Skip to main content

Speler > Kerkhof, van de, Rens

Kerkhof, van de, Rens

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: Halfweg
Halfweg
Organisatie: SBN
TBN
Nationale Spelersnr.: 30067
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
Open dubbel 12 87
2023
Open dubbel 9 160
2022
Heren dubbel 7 82
2020-2021
Heren dubbel 6 96
Heren classic 37 74
Heren enkel 11 33
2019
Heren dubbel 16 121
2018
Heren dubbel 16 115
2017-2018
Heren 15 58
2016-2017
Heren 23 118
Heren classic 110 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2024
tbnl challenger Cues & Darts Tilburg open dubbel Za., 30.03.2024 2 39
2023
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 10 36
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 10 45
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 6 47
Utrecht Open Doubles Utrecht Open doubles Za., 18.02.2023 2 27
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg open dubbel Za., 04.02.2023 3 41
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 6 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 2 35
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 6 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 5 28
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 12 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 12 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 7 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 16 29
Tilburg Open Singles Cues & Darts, Tilburg Open Enkel Za., 21.08.2021 7 23
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 6 45
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 17 37
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 7 17
Amersfoort Open Doubles Amersfoort Open Dubbel Za., 22.02.2020 2 27
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 11 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 10 34
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 8 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 2 22
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 5 14
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 7 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 5 25
2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 28 52
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 6 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 5 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 2 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 8 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 22 53
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 3 16
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 14 55
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 15 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 1 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 11 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 18 37
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 27 24
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 15 30
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 5 24
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 5 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 3 24
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Halfweg TBNL Competitie
2023
De Paardestal NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
Halfweg TBNL Competitie
2019-2020
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2017-2018
't Allegaartje N.T.L
Allemanscafe 1 TBNL Eerste Klasse
Allemanscafe 2 TBNL Tweede Klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Allemanscafe SBN Eerste klasse, TBN
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
07.06.2024
TBNL Competitie
20. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
07.06.2024
TBNL Competitie
20. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Bennenbroek, Jhon
Vertierke
Winst
24.05.2024
TBNL Competitie
19. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Warmerdam, Chris
Barkeet Helmond
Winst
24.05.2024
TBNL Competitie
19. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond
Winst
10.05.2024
TBNL Competitie
18. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Koonings, Jeroen
OJA Koen
Winst
10.05.2024
TBNL Competitie
18. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Kerkhof, van de, Ruud
OJA Koen
Winst
08.05.2024
TBNL Competitie
17. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
08.05.2024
TBNL Competitie
17. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Horen, van, Jack
TVC Marmabar
Winst
12.04.2024
TBNL Competitie
16. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Vaassen, Ad
WvO Leon
Winst
12.04.2024
TBNL Competitie
16. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Zeeland, van, Tom
WvO Leon
Winst
29.03.2024
TBNL Competitie
15. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Neerven, van, Jeroen
't Spitje
Winst
08.03.2024
TBNL Competitie
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verhoeven, Bart
OJA Dzyan
Winst
01.03.2024
TBNL Competitie
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Leimbergen, Albert
Gitano Boys
Winst
01.03.2024
TBNL Competitie
13. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Wilkes, Angelo
Gitano Boys
Winst
23.02.2024
TBNL Competitie
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap
Winst
02.02.2024
TBNL Competitie
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Overmars, John
Mancave De Kweker
Winst
02.02.2024
TBNL Competitie
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Willems, Roger
Mancave De Kweker
Winst
20.01.2024
TBNL Competitie
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van Heeswijk, Lorens
WvO Ton
Winst
20.01.2024
TBNL Competitie
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van Heeswijk, Gido
WvO Ton
Winst
12.01.2024
TBNL Competitie
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond
Winst
12.01.2024
TBNL Competitie
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verschuuren, Huub
Barkeet Helmond
Winst
05.01.2024
TBNL Competitie
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
05.01.2024
TBNL Competitie
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
08.12.2023
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Kerkhof, van de, Ruud
OJA Koen
Winst
24.11.2023
TBNL Competitie
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Moors, Mike
TVC Marmabar
Winst
24.11.2023
TBNL Competitie
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
10.11.2023
TBNL Competitie
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Lierop, van, Conn
WvO Leon
Winst
10.11.2023
TBNL Competitie
5. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Sengers, Leon
WvO Leon
Winst
13.10.2023
TBNL Competitie
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Zoggel, van, Daniel
OJA Dzyan
Winst
29.09.2023
TBNL Competitie
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Wilkes, Angelo
Gitano Boys
Winst
15.09.2023
TBNL Competitie
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Diaz Fernandez, Jose
D'n Hap
Winst
16.06.2023
TBNL Competitie
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verschuuren, Huub
OJA Lokaal
Winst
02.06.2023
TBNL Competitie
18. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Fleuren, Tom
Mancave De Kweker!
