Speler > Conjour, Danny |
---|
Conjour, Danny |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 500 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
De Bekker 3 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Bekker 3 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
De Bekker 4 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 4 | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Bekker 5 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 5 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2012-2013 | |
De Poart 1 | 1B, Beker |
De Poart | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Poart 1 | 1A |
2010-2011 | |
De Poart 2 | 1B |
2009-2010 | |
De Poart 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Hennekens, Dion
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Braken, Bert
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Ortmans, Stan
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Ploum, Jan
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Schoonens, Peter
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse Halve finale |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Eijsden 3 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Hey de, Huub
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Schaap, Kenneth
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Ollargiu, Miranda
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Smeets, George
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Muyrers, Hans
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Willekes, Bryan
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Ronda, Michael Eijsden 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Czako, Andras
/ Imrei, Gabor Carboon 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Kosten, Peter
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
20.02.2020 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Theunissen, Melvin
/ Theunissen, John Dingus 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Bussens, Rob
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo De Capucijn 3 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Loos, Rico
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Pikero, Aco
/ Leenders, Levien Da Capo 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Havere van, Francois
/ Goessens, Anita De Capucijn 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 3. Ronde |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Fleuren, Tim
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Sleen, van der, Bas
/ Schlangen, Dennis Bouwerwei 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Smeets, Maurice
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Sandor, Anita
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Vrolings, John
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker 3 |
Leeuwen, van, Marcel
/ Vrolings, Rik D'r Bok 3 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Beumers, Stef
/ Heuvel van den, Dave White Horse 2 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Peters, Jan
/ Oosterhof, John Amicitia 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Muyrers, Hans
/ Zenden, Timo D'r Koffereck 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Kollard, Kristy De Bekker 3 |
Czako, Viktor
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Steinbach, Weiro
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 3 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker 4 |
Kuipers, Ruud
/ Coumans, Johan 't Graefke 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Borgharen 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Theunissen, John
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Korver, Emile
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Deswijzen, Huub
/ Bindels, Piet Scherp Vor 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Lebon, Dave
/ Stitzinger, Mat 't Brook 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker 4 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Wanders, Marcel
/ Franssen, Marco Star Club 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Petschnik, Ron
/ Bakker, Nico D'r Bok 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Klaassens, Mandy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Czako, Andras
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Jacobs, Glenn
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Dierks, Fabienne
/ Verspeek, Yvi Oude Heide 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Hassing, Jan
/ Poelmans, John Amicitia 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Deswijzen, Huub
/ Schoonbrood, Ralf Scherp Vor 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Kollard, Kristy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Czako, Andras
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Zenden, Timo
/ Wierts, Rick D'r Koffereck 2 |
Winst |
19.05.2017 ZOH 2A 26. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Friesen, Paul
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 4 |
Winst |
12.05.2017 ZOH 2A 25. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker |
Elfarissi, Ayoub
/ Trommels, Jeremy Carboon 2 |
Winst |
28.04.2017 ZOH 2A 24. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Camp, Op den, Bas De Bekker |
Kollard, Kristy
/ Keizers, Ger Dingus 3 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 2A 23. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Asselmans, Raymond
/ Havere van, Francois De Capucijn 2 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 2A 22. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Fleuren, Tim
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 2A 21. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Ungethum, Lisette
/ Urbach, Christian Bluff |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 2A 20. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Beijer, May
/ Oosting, John Gemütliche Eck |
Winst |
10.02.2017 ZOH 2A 18. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Steinbach, Weiro De Bekker |
Roeleveld, Sonja
/ Gerards, Tammy Oude Heide 3 |
Winst |
03.02.2017 ZOH 2A 17. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Franssen, Marco
/ Wanders, Marcel Star Club 2 |
Winst |
20.01.2017 ZOH 2A 16. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke |
Gelijkspel |
13.01.2017 ZOH 2A 15. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Poelmans, Harry
/ Wijnants, Patrick 't Brook |
Verlies |
06.01.2017 ZOH 2A 14. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Berk, van den, Richard
/ Preghter, Ron White Horse 2 |
Winst |
16.12.2016 ZOH 2A 13. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Franken, Marco De Bekker |
Bakker, Nico
/ Friesen, Paul D'r Bok 4 |
Winst |
02.12.2016 ZOH 2A 12. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker |
Schoffelen, Ralph
/ Jacovelli, Ben Carboon 2 |
Winst |
25.11.2016 ZOH 2A 11. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Klaassens, Mandy
/ Meijers, Tom Dingus 3 |
Winst |
18.11.2016 ZOH 2A 10. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Dassen, Marc
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Verlies |
04.11.2016 ZOH 2A 9. Speeldag |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker |
Enden, van den, Andre
/ Korfer, Heini Amicitia 2 |
Winst |
28.10.2016 ZOH Beker 1. Ronde |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Wijnants, Patrick
/ Dassen, Jean 't Brook |
Verlies |
14.10.2016 ZOH 2A 8. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker |
Maes, Nathan
/ Jansen, Bob Bluff |
Verlies |
07.10.2016 ZOH 2A 7. Speeldag |
Conjour, Danny
/ Wetzels, Pascal De Bekker |
Schmitz, Frans
/ Hoorn, van den, Roger Gemütliche Eck |
Gelijkspel |
23.09.2016 ZOH 2A 5. Speeldag |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny De Bekker |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
16.09.2016 ZOH 2A 4. Speeldag |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker |
Wanders, Marcel
/ Reneerkens, John Star Club 2 |
Verlies |