Skip to main content

Speler > Starren, Elroy

Starren, Elroy

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Hakkers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 7205
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2023
Open dubbel 13 160
2022
Heren dubbel 25 82
2020-2021
Heren dubbel 4 96
Heren classic 3 74
2019
Heren dubbel 4 121
2018
Heren dubbel 8 115
2017-2018
ZOH Bokaal 1 147
2016-2017
Open 1 80
Heren 14 118
NTVB Challenger Ranking 1 53
Heren classic 1 187
2015-2016
Open 1 155
2014-2015
Open 5 254
2013-2014
Open 2 289
2012-2013
Open 2 174
2011-2012
Open 10 196
2010-2011
Open 28 88
2009-2010
Open 3 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
Limburgse Kampioenschappen Algemene ronde Vr., 29.03.2024 1 40
Limburgse Kampioenschappen Hoofdklasse Vr., 29.03.2024 5 17
Zuid-Oost Hoek Jubileumtoernooi 2024 Landgraaf Algemene ronde Vr., 01.03.2024 5 16
2023
NK 2023 Mixed Dubbel Za., 23.09.2023 2 16
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 9 36
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 13 45
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 7 47
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 2 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Mixed Dubbel Za., 24.09.2022 2 10
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 9 35
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Mixed Dubbel Zo., 10.10.2021 4 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 2 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 2 26
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 5 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 3 37
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 1 4
Blauw Wit'62 Eys Open Vr., 27.12.2019 2 3
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Open Vr., 29.11.2019 1 4
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 11 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 15 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 1 44
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 2 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 1 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 1 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 1 8
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Hoofdklasse Za., 29.12.2018 3 3
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 1 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 6 52
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 15 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 3 53
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 3 19
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 1 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 1 51
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Algemene Ronde Vr., 08.12.2017 1 4
2016-2017
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 10 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 5 12
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 1 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 2 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 1 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 1 14
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 2 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 1 22
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 5 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 2 32
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 1 8
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 19.11.2016 1 22
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 1 12
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 9 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 1 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 1 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 1 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 7 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 1 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 10 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 5 60
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 1 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 1 24
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 9 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 3 33
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 3 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 1 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 1 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 2 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 10 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 1 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 9 91
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 1 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 3 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 2 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 1 32
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 3 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 3 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 5 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 5 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 1 32
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 5 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 1 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 11 42
ZOH 50 jaar jubileum toernooi Oud Zumpelveld Open Dubbel Vr., 18.10.2013 1 3
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 12 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 3 26
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 3 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 1 24
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 1 53
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 1 16
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 2 16
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 2 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 1 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 5 32
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 2 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 5 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 9 47
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 2 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 5 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 7 75
Dutch Masters Eersel Open singles Zo., 28.06.2009 13 112
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 2 27
2007-2008
Preveso Huls DYP Zo., 11.03.2007 17 17
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 2 33
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Ricky's Pub SBZL
2023
De Hakkers NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Ricky's Pub SBZL
2022
De Hakkers NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Bekker SBZL
2020-2021
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse
De Bekker SBZL
2019-2020
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
de Hakkers NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Hakkers N.T.L
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Hakkers Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
2012-2013
Hacienda 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 1
Napoleon Zomer competitie Poule 2
2011-2012
Le Cramignon 1 Topklasse A
2010-2011
Le Cramignon 1 Ere klasse
2009-2010
De Hakkers Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
28.03.2024
SBZL
13. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Mertens, Jordy
De Choufkes
Verlies
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Czako, Gabor
Carboon
Winst
14.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Franssen, Fer
De Spechvogels
Winst
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Czako, Gabor
Carboon
Winst
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy
Ricky's Pub
Swinkels, Jeffrey
Foosworks Euregio
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
05.04.2024
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Winst
29.03.2024
Limburgse Kampioenschappen
Finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey Winst
29.03.2024
Limburgse Kampioenschappen
Halve finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Meijs, Floris / Wasbauer, Johnny Winst