Winst
12.05.2023
TBNL Competitie
17. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan
Winst
14.04.2023
TBNL Competitie
15. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Aben, Jelle
VTV
Winst
03.03.2023
TBNL Competitie
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
24.02.2023
TBNL Competitie
11. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Neerven, van, Jeroen
't Spitje
Winst
03.02.2023
TBNL Competitie
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
20.01.2023
TBNL Competitie
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Overmars, John
Mancave De Kweker!
Winst
06.01.2023
TBNL Competitie
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan
Winst
30.12.2022
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Adhien, Brian
Willem van Oranje
Winst
30.12.2022
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
De Kuster, Ton
Willem van Oranje
Winst
10.12.2022
TBNL Competitie
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Mulder, Niels
VTV
Winst
11.11.2022
TBNL Competitie
4. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Baggermans, Dirk
Vertierke
Winst
28.10.2022
TBNL Competitie
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verhoeven, Bart
OJA Koen
Winst
28.10.2022
TBNL Competitie
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
14.10.2022
TBNL Competitie
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Neerven, van, Jeroen
't Spitje
Winst
30.09.2022
TBNL Competitie
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Horen, van, Jack
TVC Marmabar
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.05.2024
TBNL Competitie
19. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Halfweg
Warmerdam, Chris / Renwarin, Isaac
Barkeet Helmond
Winst
10.05.2024
TBNL Competitie
18. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Kessel, van, Ties / Donkers, Jan
OJA Koen
Winst
08.05.2024
TBNL Competitie
17. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
van der Velden, Frank / Moors, Mike
TVC Marmabar
Winst
12.04.2024
TBNL Competitie
16. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Sengers, Leon / Vissers, Erik
WvO Leon
Verlies
30.03.2024
tbnl challenger
Finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Biermans, Yves / Hermans, Twan Verlies
30.03.2024
tbnl challenger
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
30.03.2024
tbnl challenger
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Dijk van, Jeroen / Winters, Sander Winst
30.03.2024
tbnl challenger
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Miranda, Lenne / Noben, Sander Winst
30.03.2024
tbnl challenger
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
30.03.2024
tbnl challenger
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
30.03.2024
tbnl challenger
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Miranda, Brenn / Noben, Jarne Winst
30.03.2024
tbnl challenger
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Lierop, van, Conn / Zeeland, van, Tom Winst
29.03.2024
TBNL Competitie
15. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Neerven, van, Jeroen / Kroon, Rene
't Spitje
Winst
29.03.2024
TBNL Competitie
15. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Kroon, Rene / Smetsers, Wim
't Spitje
Winst
08.03.2024
TBNL Competitie
14. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Brouwer, de, Koen / Vromen, Dzyan
OJA Dzyan
Winst
08.03.2024
TBNL Competitie
14. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Botden, Floris
Halfweg
Verhoeven, Bart / Veijfeijken, van, Rob
OJA Dzyan
Winst
01.03.2024
TBNL Competitie
13. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel
Gitano Boys
Winst
23.02.2024
TBNL Competitie
12. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Wijnhoven, Guus
Halfweg
Diaz Fernandez, Jose / Roo Ares, Eligio
D'n Hap
Winst
02.02.2024
TBNL Competitie
11. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Fleuren, Tom / Willems, Roger
Mancave De Kweker
Winst
20.01.2024
TBNL Competitie
10. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
van Heeswijk, Lorens / De Kuster, Ton
WvO Ton
Winst
12.01.2024
TBNL Competitie
8. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Coolen, Tahnee / Warmerdam, Chris
Barkeet Helmond
Winst
05.01.2024
TBNL Competitie
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Botden, Floris
Halfweg
Kaathoven , van, Rene / Mansvelder, Marijn
Vertierke
Winst
08.12.2023
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Verhoeven, Koen / Berne,van, Pierre
OJA Koen
Winst
08.12.2023
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Botden, Floris
Halfweg
Kerkhof, van de, Ruud / Donkers, Jan
OJA Koen
Winst
24.11.2023
TBNL Competitie
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Halfweg
Horen, van, Jack / van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Speijcken, Nic / Eerens, Mitch
De Hakkers
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Biermans, Yves / Meisters, Horst
De Hakkers
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Nijmeijer, Lianne / Dijk van, Joey
Club Foos
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Chamuleau, Raoul / Leu, Gunnar
Club Foos
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
De Paardestal
Stoute, Tamara / Teschauer, Denise
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
De Paardestal
Rausch, Johanna / Vercaemere, Annelore
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
de Visscher, Kevin / Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Serowy, Katja / Rausch, Johanna
Boofken Rotterdam
Winst
10.11.2023
TBNL Competitie
5. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Adhien, Brian / Zeeland, van, Tom
WvO Leon
Winst
13.10.2023
TBNL Competitie
3. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Vromen, Dzyan / Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan
Winst
13.10.2023
TBNL Competitie
3. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Brouwer, de, Koen / Zoggel, van, Daniel
OJA Dzyan
Winst
29.09.2023
TBNL Competitie
2. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Wilkes, Angelo / Steinbach, Marcel
Gitano Boys
Verlies
29.09.2023
TBNL Competitie
2. Speeldag
Hodiamont, Leon / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel
Gitano Boys
Winst
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Verlies
23.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Winters, Sander / Roodhorst, Emile Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Jansen, Danny / Kruijer, Sven Winst
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Meisters, Horst / Baars, Bernd Verlies
15.07.2023
TBNL Pro tour
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Franssen, Jo / van der Plas, Martin Verlies
16.06.2023
TBNL Competitie
14. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Coolen, Tahnee / Verschuuren, Huub
OJA Lokaal
Winst
16.06.2023
TBNL Competitie
14. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Coolen, Tahnee / Renwarin, Isaac
OJA Lokaal
Winst
02.06.2023
TBNL Competitie
18. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Overmars, John / Fleuren, Tom
Mancave De Kweker!
