Speler > Goossens, Biek

Goossens, Biek

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2418
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2014-2015
Semi-Pro 70 146
2013-2014
Open 102 289
Semi-Pro 87 156
2012-2013
Open 53 174
Pro 40 79
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2014-2015
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 56 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 29
2013-2014
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 35 92
2012-2013
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 5 16
Openings toernooi Stein (de Bekker) Pro Za., 22.09.2012 4 7
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 17 24
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Bekker 2 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 2 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
De Bekker 2 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 2 Ere klasse
De Poart 1 Overgangs klasse
De Poart 2 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
30.09.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Dierks, Edy / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
23.09.2022
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Raukema van, Folkert / Goossens, Biek
De Bekker 1
Bleus, Roger / Arts, Roger
Boskai 1
Verlies
16.09.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Willems, Victor / Werlotte, Maurice
Boskai 2
Gelijkspel
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Biermans, Yves / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Weijzen, Ben / Goossens, Biek
De Bekker 1
Meijs, Floris / Smit, Marcel
Boskai 1
Verlies
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Heukske 1
Verlies
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Dierks, Edy / Bremmers, Jo
Oude Heide 1
Verlies
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Franssen, Ties / Vanhingel, Herman
Boskai 2
Verlies
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Smeets, Rowan / Verheijden, Yvo
Blauw Wit'62 1
Verlies
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Verlies
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Fratelli 1
Verlies
07.02.2020
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Maessen, Toby / Coolen, Ivo
't Tonneke
Verlies
31.01.2020
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Goossens, Biek / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Harenczyk, Roman / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Vrancken, Guy / Woug van de, Willy
Da Capo 1
Verlies
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Dijk van, Steven / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Winst
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Bleus, Danny / Schmitz, Wiel
Oude Heide 1
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Rondags, Roy / Coolen, Ivo
't Tonneke
Winst
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Senden, Jim / Goossens, Biek
De Bekker 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Winst
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Winst
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Hollanders, Sandy / Vrancken, Guy
Da Capo 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Verlies
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Goossens, Biek / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Vonken, Wim / Franssen, Jo
Smidter Boys 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Gelijkspel
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Surma, Joep / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Kicken, Noel / Budy, Ralf
De Jokers 1
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Abels, Twan / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
De Jong, Jeroen / Goossens, Biek
De Bekker 1
Spijkers, John / Jans, Arie
De Rode Ridder 1
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Sulman, Marco / Kunze, Daniel
't Trefpunt 1
Gelijkspel
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Jacobs, Robert / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Stevens, Jurgen / Goossens, Biek
De Bekker 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Conjour, Thei / Goossens, Biek
De Bekker 1
Camp op den, Shem / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
De Jong, Jeroen / Goossens, Biek
De Bekker 1
Vanhommerig, Frank / Brinkhoff, Roger
Smidter Boys 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Rode Ridder 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Kicken, Mat / Stams, Ed
't Trefpunt 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Goossens, Biek / Frenken, Bert
De Bekker 1
Harenczyk, Ryan / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Jongen, Kay / Goossens, Biek
de Bekker 2
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
't Allegaartje
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Meijs, Richard / Janssen, Pascal
De Kokerel 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Kay
De Bekker 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Hartmans, Hub / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Schenk, Emiel / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Gelijkspel
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Garnier, Jean / Groothausen, Ramon
Op de Bosch 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Goossens, Biek / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Winst
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
17.02.2017
Ere Afdeling
13. Speeldag
Goossens, Biek / Kerkhof, van de, Rens
De Bekker 2
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel
De Kroeg 1
Verlies
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Goossens, Biek / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Heugen, Jack / Wolfs, Michael
Oost Eijsden
Gelijkspel
30.12.2016
Ere Afdeling
5. Speeldag
Goossens, Biek / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Smeets, Rowan / Jongen, Kay
De Bekker 1
Winst
02.12.2016
NTVB Beker Kwalificatie
3. Ronde
Goossens, Biek / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Herk van, Theo / Beckers, Rodny
De Kroeg 1
Winst
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Broek, Op 't, Dennis / Gerets, Christian
De Poart
Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Goossens, Biek / Koch, Manfred
De Bekker 2
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
Napoleon
Verlies
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Verlies
28.10.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Schmeetz, Niki / Willems, Sander
't Weverke
Gelijkspel
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Klunder, Roger / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Geijselaers, Juul / Boekhorst, Hans
't Heukske
Winst
09.09.2016
Ere Afdeling
1. Speeldag
Goossens, Biek / Lehmann, Dietmar
De Bekker 2
Heugen, Jack / Remmers, Patrick
Oost Eijsden
Winst
27.05.2016
NTVB Beker Algemeen
3. Ronde
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Cuperus, Niels / Hendriks, Jim
Time Out
Winst
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Smit, Marcel / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Nijsten, Pascal / Gobbels, Rob
't Heukske
Winst
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Loo van, Andre / Loo van, Andre
De Kroeg 1
Winst
11.03.2016
Ereklasse
16. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
De Bekker 2
Raven, Rocco / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Verlies
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
5. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
de Bekker 2
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
de Pitsers
Winst
19.02.2016
Ereklasse
14. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Kraft, Richard / Struyf, Johan
De Bekker 3
Verlies
29.01.2016
Ereklasse
12. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Loo van, Danny / Pynoo, Brecht
De Kroeg 1
Verlies
15.01.2016
Ereklasse
1. Speeldag
De Jong, Jeroen / Goossens, Biek
De Bekker 2
Wensink, Rick / Dost, Mark
De Bekker 1
Verlies
08.01.2016
Ereklasse
11. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Verlies
18.12.2015
Ereklasse
10. Speeldag
Goossens, Biek / Stevens, Richard
De Bekker 2
Loyson, Maurice / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Verlies
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
3. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
de Bekker 2
Bremmers, Ger / Marks, Rene
The Eagles
Winst
13.11.2015
Ereklasse
8. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Smit, Marcel / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
de Bekker 2
Smit, Marcel / Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
23.10.2015
Ereklasse
6. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Hermans, Twan / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Verlies
16.10.2015
Ereklasse
5. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Essers, Maurice / Bosch van de, Fred
DAT Boys 1
Winst
09.10.2015
Ereklasse
4. Speeldag
De Jong, Jeroen / Goossens, Biek
De Bekker 2
Meijers, Patrick / Metten, Erwin
De Bekker 3
Winst
02.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
1. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
de Bekker 2
Dassen, Guillaume / Hakke, Ton
de Capucijn 2
Gelijkspel
25.09.2015
Ereklasse
3. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
De Bekker 2
Smit, Marcel / Meisters, Horst
De Hakkers
Verlies
18.09.2015
Ereklasse
2. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
De Bekker 2
Schaft van de, Raymond / Bleijleven, Leon
De Kroeg 1
Winst
22.05.2015
Ereklasse
22. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Biermans, Yves / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
17.04.2015
Ereklasse
19. Speeldag
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 2
Bleijlevens, Jean / Wenders, Dennis
Blauw Wit '62
Verlies
27.03.2015
Ereklasse
18. Speeldag
Goossens, Biek / Jongen, Bas
De Bekker 2
Haegmans, John / Pereboom, Herman
Beat Boys 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)