Skip to main content

Speler > Czako, Andras

Czako, Andras

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: Oud Genhei
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 70120
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 16 30
Open dubbel 98 160
2023
Open dubbel 98 160
Open enkel 30 45
2022
Heren dubbel 45 82
Open enkel 31 37
2020-2021
Heren dubbel 85 96
Heren classic 66 74
Heren enkel 31 33
2019
Heren dubbel 102 121
2017-2018
ZOH Bokaal 117 147
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 12 30
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 22 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 07.10.2023 20 33
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 25 36
NK 2023 Open Enkel Zo., 24.09.2023 23 32
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 40 45
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Enkel Zo., 16.07.2023 29 36
Amsterdam Open Doubles Chez Mine Amsterdam Open Dubbel Zo., 16.04.2023 20 22
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 22 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 44 47
Utrecht Open Doubles Utrecht Open doubles Za., 18.02.2023 19 27
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg open dubbel Za., 04.02.2023 36 41
Amersfoort Open Doubles Eemcafé Amersfoort Open Dubbel Za., 21.01.2023 16 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 40 42
2022
Club Foos Open Doubles Paradijsvogelstraat 11 - Groningen Open Dubbel Za., 17.12.2022 20 28
Club Foos Open Doubles Chez Mine Amsterdam Open Dubbel Zo., 20.11.2022 19 30
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 23 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 28 29
Tilburg Open Singles Cues & Darts Tilburg open enkel Za., 13.08.2022 24 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 16 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 25 28
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 27 34
2020-2021
Tilburg Classic Doubles Cues & Darts, Tilburg Classic Double Za., 27.11.2021 13 13
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 9 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Mixed Dubbel Zo., 10.10.2021 7 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 26 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 26 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 27 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 44 46
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys 2e Klasse Vr., 27.12.2019 3 3
2019
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 38 44
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 2e Klasse Za., 29.12.2018 4 4
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 18 18
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 50 51
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Oud Genhei 1 ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
Carboon SBZL
2023
Megalodon NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES
2022-2023
Carboon 1 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse
Carboon SBZL
2022
Megalodon NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES
2021-2022
Carboon 1 ZOH 3e klasse, ZOH Beker
Carboon SBZL
2020-2021
Da Capo 2 ZOH 3e klasse
2019-2020
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse
2018-2019
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
Carboon 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
02.11.2023
SBZL
2. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Czako, Andras Coenen, Danilo Verlies
24.09.2023
NK 2023
Kwart finale Extra ronde
Czako, Andras Krijgsman, Rens Verlies
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras Visser, de, Joris Verlies
20.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
22.06.2023
SBZL
16. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Verlies
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Gobbels, Rob
De Spechvogels
Verlies
04.05.2023
SBZL
9. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
06.04.2023
SBZL
8. Speeldag
Czako, Andras
Carboon
Boeckmans, Maxime
The Belgian Challengers I
Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
6. Ronde Voorronde
Czako, Andras coenen, Danilo Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
5. Ronde Voorronde
Czako, Andras Vanderbeken, Jersey Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Kwart finale Extra ronde
Czako, Andras coenen, Danilo Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
3. Ronde Voorronde
Czako, Andras Sluyts, Johan Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Achtste finale Extra ronde
Czako, Andras Slegers, Luvic Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
2. Ronde Voorronde
Czako, Andras Wilkes, Angelo Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras Kaiser, Oliver Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.02.2024
ZOH 2e Klasse
16. Speeldag
Cox, Jonas / Czako, Andras
Oud Genhei 1
Gustin, Jo / Koch, Guido
Boskai 4
Verlies
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Camp op den, Shem / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Verlies
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Dijk van, Steven / Czako, Andras
Carboon
Camp op den, Shem / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Verlies
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon
Franssen, Fer / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Verlies
25.01.2024
SBZL
4. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
25.01.2024
SBZL
4. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Senden, Piet / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