Winst
12.05.2023
TBNL Competitie
17. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Brouwer, de, Koen / Vromen, Dzyan
OJA Dzyan
Winst
14.04.2023
TBNL Competitie
15. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Haver, Marc / Aben, Jelle
VTV
Winst
14.04.2023
TBNL Competitie
15. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Haver, Marc / Mulder, Niels
VTV
Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Jongen, Kay / Meentz, Devin Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Franssen, Jo / Speijcken, Nic Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Biermans, Yves / Mordant, Danielle Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Eerens, Mitch / Coenen, Davy Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Raven, Rocco / Kutaydin, Jeroen Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk Winst
03.03.2023
TBNL Competitie
12. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Zoggel, van, Daniel / Koonings, Jeroen
OJA Koen
Winst
03.03.2023
TBNL Competitie
12. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Bergkamp, Gijs / Zoggel, van, Daniel
OJA Koen
Winst
24.02.2023
TBNL Competitie
11. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Smetsers, Wim / Kroon, Rene
't Spitje
Winst
24.02.2023
TBNL Competitie
11. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Neerven, van, Jeroen / Spierings, Arnando
't Spitje
Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Jongen, Bas / Jongen, Kay Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Jansen, Danny / Dijk van, Steven Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Lagrene, Pancho / Steinbach, Marcel Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Huybrechts, Wendy / Miranda, Lenne Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Wilkes, Angelo / Heesakkers, Emiel Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Czako, Andras / Ollargiu, Miranda Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Miranda, Lenne / Miranda, Brenn Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy Verlies
03.02.2023
TBNL Competitie
10. Speeldag
Troisfontaine, Roy / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Horen, van, Erik / van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
03.02.2023
TBNL Competitie
10. Speeldag
Wijdeven, Gijs / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
TVC Marmabar
Winst
20.01.2023
TBNL Competitie
9. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Halfweg
Overmars, John / Willems, Roger
Mancave De Kweker!
Winst
20.01.2023
TBNL Competitie
9. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Overmars, John / Willems, Roger
Mancave De Kweker!
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Dijk van, Steven / Simons, Bart Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Czako, Gabor / Czako, Viktor Winst
06.01.2023
TBNL Competitie
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Botden, Floris
Halfweg
Vromen, Dzyan / Brouwer, de, Koen
OJA Dzyan
Winst
06.01.2023
TBNL Competitie
8. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Halfweg
Brouwer, de, Koen / Kerkhof, van de, Ruud
OJA Dzyan
Winst
30.12.2022
TBNL Competitie
7. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Mortel, van de, Harry
Halfweg
Vissers, Erik / Adhien, Brian
Willem van Oranje
Verlies
10.12.2022
TBNL Competitie
6. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Kessels, Ralph
Halfweg
Abbasi, Mehdi / van de Koelen, Roy
VTV
Winst
10.12.2022
TBNL Competitie
6. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Aben, Jelle / van de Koelen, Roy
VTV
Winst
11.11.2022
TBNL Competitie
4. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Baggermans, Dirk / Vriens, Laurens
Vertierke
Winst
28.10.2022
TBNL Competitie
3. Speeldag
Botden, Floris / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Verhoeven, Flits / Verhoeven, Bart
OJA Koen
Winst
14.10.2022
TBNL Competitie
2. Speeldag
Kessels, Ralph / Kerkhof, van de, Rens
Halfweg
Smetsers, Wim / Spierings, Arnando
't Spitje
Winst
14.10.2022
TBNL Competitie
2. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Troisfontaine, Roy
Halfweg
Kroon, Rene / Smetsers, Wim
't Spitje
Winst
30.09.2022
TBNL Competitie
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Hodiamont, Leon
Halfweg
Horen, van, Jack / van der Velden, Frank
TVC Marmabar
Winst
30.09.2022
TBNL Competitie
1. Speeldag
Kerkhof, van de, Rens / Wijdeven, Gijs
Halfweg
Horen, van, Jack / Joosten, Harry
TVC Marmabar
Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Roodhorst, Emile / Starren, Amber Winst