Speler > Ubachs, Junior

Ubachs, Junior

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2113
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2020-2021
Heren dubbel 82 96
Heren classic 47 74
2019
Heren dubbel 36 121
2018
Heren dubbel 103 115
2017-2018
Heren classic 16 31
ZOH Bokaal 5 147
2016-2017
Open 22 80
Semi-Pro 5 44
Heren 69 118
NTVB Challenger Ranking 5 53
Heren classic 10 187
2015-2016
Open 24 155
Semi-Pro 1 73
Mini master challenger 12 69
2014-2015
Open 46 254
Pro 56 123
Semi-Pro 17 146
2013-2014
Open 102 289
Semi-Pro 87 156
Rookies 13 71
2012-2013
Open 144 174
Rookies 1 45
2011-2012
Open 148 196
Rookies 8 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 6 9
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 15 17
2019-2020
Blauw Wit'62 Eys Hoofdklasse Vr., 27.12.2019 3 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Open Vr., 29.11.2019 4 4
2019
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 1 18
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 4 16
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 12 15
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 4 10
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 1 3
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 9 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 11 13
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 16 19
2017-2018
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 6 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 10 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 11 51
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 16.12.2017 2 9
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 6 11
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 6 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 27 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 3 12
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 3 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 3 16
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 4 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 5 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 4 8
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 7 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 30 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 30 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 2 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 4 12
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 8 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 6 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 5 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 4 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 5 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 7 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 9 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 4 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 17 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 4 6
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 3 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 5 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 24 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 02.01.2016 1 13
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 5 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen B-Ronde Za., 19.12.2015 1 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 32 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 1 23
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 12 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 9 24
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 5 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 4 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 9 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 10 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 3 12
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 17 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 16 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 9 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 3 22
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 42 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 17 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 45 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 29
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 18 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 9 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Semi Pro Dubbel Za., 01.11.2014 9 11
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 63 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 14 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 9 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 50 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Vr., 27.12.2013 1 5
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 56 92
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 35 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Rookies Za., 26.10.2013 5 8
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 30 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 16 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 17 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 2 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 2 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 22 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 5 14
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 33 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 29.03.2013 2 9
White horse Eijsden Rookie Za., 23.03.2013 5 8
De Kroeg Brunssum Rookies Za., 12.01.2013 1 3
Blauw wit Eys-Wittem Rookie Vr., 28.12.2012 2 10
Winterkampioenschappen Stein Rookie Vr., 14.12.2012 1 6
Openings toernooi Stein (de Bekker) Rookie Za., 22.09.2012 2 4
2011-2012
Star Club Meerssen Rookies Za., 14.04.2012 4 10
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 06.04.2012 9 12
De Rode Ridder Amstenrade Rookies Za., 24.03.2012 4 4
De Kroeg Brunssum Rookies Vr., 30.12.2011 9 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Rookies Za., 03.12.2011 2 10
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Rookies Za., 23.04.2011 9 16
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Spechvogels SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 3
2018-2019
Tafel 4 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Raodhoes Warriors SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Kroeg 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
2014-2015
Napoleon Overgangsklasse, Challenge Cup poule C, Beker, Beker overgangsklasse
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
2013-2014
Napoleon 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon 1 Zomercompetitie poule C
2012-2013
Juliana 1 1B, Beker, Beker eerste klasse
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Juliana 1 1A
2010-2011
Juliana 1B
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo
Old Stars
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Dingus
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
03.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Dierks, Edy / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Winst
13.05.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Ubachs, Junior / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Bartels, Danny / Koenen, Dion
Boskai 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Franssen, Ties / Partouns, Harrie
Boskai 2
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Ben van der, Pascal / Ubachs, Junior
Heukske 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
08.04.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Biermans, Yves / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Caldenborgh, van, Chris / Bemelmans, Kevin
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Locorotondo, Franco / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Winst
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Ubachs, Junior / Jongen, Kay Meentz, Devin / Jongen, Bas Verlies
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Jongen, Kay Czako, Gabor / Czako, Viktor Winst
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Jongen, Kay Hoffmann, Markus / Jonas, Dennis Winst
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Jongen, Kay Meentz, Devin / Jongen, Bas Verlies
20.11.2021
Spaubeek Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Jongen, Kay Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Heukske 1
Lechner, Ger / Stams, Huub
D'r Springbron 1
Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Loonen, Roel / Weijzen, Ben Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Extra ronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
1. Ronde Voorronde
Jansen, Danny / Ubachs, Junior Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Ropers, Harry / Lahaye, Andre
't Brook 1
Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Harenczyk, Rob / Brouwers, Bjorn
In de Vrie 1
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Misotten, Nele / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin
Boem Kartoffels
Verlies
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Goffin, Jos
Old Stars
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Slegers, Luvic / Goffin, Jos
Old Stars
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Meijers, Patrick / Smits, Danny
De Hakkers 1
Gelijkspel
21.12.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Gelissen, Michelle / Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Nowottka, Tim / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Coenen, Davy / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Speycken, Nic / Meijs, Floris
De Capucijn 1
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Keppens, Lynn / Segal, Nasja
Boem Kartoffels
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Eerens, Mitch / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Derksen, Harry / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Verlies
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Dost, Mark / Klunder, Roger Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Ubachs, Junior Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Meerakker van de, Wim / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus 2
Verlies
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Gelijkspel
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Velthuis, Ben / Prickaerts, Niels
A Gen Baan 1
Winst
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Hanssen, Rick / Starren, Elroy
De Bekker
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Gielis, Chris / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Ubachs, Junior / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Standaert, Christophe / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Goyens, Jitse / Smulders, Michael
Team Limburg
Winst
11.07.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Lemmens, Tom / Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Coenen, Davy / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Starren, Elroy / Gelissen, Michelle
De Bekker
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Dijk van, Ricky / Ubachs, Junior
Tafel 4
Hermans, Twan / VandenBemden, Kenny
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Dijk van, Ricky / Ubachs, Junior
Tafel 4
Dost, Mark / Jongen, Bas
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky
Tafel 4
Kuhtreiber, Frenk / Boersma, Maurice
de Hakkers
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Ubachs, Junior / Jongen, Kay
Tafel 4
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Dijk van, Ricky / Ubachs, Junior
Tafel 4
Jongen, Bas / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Camp op den, Shem / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Graaf, de, Sjon / Zeeland, van, Tom
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Loonen, Roel / Bilsum, van, Fastert
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Ubachs, Junior / Franssen, Fer
Tafel 4
Kucera, Phillip / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Smeets, Rowan / Ubachs, Junior
Tafel 4
Bhattoe, Vijay / Manai, Imed
Rotterdam Boofken NL
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Ubachs, Junior / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin / Gielis, Chris
Dingus
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Ubachs, Junior / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Kazmierczak, Jean / Albers, Bert
Pipo Boys 1
Winst
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Vincken, Vincent / Visser de, Ton
De Rode Ridder 1
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Boelen, Rob / Daenen, Alex
De Jokers 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Koerts, Jakub / Webers, Frans
't Tepke 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Gelijkspel
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Moonen, Bjorn / Klunder, Roger
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Moonen, Bjorn / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Stams, Ed / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
De Jong, Jeroen / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Zeeuw de, Ger / Michalski, Raymond
D'r Bok 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
't Heukske 1
Gerets, Christian / Evans, David
De Poart 1
Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Plaats 3 Hoofdronde
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Hoofdronde
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Kwart finale Hoofdronde
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)