25.01.2024
SBZL
4. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
12.01.2024
ZOH 2e Klasse
13. Speeldag
Nievelstein, Patrick / Czako, Andras
Oud Genhei 1
Simons, Veerle / Simons, Bianca
Oude Heide 3
Winst
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Gabor
Carboon
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Verlies
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Czako, Andras / Dijk van, Steven
Carboon
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Braek in de, Remi / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Verlies
05.01.2024
ZOH 2e Klasse
12. Speeldag
Czako, Andras / Vliet, van, Jeffrey
Oud Genhei 1
Laeven, Paul / Keulers, Harrie
't Weverke 1
Verlies
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Meentz, Devin / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Verlies
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Verlies
24.11.2023
ZOH 2e Klasse
9. Speeldag
Becker, Piet / Czako, Andras
Oud Genhei 1
Wetzels, Pascal / Steinbach, Weiro
Ricky's Pub 3
Verlies
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Finale
Czako, Andras / Coenen, Djanio
Megalodon
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Spechvogels
Gelijkspel
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Finale
Coenen, Djanio / Czako, Andras
Megalodon
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Spechvogels
Verlies
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Halve finale
Czako, Andras / Coenen, Djanio
Megalodon
de Visscher, Kevin / Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam
Verlies
19.11.2023
NTL PLAATS 5 - 8
Halve finale
Coenen, Djanio / Czako, Andras
Megalodon
Vercaemere, Annelore / Stoute, Tamara
Boofken Rotterdam
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Czako, Andras / Coenen, Djanio
Megalodon
Leu, Gunnar / Ouweleen, Kim
Club Foos
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Coenen, Djanio / Czako, Andras
Megalodon
Chamuleau, Raoul / Leu, Gunnar
Club Foos
Verlies
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Megalodon
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Spechvogels
Verlies
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Jansen, Danny / Camp op den, Shem
Spechvogels
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Coenen, Davy / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Megalodon
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Senden, Piet / Meisters, Horst
De Hakkers
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Graaf, de, Sjon / Eijndhoven, van, Eric
Vintage
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Goffin, Jos / van der Plas, Martin
Vintage
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Megalodon
Loggers, Sander / Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Brug van der, Finn / Knol, Eva
TacaTaca Groningen
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Braack, Bela / Ouweleen, Kim
Club Foos
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Chamuleau, Raoul / Dijk van, Joey
Club Foos
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Stoute, Tamara / Vercaemere, Annelore
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Roodhorst, Emile / de Visscher, Kevin
Boofken Rotterdam
Verlies
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Kleinveldus, Danny / Franssen, Fer
De Spechvogels
Verlies
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Czako, Andras / Dijk van, Steven
Carboon
Jansen, Danny / Franssen, Fer
De Spechvogels
Verlies
09.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Jansen, Danny / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Czako, Viktor van Heeswijk, Lorens / Zhang, Tjing Winst
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Czako, Andras / Czako, Viktor Jansen, Danny / Vastmans, Bart Verlies
04.11.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Czako, Viktor Franssen, Jo / Baars, Bernd Verlies
03.11.2023
ZOH 2e Klasse
8. Speeldag
Czako, Andras / Cox, Jonas
Oud Genhei 1
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Verlies
02.11.2023
SBZL
2. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon
Pipeleers, Johan / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
02.11.2023
SBZL
2. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Vastmans, Bart / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon
Mertens, Jordy / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Simons, Bart / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Mertens, Jordy / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Czako, Andras Sijben, John / Slegers, Luvic Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Czako, Andras Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Extra ronde
Dijk van, Steven / Czako, Andras Krijgsman, Rens / van der Plas, Martin Verlies
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Dijk van, Steven / Czako, Andras Kuhtreiber, Frenk / Graaf, de, Sjon Winst
07.10.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Extra ronde
Dijk van, Steven / Czako, Andras Hardy, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Czako, Viktor Jongen, Kay / Meentz, Devin Verlies
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Extra ronde
Czako, Andras / Czako, Viktor Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Verlies
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Czako, Viktor Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Verlies
20.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
20.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
06.07.2023
SBZL
17. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Boeckmans, Maxime / Gauffre, Maxime
The Belgian Challengers I
Verlies
06.07.2023
SBZL
17. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Clemente, Vitor / Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Verlies
22.06.2023
SBZL
16. Speeldag
Czako, Andras / Bardoul, Davy
Carboon
Bodden, Daniel / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Verlies
22.06.2023
SBZL
16. Speeldag
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Germann, Niklas / Denefleh, Maurice
Foosworks Euregio
Verlies
08.06.2023
SBZL
15. Speeldag
Czako, Andras / Bardoul, Davy
Carboon
Braek in de, Remi / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Verlies
08.06.2023
SBZL
15. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Gabor
Carboon
Smulders, Michael / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Verlies
08.06.2023
SBZL
15. Speeldag
Czako, Andras / Czako, Viktor
Carboon
Braek in de, Remi / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Verlies
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Kuhtreiber, Frenk / Sijben, John
Old Stars
Verlies
25.05.2023
SBZL
14. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Camp op den, Shem / Gobbels, Noah
De Spechvogels
Verlies
18.05.2023
SBZL
3. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Gobbels, Rob / Gobbels, Noah
De Spechvogels
Verlies
04.05.2023
SBZL
9. Speeldag
Czako, Andras / Ollargiu, Miranda
Carboon
Lemmens, Tom / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
04.05.2023
SBZL
9. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Meurmans, Jimmy / Goyens, Jitse
Team Limburg
Verlies
21.04.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
6. Speeldag
Czako, Andras / Spronck, Tim
Carboon 1
Schoonens, Peter / Wijhe van, Jules
Oud Genhei 1
Verlies
20.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Jansen, Danny / coenen, Danilo
De Spechvogels
Verlies
20.04.2023
SBZL
12. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
coenen, Danilo / Meentz, Devin
De Spechvogels
Verlies
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Dijk van, Steven Wilkes, Angelo / Lagrene, Pancho Verlies
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Dijk van, Steven Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank Verlies
14.04.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
5. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon 1
Verhaeg-Weber, Jonita / Senden, Leonie
Oude Heide 3
Gelijkspel
14.04.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
5. Speeldag
Czako, Andras / Dijk van, Steven
Carboon 1
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
06.04.2023
SBZL
8. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Boeckmans, Maxime / Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Verlies
06.04.2023
SBZL
8. Speeldag
Ollargiu, Miranda / Czako, Andras
Carboon
Boeckmans, Maxime / Coppez, Michael
The Belgian Challengers I
Verlies
06.04.2023
SBZL
8. Speeldag
Feher, Laszlo / Czako, Andras
Carboon
Boeckmans, Maxime / Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Verlies
31.03.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
4. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon 1
Smolenaers, Bart / Knubben, Jefke
Oude Heide 2
Verlies
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Czako, Andras / Ollargiu, Miranda
Carboon
Dijk van, Steven / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Dijk van, Steven / Sluyts, Johan
De Choufkes
Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Czako, Viktor / Ollargiu, Miranda Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Stijkel, Gilles / Csiszer, Szabolcs Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Jongen, Kay / Meentz, Devin Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale 2. Extra ronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Wilkes, Angelo / Steinbach, Marcel Verlies
24.03.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
3. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon 1
Dierks, Fabienne / Senden, Leonie
Oude Heide 3
Winst
17.03.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
2. Speeldag
Czako, Andras / Willekes, Bryan
Carboon 1
Peters, Jan / Voorpijl, Henk
Oude Heide 2
Verlies
10.03.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
1. Speeldag
Muijs, Danielle / Czako, Andras
Carboon 1
Vliet, van, Jeffrey / Schoonens, Peter
Oud Genhei 1
Verlies
10.03.2023
ZOH 3e klasse Play-off Degradatie
1. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon 1
Schoonens, Peter / Wijhe van, Jules
Oud Genhei 1
Verlies
24.02.2023
ZOH Beker 3e Klasse
1. Ronde
Czako, Andras / Dijk van, Steven
Carboon 1
Hey de, Huub / Peters, Wiel
Oude Heide 2
Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Ollargiu, Miranda Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Ollargiu, Miranda Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Verlies
16.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Andras
Carboon
Coenen, Davy / Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Winst
16.02.2023
SBZL
7. Speeldag
Czako, Gabor / Czako, Andras
Carboon
Denefleh, Maurice / Kaiser, Oliver
Foosworks Euregio
Verlies
10.02.2023
ZOH 3e Klasse
10. Speeldag
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon 1
Halen-Leeuwen van, Brigitte / Simons, Bianca
Oude Heide 3
Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Thakoersingh, Stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits Verlies
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Czako, Andras / Feher, Laszlo Gelissen, Michelle / Mordant, Danielle Winst