Speler > Visser, de, Joris

Visser, de, Joris

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: Masters of Puppets
Organisatie: SBN
Nationale Spelersnr.: 30011
Internationale Spelersnr.: 52800058
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2022
Heren dubbel 35 65
Heren enkel 26 35
2020-2021
Heren dubbel 22 96
Heren classic 34 74
Heren enkel 10 33
2019
Heren dubbel 28 121
2018
Heren dubbel 28 115
2017-2018
Heren 28 58
2016-2017
Heren 21 118
Heren classic 115 187
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 19 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 21 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 10 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 10 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 5 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 9 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 27 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 23 45
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 8 29
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 9 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 18 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 12 44
2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 11 52
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 5 14
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 5 16
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 4 17
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 23 55
ITSF Master Series Spijkenisse Open Enkel Zo., 26.11.2017 19 41
2016-2017
Club Foos Open Enkel De Keet - Amsterdam Open Enkel Za., 06.05.2017 2 15
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 01.04.2017 3 23
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 04.03.2017 5 29
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 1 16
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Classic Dubbels Za., 26.11.2016 4 7
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Enkel Za., 26.11.2016 5 17
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2019-2020
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2018-2019
Brab. Branieschoppers NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2017-2018
Brab. Branieschoppers N.T.L
Masters of Puppets TBNL Eerste Klasse
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2015-2016
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2014-2015
Masters of Puppets SBN Eerste klasse
2013-2014
Tribunaal SBN Eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Franssen, Fer Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Coenen, Davy Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Swinkels, Jeffrey Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Hanssen, Rick Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Dost, Mark Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Kruijer, Sven Winst
23.06.2022
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
23.06.2022
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
25.05.2022
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Thoman, Gábor
Cues & Balls
Verlies
20.04.2022
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Otten, Yuri
Cues & Balls
Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Visser, de, Joris Biermans, Yves Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Schijndel, van, Thijs Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Jongen, Bas Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Chamuleau, Raoul Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Roodhorst, Emile Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Stijkel, Gilles Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Visser, de, Joris Starren, Elroy Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Visser, de, Joris Stijkel, Gilles Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Starren, Elroy Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Hoffmann, Markus Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Winters, Sander Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Meisters, Horst Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Goffin, Jos Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Roodhorst, Emile / Starren, Amber Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Thakoersingh, Stanley / Karadavut, Bulent Winst
23.06.2022
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
23.06.2022
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Winst
25.05.2022
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Thoman, Gábor
Cues & Balls
Verlies
25.05.2022
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
20.04.2022
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
20.04.2022
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Thoman, Gábor
Cues & Balls
Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Graaf, de, Wesley / Winters, Sander Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Eijndhoven, van, Eric / Otten-Kerkhof, Tessa Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Biermans, Yves / Dost, Mark Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Smeets, Rowan / Jongen, Bas Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Nijmeijer, Lianne / Gelissen, Michelle Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Jansen, Danny / Kruijer, Sven Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Czako, Gabor / Czako, Viktor Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
7. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Eijndhoven, van, Eric / Bergmans, Eric Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Jongen, Bas / Jongen, Kay Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Krop, Jeffrey / Starren, Amber Verlies
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Wit, de, Ton / Sijkens, Peter Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Vissers, Erik / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Jongen, Kay / Nowottka, Tim Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Jongen, Kay / Nowottka, Tim Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Meisters, Horst / Senden, Piet Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Slegers, Luvic / Goffin, Jos Gelijkspel
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Mol, de, Jan / Bergmans, Eric
Oventje
Verlies
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Voort, van de, Jos / Mol, de, Jan
Oventje
Winst
18.12.2019
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Coolen, Tahnee / Sijkens, Peter
Oranjebar
Verlies
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Coolen, Tahnee / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Winst
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
13.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Winst
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Kerkhof, van de, Rens / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Winst
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Horen, van, Erik / Joosten, Harry
Allemanscafe 1
Winst
01.11.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Sanchez Fernandez, Arturo / Visser, de, Joris Wollgens, Thomas / Meijers, Patrick Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Sanchez Fernandez, Arturo / Visser, de, Joris Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Sanchez Fernandez, Arturo / Visser, de, Joris Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Gelijkspel
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Neefs, Tim
T-kwadraat
Verlies
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Neefs, Tim / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
14.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Finale
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Damen, Peter / Otten, Yuri
T-kwadraat
Winst
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Winters, Sander / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Eenbergen, Ton / Bergmans, Eric
Frappant
Winst
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Bergmans, Eric / Mol, de, Jan
Frappant
Verlies
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Visser de, Ton / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
22.05.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Leimbergen, Albert / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Verlies
22.05.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Heesakkers, Emil / Steinbach, Marcel
Soccer Boys
Winst
22.05.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
22.05.2018
TBNL Eerste Klasse
12. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel
Soccer Boys
Winst
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Neefs, Tim / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Winst
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Neefs, Tim / Otten, Yuri
T-kwadraat
Verlies
17.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Verlies
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Dijk van, Ricky / Sijkens, Peter
Oranjebar
Winst
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Verlies
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Roodhorst, Emile / Els, van, Randall
Den Brouwer
Winst
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Roodhorst, Emile / Voort, van de, Jos
Den Brouwer
Verlies
05.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Winst
08.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Horen, van, Erik / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Winst
08.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Kerkhof, van de, Rens / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Winst
08.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Schnierer, Daniel / Baggermans, Dirk
Allemanscafe 1
Verlies
08.03.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Visser, de, Joris / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens
Allemanscafe 1
Verlies
24.02.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens Verlies
24.02.2018
Open Dubbel
6. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens Winst
24.02.2018
Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Verlies
24.02.2018
Open Dubbel
3. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Winst
24.02.2018
Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Kruijer, Sven / Nijmeijer, Lianne Winst
24.01.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Visser, de, Joris / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Winst
24.01.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Visser, de, Joris / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
24.01.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
24.01.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Winst
20.01.2018
Open Dubbel
Plaats 3 Hoofdronde
Loonen, Roel / Visser, de, Joris Neefs, Tim / Otten, Yuri Verlies
20.01.2018
Open Dubbel
Halve finale Hoofdronde
Loonen, Roel / Visser, de, Joris Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)