Speler > Zeeland, van, Tom |
---|
Zeeland, van, Tom |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Verenigingen: |
The Outlaws Willem van Oranje |
Organisatie: |
SBN TBN |
Nationale Spelersnr.: | 30074 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 133 | 160 |
Senioren dubbel | 26 | 30 |
Senioren enkel | 9 | 18 |
2023 | ||
Open dubbel | 133 | 160 |
Senioren dubbel | 26 | 30 |
Senioren enkel | 9 | 18 |
2018 | ||
Heren dubbel | 90 | 115 |
2016-2017 | ||
Heren | 73 | 118 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
NK 2023 | Senioren Dubbel | Zo., 24.09.2023 | 7 | 8 | |
NK 2023 | Senioren Enkel | Zo., 24.09.2023 | 8 | 16 | |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 20 | 41 |
2018 | |||||
Zeelst Open Dubbel | Veldhoven | Open Dubbel | Za., 22.09.2018 | 9 | 14 |
2016-2017 | |||||
ITSF Pro Tour - Rotterdam | Poolcentrum Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 26.11.2016 | 17 | 45 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
WvO Leon | TBNL Competitie |
2022-2023 | |
Willem van Oranje | TBNL Competitie |
2019-2020 | |
The Outlaws | TBNL Eerste Klasse |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2018-2019 | |
All-Out | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
The Outlaws | TBNL Eerste Klasse |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2017-2018 | |
Allemanscafe 1 | TBNL Eerste Klasse |
Willem van Oranje | TBNL Tweede Klasse |
2016-2017 | |
Allemanscafe | SBN Eerste klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Zoggel, van, Daniel
OJA Dzyan |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Wilkes, Angelo
Gitano Boys |
Verlies |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Baggermans, Dirk
Vertierke |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Joosten, Harry
TVC Marmabar |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Overmars, John
Mancave De Kweker |
Winst |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond |
Verlies |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Spijkerman, Benny
WvO Ton |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Zeeland, van, Tom | Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Zeeland, van, Tom | Gobbels, Rob | Winst |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom | Eijndhoven, van, Eric | Winst |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom | Slegers, Luvic | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom | Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom | Eenbergen, Ton | Winst |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
WvO Leon |
Vromen, Dzyan
OJA Dzyan |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Kessels, Ralph
Halfweg |
Winst |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
OJA Lokaal |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
VTV |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Spierings, Arnando
't Spitje |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Paltrinieri, Maximo
TSH |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
De Boesjer |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
Lokaal 42 |
Verlies |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Broek, van de, Harm
OJA Dzyan |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Moors, Mike
Marma bar |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
Lokaal 42 |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Zhang, Tjing
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Verlies |
01.03.2024 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Adhien, Brian
/ Spijkerman, Benny WvO Ton |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Vromen, Dzyan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
16.02.2024 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Verhoeven, Bart
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Wilkes, Angelo
/ Heesakkers, Emiel Gitano Boys |
Verlies |
02.02.2024 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Heesakkers, Emiel
/ Steinbach, Marcel Gitano Boys |
Verlies |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Janse, Chenton
/ Jansen, Theo Vertierke |
Winst |
19.01.2024 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Bennenbroek, Jhon
/ Janse, Chenton Vertierke |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Horen, van, Erik
/ Horen, van, Jack TVC Marmabar |
Winst |
05.01.2024 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon WvO Leon |
Horen, van, Jack
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik WvO Leon |
Overmars, John
/ Aben, Jelle Mancave De Kweker |
Winst |
28.12.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kroon, Rene
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Neerven, van, Jeroen
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
08.12.2023 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Warmerdam, Chris
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Winst |
01.12.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Verschuuren, Huub
/ Coolen, Tahnee Barkeet Helmond |
Verlies |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Hodiamont, Leon
/ Kerkhof, van de, Rens Halfweg |
Verlies |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Mortel, van de, Harry
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
10.11.2023 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
Mortel, van de, Harry
/ Hodiamont, Leon Halfweg |
Verlies |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Berne,van, Pierre
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian WvO Leon |
Donkers, Jan
/ Kerkhof, van de, Ruud OJA Koen |
Winst |
27.10.2023 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Kerkhof, van de, Ruud
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Gerrits, Albert
/ Klotz, Remy D'n Hap |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian WvO Leon |
Gerrits, Bart
/ Gossing, Bertad D'n Hap |
Winst |
13.10.2023 TBNL Competitie 3. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Diaz Fernandez, Jose
/ Gossing, Bertad D'n Hap |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
van Heeswijk, Lorens
/ Zhang, Tjing WvO Ton |
Winst |
29.09.2023 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom WvO Leon |
van Heeswijk, Gido
/ van Heeswijk, Lorens WvO Ton |
Winst |
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 4. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 1. Ronde Voorronde |
Zeeland, van, Tom / Lierop, van, Conn | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Verlies |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad WvO Leon |
Veijfeijken, van, Rob
/ Zoggel, van, Daniel OJA Dzyan |
Winst |
22.09.2023 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn WvO Leon |
Zoggel, van, Daniel
/ Brouwer, de, Koen OJA Dzyan |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verhoeven, Flits
/ Verhoeven, Koen OJA Koen |
Winst |
12.05.2023 TBNL Competitie 17. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verhoeven, Bart
/ Koonings, Jeroen OJA Koen |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Botden, Floris
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
28.04.2023 TBNL Competitie 16. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Troisfontaine, Roy
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Verschuuren, Huub
