Skip to main content

Speler > Camp op den, Shem

Camp op den, Shem

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
De Spechvogels
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1693
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
SBZL Dingus Monsterdyps 19 30
Open dubbel 6 160
2023
Open dubbel 6 160
2022
Heren dubbel 35 82
Open enkel 15 37
2020-2021
Heren dubbel 20 96
Heren classic 16 74
Heren enkel 11 33
2019
Heren dubbel 16 121
2018
Heren dubbel 58 115
2017-2018
Heren classic 9 31
ZOH Bokaal 59 147
2016-2017
Heren 65 118
NTVB Challenger Ranking 44 53
Heren classic 174 187
2015-2016
Open 17 155
Pro 37 64
2014-2015
Open 145 254
Pro 56 123
2013-2014
Open 102 289
Pro 20 152
Semi-Pro 14 156
2012-2013
Open 30 174
Pro 26 79
2011-2012
Open 28 196
Pro 14 85
2010-2011
Open 40 88
Pro 7 47
2009-2010
Open 20 180
Pro 7 38
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
SBZL - Monsterdyp Café Dingus Monster Dyp Za., 27.01.2024 15 30
2023
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 04.11.2023 10 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 07.10.2023 17 33
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 2 36
NK 2023 Open Enkel Zo., 24.09.2023 16 32
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 09.09.2023 2 31
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 25 47
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg open dubbel Za., 04.02.2023 21 41
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 8 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 19 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 25 29
Tilburg Open Singles Cues & Darts Tilburg open enkel Za., 13.08.2022 4 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 21 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 19 28
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 10 34
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 5 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 10 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 5 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 10 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 27 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 36 45
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 12 17
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 8 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 9 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 20 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 12 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 2 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 13 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 15 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 8 18
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 11 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 9 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 4 10
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 26 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 17 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 4 13
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 5 14
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 15 19
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 5 16
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 5 18
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 4 24
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 11 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 3 4
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 17 62
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 35 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 2 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 5 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 22 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 5 19
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 1 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 32 91
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 33 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 62 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 1 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 24 46
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 29.03.2013 13 17
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 5 16
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 4 8
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 5 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 9 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Pro Za., 22.09.2012 5 7
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 4 16
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 5 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 5 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 17 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 3 10
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 17 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 17 24
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 9 16
de Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 16.04.2011 2 7
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 8 121
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Overgangs klasse Vr., 02.04.2010 3 19
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Overgangs klasse Vr., 13.11.2009 10 17
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 17 75
2007-2008
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 7 33
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Spechvogels SBZL
2023
Spechvogels NTL FINALE RONDES, NTL PLAATS 5 - 8, NTL VOORRONDES
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2022
MWDBO NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
de Bekker 3 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2014-2015
De Bekker 3 Ereklasse, Beker
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2013-2014
De Bekker 3 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
De Bekker 1 Zomer competitie Poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 2 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Camp op den, Shem
De Spechvogels
Czako, Gabor
Carboon
Winst
21.12.2023
SBZL
6. Speeldag
Camp op den, Shem
De Spechvogels
Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Camp op den, Shem
Spechvogels
Pröpper, Jochen
TacaTaca Groningen
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Camp op den, Shem
Spechvogels
Rausch, Johanna
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
24.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Shem Eerens, Mitch Verlies
24.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Krop, Jeffrey Verlies
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Schijndel, van, Thijs Verlies
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem Hanssen, Rick Verlies
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.02.2024
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Ben van der, Pascal / Camp op den, Shem
Heukske 1
Martinali, Jeffrey / Dingena, Marcel
Boskai 3
Verlies
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Camp op den, Shem / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon
Winst
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Camp op den, Shem / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Dijk van, Steven / Czako, Andras
Carboon
Winst
22.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Camp op den, Shem / Kleinveldus, Danny
De Spechvogels
Czako, Gabor / Dijk van, Steven
Carboon
Verlies
08.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Moonen, Bjorn
De Spechvogels
Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy
De Choufkes
Verlies
08.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Kleinveldus, Danny
De Spechvogels
Mertens, Jordy / Roekens, Lucien
De Choufkes
Winst
08.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
De Spechvogels
Mertens, Jordy / Huybrechts, Wendy
De Choufkes
Verlies
02.02.2024
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Jansen, Danny / Camp op den, Shem
Heukske 1
Ruyters, Kim / Claus, Dennis
Dingus 1
Winst
Meer …