Speler > Seetsen, Menno |
---|
Seetsen, Menno |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Galouppe |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 11043 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 11 | 33 |
2023 | ||
Open dubbel | 92 | 160 |
Open enkel | 34 | 45 |
2019 | ||
Heren dubbel | 61 | 121 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Limburgse Kampioenschappen | Algemene ronde | Vr., 29.03.2024 | 9 | 40 | |
Limburgse Kampioenschappen | Overgangsklasse | Vr., 29.03.2024 | 5 | 6 | |
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 24.02.2024 | 3 | 18 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Singles | De Spech - Spaubeek | Open Enkel | Za., 01.04.2023 | 26 | 40 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 16 | 47 |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 14.01.2023 | 20 | 42 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 13 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 14 | 54 |
2013-2014 | |||||
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) | Minli | Open Dubbel | Za., 05.10.2013 | 1 | 2 |
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) | Minli | Open Enkel | Za., 05.10.2013 | 2 | 2 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Open Dubbel | Za., 21.09.2013 | 2 | 7 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Galouppe 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
't Tepke 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Tepke | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
't Tepke | Ereklasse, Beker |
2013-2014 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Tepke 1 | Overgangsklasse, Beker |
Tepke | Challenge Cup poule 1, Beker overgangsklasse, Challenge Cup Finale poule 4 |
2011-2012 | |
Tepke 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Tepke | Overgangs klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 6. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Hoffmann, Markus | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 5. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Stijkel, Gilles | Winst |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 4. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Habets, Henk | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 3. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Jongen, Bas | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 2. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Miranda, Lenne | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles Achtste finale Extra ronde |
Seetsen, Menno | coenen, Danilo | Verlies |
01.04.2023 SBZL-Euregio Open Singles 1. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Haupt, Daniel | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Achtste finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno | Winters, Sander | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno | Camp op den, Shem | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno | Westerbeek van Eerten, Maurits | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 6. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Nijmeijer, Lianne | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Winters, Sander | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Graaf, de, Sjon | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 3. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Schmitz, Nigel | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 2. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno | Krop, Jeffrey | Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Achtste finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Starren, Elroy / Smit, Marcel | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Zestiende finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Ubags, Gino / Bartels, Sydney | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 3. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Stevens, Ralph / Koussen, Rene | Verlies |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 2. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Debets, Marthe / Moonen, Bjorn | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen 1. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Kerckhoffs, Niels / Smeets, Maurice | Winst |
29.03.2024 Limburgse Kampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Daemen, Niels / Daenen, Alex | Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Wenders, Math
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Slegers, Luvic
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Janssen, Pascal
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wenders, Math
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Gelijkspel |
10.11.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Gouw, Kevin
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Abels, Twan / Seetsen, Menno | Jahr, Sebastian / Küven, Ralf | Verlies |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Abels, Twan / Seetsen, Menno | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Abels, Twan / Seetsen, Menno | Hoffmann, Markus / Jonas, Dennis | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Abels, Twan / Seetsen, Menno | Kocpinar, Erol / Meschke, Ralf | Winst |
25.03.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Abels, Twan / Seetsen, Menno | Franssen, Jo / Speijcken, Nic | Verlies |
24.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
09.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Starren, Amber / Hanssen, Rick | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Jongen, Kay / Meentz, Devin | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Plaats 3 Extra ronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Halve finale Extra ronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey | Verlies |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Manai, Imed / Ben Halel, Hamza | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Kwart finale Extra ronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel | Winst |
14.01.2023 SBZL-Euregio Open Doubles Achtste finale Extra ronde |
Seetsen, Menno / Abels, Twan | Dijk van, Steven / Simons, Bart | Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Hollanders, Jo
/ Marquaire, Bas Ut Helke 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Derhaag, Thei
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Kicken, Mat Fratelli 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Vincken, Harry
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Harenczyk, Rob
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Doorn van, Hai
/ Aarts, Philip De Jokers 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Achtste finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Winters, Sander / Dijk van, Joey | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Lorrie, Leslie / Bodewes, Boudewijn | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 3. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton | Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 2. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 1. Ronde Voorronde |
Seetsen, Menno / Schmitz, Nigel | Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven | Gelijkspel |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Niks, Patrick
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Maessen, Dennie
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Nendels, Cornel
/ Nendels, Aleida Fratelli 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Kraft, Richard
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Dohmen, Herman
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Geurts, Goswin
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Wintjens, Nick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Bolkenstijn, Sjef
/ Lenssen, Maurice D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Eggen, Jo
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
19.01.2018 ZOH Beker 3. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Camp op den, Shem
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Habets, John
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Cruts, Roger
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Pinxt, Patrick
/ Atol, Michel Oost Eijsden 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Mols, Maureen
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Sulman, Marco
/ Bussens, Rob 't Trefpunt 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Abels, Twan
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Koll, Wiel
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
09.06.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Pratillo, Biagio
/ London, Roger D'r Koffereck |
Winst |
26.05.2017 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl |
Verlies |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Reinders, Ger
/ Max, Joep Fauquemont |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Merx, May
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Winst |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker 4. Ronde |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Vluggen, Damiano
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Wetzelaer, Leo
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Deckers, Hans
/ Stalmans, Louis D'r Bok 2 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl |
Winst |