Speler > Custers, Michel |
---|
Custers, Michel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 3289 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 46 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 38 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Pro | 23 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 23 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 29 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-pro | Vr., 18.04.2014 | 4 | 37 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 43 | 91 |
2012-2013 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 2 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse |
2018-2019 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Rode Ridder | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Rode Ridder | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Rode Ridder 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Rode Ridder 1 | Topklasse A |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
De Rode Ridder 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Custers, Michel
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Reiners, Sven
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hacking, Xavier
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Ut Helke 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Marks, Rene
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Aarts, Philip
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Custers, Michel
/ Vincken, Harry In de Vrie 1 |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Koch, Manfred
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Brouwers, Bjorn
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Maessen, Toby
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Wenders, Math
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Lenssen, John
/ Lonussen, Gert-Jan De Paardestal 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Custers, Michel
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Dijk van, Ricky
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Daemen, Niels
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Custers, Michel
/ Visser de, Ton De Rode Ridder 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Custers, Michel
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Bemelmans, Rene
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Custers, Michel
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Custers, Michel
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Custers, Michel
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Aussems, Emiel
/ Haurissa, Emrys Proosd 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Gelijkspel |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Konings, Timo
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Hardy, Jo
/ Hermans, Jos 't Lamke 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Bohland, Tom
/ Mertens, Ralf D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Aarts, Jan
/ Royen, Gilber De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Pirnay, Patrick
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Verlies |
12.05.2017 NTVB Beker Terugvalronde 3. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lämke |
Winst |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Oostveen, Noud
/ Mounadi, Salah Randstad |
Verlies |
24.03.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Stevens, Ralph
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Mounadi, Kel
/ Vrieselaar, Jack Randstad |
Winst |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Hermans, Angelo
/ Hardy, Jo 't Lämke |
Winst |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart |
Winst |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Hermans, Angelo
/ Broek van den, Jo 't Lämke |
Winst |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Winst |
23.09.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Verpoort, Gus
/ Hacking, Xavier Napoleon |
Gelijkspel |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Verlies |
09.09.2016 1e Klasse 1. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers |
Winst |
27.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 3. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
de Groen, Gino
/ Mounadi, Kel Randstad |
Winst |
20.05.2016 NTVB Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Lebon, Dave
/ Schenk, Cor De Dolomiet 2 |
Gelijkspel |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Cuperus, Niels
/ Hendriks, Jim Time Out |
Winst |
08.04.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |
01.04.2016 NTVB Beker Algemeen 1. Ronde |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Dingena, Marcel
/ Arts, Cristian De Capucijn 1 |
Verlies |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Thimister, Roy
/ Heuvel van de, Bert White Horse 2 |
Winst |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys |
Verlies |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 5. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel de Rode Ridder |
Ortmans, Stan
/ Camp, Op den, Bas de Bekker 5 |
Gelijkspel |
19.02.2016 Tweede Klasse 15. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
de Groen, Gino
/ Broek, van de, Perry Randstad |
Verlies |
12.02.2016 Tweede Klasse 14. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Vallinga, Maikel
/ Franken, Mitch De Bekker 5 |
Winst |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Dassen, Marc
/ Hakke, Ton De Capucijn 2 |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 4. Speeldag |
Kaap van der, Harry
/ Custers, Michel de Rode Ridder |
Herk van, Theo
/ Beckers, Rodny de Kroeg 2 |
Winst |
08.01.2016 Tweede Klasse 12. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Keerssemeekers, Isabel
/ Coenen, Lerau De Kokerel |
Winst |
18.12.2015 Tweede Klasse 11. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Poelmans, Harry
/ Schenk, Cor De Dolomiet 2 |
Gelijkspel |
04.12.2015 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Snippe, Hein
/ Snippe, Rogier Time Out |
Gelijkspel |
27.11.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 3. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel de Rode Ridder |
Jacobs, Ferry
/ Brouwers, Thijs de Smid |
Verlies |
20.11.2015 Tweede Klasse 9. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Goessens, Pedro
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Winst |
13.11.2015 Tweede Klasse 8. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Ghijsen, Jean
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
06.11.2015 Tweede Klasse 7. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Willems, Sander 't Weverke |
Winst |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 2. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel de Rode Ridder |
Kempen, van, Ruud
/ Evans, David de Poart |
Verlies |
23.10.2015 Tweede Klasse 6. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Vrijhoeven, Jean Pierre
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
16.10.2015 Tweede Klasse 5. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Essers, Ron
/ Ras, Ferry Beat Boys |
Winst |
09.10.2015 Tweede Klasse 4. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Mounadi, Kel
/ De La Croix, Gerwin Randstad |
Winst |
18.09.2015 Tweede Klasse 2. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Dassen, Marc
/ Asselmans, Raymond De Capucijn 2 |
Verlies |
11.09.2015 Tweede Klasse 1. Speeldag |
Mennens, Dion
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Venne van de, Henk
/ Damen, Frans De Kokerel |
Winst |