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Verlies |
16.04.2023 TBNL Competitie 15. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Roosen, Paul
/ Coolen, Tahnee OJA Lokaal |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
/ Barten, Eric OJA Dzyan |
Winst |
31.03.2023 TBNL Competitie 14. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Vromen, Dzyan
/ Barten, Eric OJA Dzyan |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Spierings, Arnando
/ Neerven, van, Jeroen 't Spitje |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Neerven, van, Jeroen
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
17.03.2023 TBNL Competitie 13. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Bree, van, Rob
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Jansen, Theo
/ Baggermans, Dirk Vertierke |
Winst |
03.03.2023 TBNL Competitie 12. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Baggermans, Dirk
/ Vriens, Laurens Vertierke |
Winst |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
02.03.2023 TBNL Competitie 11. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Fleuren, Tom Mancave De Kweker! |
Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 6. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Graaf, de, Sjon / Nijmeijer, Lianne | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Stijkel, Gilles / Szabolcs, Csiszer | Verlies |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Dijk van, Steven / Coenen, Danilo | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Thakoersingh, Stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits | Winst |
04.02.2023 Tilburg Open Doubles Zestiende finale Extra ronde |
Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom | Noben, Sander / Hardy, Inez | Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Spijkerman, Benny Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
03.02.2023 TBNL Competitie 10. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Mulder, Niels
/ Aben, Jelle VTV |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Coolen, Tahnee
/ Verschuuren, Huub OJA Lokaal |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
27.01.2023 TBNL Competitie 6. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Renwarin, Isaac
/ Warmerdam, Chris OJA Lokaal |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
van der Velden, Frank
/ Moors, Mike TVC Marmabar |
Winst |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry TVC Marmabar |
Verlies |
20.01.2023 TBNL Competitie 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Horen, van, Erik
/ van der Velden, Frank TVC Marmabar |
Verlies |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
De Kuster, Ton
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verhoeven, Bart
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
06.01.2023 TBNL Competitie 8. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Broek, van de, Harm
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
van Heeswijk, Gido
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Troisfontaine, Roy
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
30.12.2022 TBNL Competitie 7. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Mortel, van de, Harry
/ Kessels, Ralph Halfweg |
Winst |
18.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Berne,van, Pierre OJA Dzyan |
Winst |
18.11.2022 TBNL Competitie 5. Speeldag |
Spijkerman, Benny
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Kornips, Frans
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Spierings, Arnando 't Spitje |
Verlies |
11.11.2022 TBNL Competitie 4. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Smetsers, Wim
/ Kroon, Rene 't Spitje |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vissers, Erik Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Overmars, John Mancave De Kweker! |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Wijlick, van, Sjeer
/ Peeters, Roy Mancave De Kweker! |
Winst |
14.10.2022 TBNL Competitie 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Adhien, Brian Willem van Oranje |
Peeters, Roy
/ Willems, Roger Mancave De Kweker! |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ De Kuster, Ton Willem van Oranje |
Aben, Jelle
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
30.09.2022 TBNL Competitie 1. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Abbasi, Mehdi
/ Haver, Marc VTV |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom The Outlaws |
Dijk van, Jeroen
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Graaf, de, Sjon
/ Zeeland, van, Tom The Outlaws |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Graaf, de, Sjon
/ Zeeland, van, Tom The Outlaws |
Dijk van, Jeroen
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Verlies |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ Paltrinieri, Maximo TSH |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ van Helvoort, Timo TSH |
Winst |
28.02.2020 TBNL Tweede Klasse 13. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Alhamdani, Khalid
/ Paltrinieri, Maximo TSH |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Sengers, Leon Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Winst |
14.02.2020 TBNL Tweede Klasse 12. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Willems, Roger
/ Peeters, Roy De Boesjer |
Winst |
24.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Fleuren, Tom
/ Bol, Yey De Boesjer |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Warmerdam, Chris Lokaal 42 |
Winst |
17.01.2020 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Warmerdam, Chris
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Vaassen, Ad Willem van Oranje |
Vromen, Dzyan
/ Verhallen, Peer OJA Dzyan |
Winst |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Broek, van de, Harm
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
10.01.2020 TBNL Tweede Klasse 9. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Verhallen, Peer
/ Veijfeijken, van, Rob OJA Dzyan |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Joosten, Harry
/ Moors, Mike Marma bar |
Winst |
20.12.2019 TBNL Tweede Klasse 7. Speeldag |
Lierop, van, Conn
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Horen, van, Jack
/ Moors, Mike Marma bar |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Berne,van, Pierre
/ Brouwer, de, Koen OJA Koen |
Verlies |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Zoggel, van, Daniel
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vissers, Erik
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Donkers, Jan
/ Zoggel, van, Daniel OJA Koen |
Winst |
06.12.2019 TBNL Tweede Klasse 10. Speeldag |
Vaassen, Ad
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Brouwer, de, Koen
/ Bergkamp, Gijs OJA Koen |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Adhien, Brian
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Abed, Nasir
/ Alhamdani, Khalid TSH |
Winst |
15.11.2019 TBNL Tweede Klasse 4. Speeldag |
Sengers, Leon
/ Zeeland, van, Tom Willem van Oranje |
Abed, Nasir
/ Wijnen, Tim TSH |
Winst |
18.10.2019 TBNL Tweede Klasse 2. Speeldag |
Zeeland, van, Tom
/ Lierop, van, Conn Willem van Oranje |
Haesen, Ronald
/ Renwarin, Isaac Lokaal 42 |
Winst |