Speler > Ben van der, Pascal

Ben van der, Pascal

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 5626
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
11.11.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Caldenborgh, van, Chris / Bemelmans, Kevin
Eijsden 1
Verlies
04.11.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Reiners, Sven
Heukske 1
Stevens, Richard / Lahaije, Johan
De Komiek 1
Verlies
21.10.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
Heukske 1
Meentz, Devin / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Verlies
14.10.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.10.2022
ZOH Beker
1. Ronde
Reiners, Sven / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Dreessen, Nick / Pratillo, Biagio
D'r Druje Eck 1
Verlies
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Bleus, Danny / Schmitz, Wiel
Oude Heide 1
Verlies
16.09.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Ben van der, Pascal / Ubachs, Junior
Heukske 1
Bleus, Roger / Kortenray, Hubert
Boskai 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Ben van der, Pascal / Jansen, Danny
Heukske 1
Strikker, Maurice / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Verlies
13.05.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Ubachs, Junior / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Bartels, Danny / Koenen, Dion
Boskai 1
Verlies
06.05.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
Heukske 1
Bakker, Willy / Roberts, Iwan
Boskai 2
Verlies
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Ben van der, Pascal / Ubachs, Junior
Heukske 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Ben van der, Pascal / Jansen, Danny
Heukske 1
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Verlies
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Ben van der, Pascal / Jansen, Danny
Heukske 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
Heukske 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Lahaye, Leroy / Wijnants, Patrick
't Brook 1
Gelijkspel
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Smit, Marcel / Koenen, Dion
De Capucijn 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
De Capucijn 2
Winst
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Coenen, Davy / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Coenen, Davy / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Bakker, Lejo / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Verlies
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Dijk van, Ricky / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Ben van der, Pascal / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Ubachs, Junior / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Kazmierczak, Jean / Albers, Bert
Pipo Boys 1
Winst
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Ben van der, Pascal / Koch, Manfred
't Heukske 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Puts, Dennis / Kicken, Noel
De Jokers 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Sijben, John / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Vries de, Henry / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Kraft, Richard / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Smeets, Eric / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Andriolo, Ralph / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 2
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Franssen, Jo / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Winst
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Ben van der, Pascal / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Eykenboom, Wiel / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Grissen, Bert / Schaeks, Jos
Bouwerwei 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Gelijkspel
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Ben van der, Pascal / Koch, Manfred
't Heukske 1
Budie, Marcel / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Pinxt, Patrick / Wolters, Roel
Oost Eijsden 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Rembosz, Men / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Camp op den, Tim / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Vonken, Wim / Franssen, Jo
Smidter Boys 1
Verlies
30.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Ben van der, Pascal / Camp op den, Shem
't Heukske 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Camp op den, Shem / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Camp op den, Shem / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Habets, Ivo / Habets, John
Oud Zumpelveld 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Camp op den, Shem / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Ras, Lou / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Verlies
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Hertogs, Loed / Wetzels, Nico
Pipo Boys 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Webers, Frans / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Kicken, Mat / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Vanhommerig, Frank / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Gelijkspel
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Habets, John / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Camp op den, Shem / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Verspeek, Yvi / Dierks, Fabienne
Oude Heide 3
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske 1
Gorissen, Patrick / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Ben van der, Pascal / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Reumerman, Manuel / Essers, Maurice
Fauquemont 1
Winst
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Surma, Joep / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Laudy, Carl / Hacking, Xavier
Napoleon
Verlies
07.04.2017
Ere Afdeling
17. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles
Verlies
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Otten, Thijs / Jongen, Bas
De Bekker 1
Verlies
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Vaessen, Peter / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Verlies
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Ben van der, Charly / Ben van der, Pascal
't Heukske
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden
Verlies
20.01.2017
Ere Afdeling
11. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Verlies
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Peters, Jos / Evans, David
De Poart
Winst
16.12.2016
Ere Afdeling
9. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Winst
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Mols, Mat / Duchateau, Jo
De Pitsers
Winst
23.11.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske
Stevens, Ralph / Van Sint Feijth, Charon
De Kroeg 2
Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Vaessen, Peter / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Verlies
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Verlies
21.10.2016
Ere Afdeling
5. Speeldag
Ben van der, Pascal / Nijsten, Pascal
't Heukske
Kuhtreiber, Frenk / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Ben van der, Pascal
't Heukske
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden
Verlies
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Ben van der, Charly / Ben van der, Pascal
't Heukske
Theunissen, Marcel / Conjour, William
De Poart
Winst
19.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
10. Speeldag
Ben van der, Pascal / Smeets, Eric
Kicker Dream-Boys
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Verlies
19.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
10. Speeldag
Ben van der, Pascal / Rouschop, Hans
Kicker Dream-Boys
Pauly, Jeroen / Verpoort, Gus
Napoleon
Winst
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Ben van der, Pascal / Eurelings, Pascal
Kicker Dream-Boys
Hacking, Xavier / Leonard, Chris
Napoleon
Verlies
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Ben van der, Pascal / Eurelings, Pascal
Kicker Dream-Boys
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
Napoleon
Gelijkspel
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Geijselaers, Juul / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
Napoleon
Verlies
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Kollard, Kristy / Bartels, Madyson
Dingus 1
Winst
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Geijselaers, Juul / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Albosevelem, Bahare / Biermans, Niels
Dingus 1
Winst
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Geijselaers, Juul / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Vincken, Timothy / Ubags, Gino
Dingus 1
Winst
01.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
3. Speeldag
Ben van der, Charly / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 1 voorheen 2
Gelijkspel
17.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Marks, Rene / Wijers Sauren, Mechtilde
TVC The Eagles
Verlies
17.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Knoors, Patrick / Baggen, Donny
TVC The Eagles
Winst
17.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
TVC The Eagles
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker OV Klasse
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Scholte, Harry / Vos, Wim
De Kroeg 2
Winst
29.04.2016
Overgangsklasse
19. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Herk van, Theo / Vos, Wim
De Kroeg 2
Winst
15.04.2016
Overgangsklasse
18. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Dingena, Marcel / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Hendriks, Hub / Jongen, Bas
De Bekker 2
Verlies
11.03.2016
Overgangsklasse
16. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)