29.03.2024
Limburgse Kampioenschappen
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice Winst
29.03.2024
Limburgse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Seetsen, Menno / Abels, Twan Winst
29.03.2024
Limburgse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Smit, Marcel Eggen, Bert / Janssen, Richard Winst
28.03.2024
SBZL
13. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Moorkens, Bas / Roekens, Lucien
De Choufkes
Winst
28.03.2024
SBZL
13. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Moorkens, Bas / Roekens, Lucien
De Choufkes
Winst
28.03.2024
SBZL
13. Speeldag
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy
De Choufkes
Verlies
23.02.2024
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bemelmans, Kevin / Caldenborgh, van, Chris
Eijsden 1
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Starren, Amber / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Coenen, Danilo / Habets, Henk
Leonhakkers
Winst
16.02.2024
SBZL
10. Speeldag
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Eerens, Mitch / Habets, Henk
Leonhakkers
Winst
02.02.2024
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Hermans, Rene / Bemelmans, Donee
De Paardestal 1
Winst
26.01.2024
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Verlies
12.01.2024
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Senden, Piet / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
Boskai 2
Winst
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Czako, Andras / Czako, Gabor
Carboon
Winst
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Czako, Andras / Dijk van, Steven
Carboon
Winst
11.01.2024
SBZL
7. Speeldag
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Czako, Gabor / Dijk van, Steven
Carboon
Verlies
05.01.2024
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bremmers, Jo / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
15.12.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Heukske 1
Winst
14.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Bardoul, Davy / Franssen, Fer
De Spechvogels
Winst
14.12.2023
SBZL
5. Speeldag
Wijers-Sauren, Mechtilde / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Winst
13.12.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Stevens, Jurgen / Conjour, Thei
Ricky's Pub 1
Winst
08.12.2023
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers
Wijers-Sauren, Mechtilde / Eijndhoven, van, Eric
Vintage
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Goffin, Jos / Franssen, Jo
Vintage
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Brug van der, Finn / Ferdinandus, Alexander
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Verlies
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers
Gobbels, Rob / Jansen, Danny
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Pröpper, Kiki / Brug van der, Finn
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Knol, Eva / Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Winst
20.10.2023
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Notenbalk 1
Winst
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Meurmans, Jimmy / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Andelhofs, Joel / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Winst
19.10.2023
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Andelhofs, Joel / Vastmans, Bart
Team Limburg
Winst
06.10.2023
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Konings, Timo / Wagenveld van, Kevin
Blauw Wit'62 2
Winst
23.09.2023
NK 2023
Finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Mordant, Danielle Nijmeijer, Lianne / Schijndel, van, Thijs Verlies
23.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Mordant, Danielle Gelissen, Michelle / Meentz, Devin Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Mordant, Danielle Graaf, de, Wesley / Thoen, Veerle Winst
23.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Mordant, Danielle Starren, Amber / Hermans, Twan Verlies
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
23.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Hermans, Twan / Dost, Mark Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Winst
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Krop, Jeffrey / Thakoersingh, Stanley Winst
23.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Starren, Elroy / Habets, Henk Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Winst
15.09.2023
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bruijnen, Fred / Thijssen, Hubert
Boskai 2
Winst
08.09.2023
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Schmitz, Wiel / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
19.05.2023
ZOH Beker
Halve finale
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smit, Marcel / Koenen, Dion
Boskai 1
Winst
12.05.2023
ZOH Beker
Kwart finale
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Haan, John / Max, Joep
De Bulldozers 1
Winst
28.04.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bemelmans, Kevin / Vanhingel, Dominic
Eijsden 1
Winst
26.04.2023
ZOH Beker
3. Ronde
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bakker, Sjaak / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Eijsden 1
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
13.04.2023
SBZL
11. Speeldag
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Mordant, Danielle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Habets, Henk / Jahr, Sebastian
Foosworks Euregio
Verlies
30.03.2023
SBZL
10. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Habets, Henk / Jahr, Sebastian
Foosworks Euregio
Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Hanssen, Rick / Jongen, Bas Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Eerens, Mitch / Coenen, Davy Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Camp op den, Shem / Czako, Gabor Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
24.03.2023
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bleus, Roger / Arts, Roger
Boskai 1
Winst
23.03.2023
SBZL
5. Speeldag
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Mertens, Jordy / Huybrechts, Wendy
De Choufkes
Winst
23.03.2023
SBZL
5. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Simons, Bart / Sluyts, Johan
De Choufkes
Winst
03.03.2023
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Senden, Dave / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Starren, Elroy / Gelissen, Michelle
Ricky's Pub
Czako, Viktor / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
02.02.2023
SBZL
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Carboon
Winst
27.01.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Dingus 2
Winst
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Starren, Elroy / Speijcken, Nic
De Hakkers 1
Sijben, John / Lemmens, Jim
Heukske 1
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Starren, Amber / Hanssen, Rick Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Habets, Henk / Starren, Elroy Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
06.01.2023
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Hermans, Harley / Meentz, Devin
De Paardestal 1
Gelijkspel
16.12.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
02.12.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Schmitz, Wiel / Bohland, Tom
Oude Heide 1
Gelijkspel
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Starren, Elroy / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Foosworks Euregio
Winst
24.11.2022
SBZL
1. Speeldag
Wijers-Sauren, Mechtilde / Starren, Elroy
Ricky's Pub
Jahr, Sebastian / Baars, Bernd
Foosworks Euregio
Winst
18.11.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
Boskai 1
Winst
11.11.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
Boskai 2
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
2. Speeldag
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Jansen, Danny / Saturnino, Renato
MWDBO
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
2. Speeldag
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Jansen, Danny / Kleinveldus, Danny
MWDBO
Winst
21.10.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bolkenstijn, Sjef / Kicken, Mat
De Kroeg 1
Winst
14.10.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst