Skip to main content

Speler > Slegers, Luvic

Slegers, Luvic

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Old Stars
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2228
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2023
Open dubbel 59 152
Senioren dubbel 5 28
Open enkel 37 45
Senioren enkel 10 18
2022
Heren dubbel 41 82
Senioren dubbel 9 17
Senioren enkel 7 9
2020-2021
Heren dubbel 72 96
Senioren dubbel 12 20
Heren classic 50 74
Senioren classic 14 18
Senioren enkel 6 6
2019
Heren dubbel 53 121
Senioren dubbel 8 20
2018
Heren dubbel 63 115
2017-2018
Heren 33 58
Heren classic 19 31
ZOH Bokaal 52 147
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 58 118
NTVB Challenger Ranking 14 53
Heren classic 13 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
Mini master challenger 22 69
2014-2015
Open 94 254
Pro 83 123
Semi-Pro 28 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 18 36
NK 2023 Senioren Dubbel Zo., 24.09.2023 3 8
NK 2023 Senioren Enkel Zo., 24.09.2023 10 16
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 09.09.2023 22 31
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 14 45
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren Dubbel Za., 15.07.2023 1 3
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Senioren enkel Zo., 16.07.2023 5 6
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 29 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 24 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 16 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren dubbel Zo., 25.09.2022 5 7
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Senioren enkel Zo., 25.09.2022 7 11
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Classic Za., 09.10.2021 6 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 09.10.2021 3 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 10.10.2021 6 9
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 40 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 37 45
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 11 17
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 22 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 35 54
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Zo., 22.12.2019 4 6
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 22.12.2019 6 9
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 32 44
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 21.12.2019 5 5
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 5 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 17 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 12 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 9 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 5 8
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 2 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 6 7
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 6 10
2018-2019
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 18 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 15 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 13 21
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 40 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 15 19
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 14 51
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 49 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 8 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 6 13
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 21 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 2 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 9 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 1 6
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 5 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 8 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 1 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 66 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL
2022
Vintage 1 NTL EINDRONDES DIVISIE 2 (9-13), NTL VOORRONDES
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
Raodhoes Warriors SBZL
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL Seizoen 3
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL Seizoen 2
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Goffin, Jos Verlies
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic van der Plas, Martin Verlies
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Zeeland, van, Tom Winst
24.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Eenbergen, Ton Winst
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Franssen, Jo Verlies
27.07.2023
SBZL
18. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Verlies
16.07.2023
TBNL Pro tour
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Eijndhoven, van, Eric Verlies
06.07.2023
SBZL
15. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Janssen, Luis
Foosworks Euregio
Verlies
Meer …
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.09.2023
NK 2023
Plaats 3 Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst Winst
24.09.2023
NK 2023
Halve finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Verlies
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob van der Plas, Martin / Graaf, de, Sjon Winst
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Franssen, Jo / Baars, Bernd Winst
24.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Winst
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn Winst
23.09.2023
NK 2023
Finale Extra ronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
Meer …