder, Roger / Moonen, Bjorn
Dingus
Lemmens, Tom / Coninx, Peter
Team Limburg
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Coninx, Peter / Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Gielis, Chris / Moonen, Bjorn
Dingus
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Franssen, Fer / Moonen, Bjorn
Dingus
Ubachs, Junior / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus
Gelissen, Michelle / Starren, Amber
De Bekker
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Maes, Nathan / Moonen, Bjorn
Dingus
Lemmens, Tom / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Moonen, Bjorn / Maes, Nathan
Dingus
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
17.05.2019
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Bakker, Lejo / Dorio, Alfredo
D'r Bok 2
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Moonen, Bjorn / Prickaerts, Niels
Dingus
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Verlies
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Moonen, Bjorn / Labruzzo, Maurizzio
Dingus 2
Grijmans, Maikel / Feher, Laszlo
Carboon 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Lehmann, Dietmar / Wetzels, Pascal
De Bekker 3
Winst
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Smolenaers, Bart / Vrolings, John
D'r Bok 2
Gelijkspel
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Berg, Henk / Amerongen jr, Albert
D'r Bok 3
Winst
29.03.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Amerongen jr, Albert / Berg, Henk
D'r Bok 3
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Moonen, Bjorn / Klunder, Roger
Dingus
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Moonen, Bjorn / de Visscher, Kevin
Dingus
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Biermans, Piet / Wouters, Wim
't Graefke 1
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Simons, Bianca / Vandegard, Danischa
Oude Heide 3
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Moonen, Bjorn / Boersma, Maurice
Dingus
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Klunder, Roger / Moonen, Bjorn
Dingus
Franssen, Jo / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
08.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Schlangen, Dennis / Theunissen, John
Bouwerwei 1
Winst
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Heuvel van den, Dave / Magermans, Donny
White Horse 2
Winst
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Koch, Huub / Kanters, Sandra
De Capucijn 3
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Moonen, Mike / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Moonen, Bjorn / de Visscher, Kevin
Dingus
Hanssen, Rick / Starren, Elroy
De Bekker
Verlies
08.02.2019
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Winst
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Abrahams, Maurice / Zee van der, Danny
De Sport 1
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Moonen, Bjorn / Bemelmans, Donee
Dingus
Coenen, Davy / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Camp op den, Shem / Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Wetzels, Carlo / Woug van de, Willy
De Capucijn 2
Gelijkspel
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Peters, Wiel / Abid, Marouan
Amicitia 1
Winst
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Gelijkspel
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Grissen, Bert / Lechner, Ger
Bouwerwei 1
Winst
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Scholte, Ricky / Schaap, Kenneth
Carboon 1
Winst
07.12.2018
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Wetzels, Pascal / Lehmann, Dietmar
De Bekker 3
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Knubben, Jefke / Bakker, Sjaak
D'r Bok 2
Winst
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Winst
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Moonen, Bjorn / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Thimister, Roy / Wolters, Roel
White Horse 2
Winst
19.10.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Wierts, Rick / Smeets, Nico
D'r Koffereck 2
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Kleijnen, Roy / Braken, Bert
De Smid 1
Winst
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Hakke, Ton / Caris, Paul
De Capucijn 3
Winst
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Janssen, Jack / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Winst
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Eulink, Albertus / Boels, Arend
De Sport 1
Winst
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje
Dingus 2
Hey de, Huub / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
31.08.2018
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Schaeks, Jos / Keularts, Peter
Bouwerwei 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker 1e klasse
Halve finale
Pattinaja, Philip / Moonen, Bjorn
Dingus 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
25.05.2018
ZOH 1e klasse B
30. Speeldag
Moonen, Bjorn / Krans, John
Dingus 1
Aussems, Emiel / Aussems, Menno
Proosd 1
Winst
18.05.2018
ZOH 1e klasse B
21. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Winst
04.05.2018
ZOH 1e klasse B
27. Speeldag
Pattinaja, Philip / Moonen, Bjorn
Dingus 1
Driessen, Roger / Evans, David
De Poart 1
Winst
27.04.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Voorst van, Jo / Moonen, Bjorn
Dingus 1
Bruystens, Theo / Bergwanger, Walter
De Wolfjes 1
Winst
13.04.2018
ZOH 1e klasse B
25. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Roufs, Sarik / Eurelings, Pascal
't Weverke 1
Winst
06.04.2018
ZOH 1e klasse B
24. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Meentz, Devin / Erkens, John
De Paardestal 1
Verlies
30.03.2018
ZOH 1e klasse B
8. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Beuken, Maik / Domen, Ruud
D'r Aowe Kino 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse B
23. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Peeters, Theo / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Winst
16.03.2018
ZOH 1e klasse B
22. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Beuken, Maik / Domen, Ruud
D'r Aowe Kino 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker 1e klasse
3. Ronde
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Krans, John / Moonen, Bjorn
Dingus 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Maessen, Sem / Maessen, Joeri Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale Extra ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Dijk van, Steven / Smeets, Michel Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Extra ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Maessen, Sem / Maessen, Joeri Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Extra ronde
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Michels, Frits / Peters, Johnny Winst
05.01.2018
ZOH 1e klasse B
15. Speeldag
Moonen, Bjorn / Pattinaja, Philip
Dingus 1
Hermans, Jos / Dingena, Johan
't Lamke 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Kleijnen, Roy / Abels, Twan Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Feher, Laszlo / Czako, Viktor Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Moonen, Jordy / Jansen, Joey Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)