Speler > Dost, Mark

Dost, Mark

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: De Bekker
De Bekker - Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 1645
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2022
Heren dubbel 1 65
Heren enkel 10 35
2020-2021
Heren dubbel 8 96
Heren classic 10 74
Heren enkel 4 33
2019
Heren dubbel 6 121
2018
Heren dubbel 2 115
2017-2018
Heren 8 58
2016-2017
Heren 3 118
Heren classic 115 187
2015-2016
Open 41 155
2014-2015
Open 2 254
2013-2014
Open 6 289
2012-2013
Open 3 174
2011-2012
Open 5 196
2010-2011
Open 4 88
Pro 2 47
2009-2010
Open 21 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Mixed Dubbel Za., 24.09.2022 5 10
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 1 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 9 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 5 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Mixed Dubbel Zo., 10.10.2021 5 7
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 4 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 1 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 2 29
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Café 't Raodhoes Open Dubbel Zo., 01.03.2020 3 17
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 3 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 13 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 3 44
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 4 18
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 1 8
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 3 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 1 10
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 2 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 2 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 17 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 2 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 7 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 2 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 2 19
2017-2018
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 5 55
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 3 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 1 37
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Classic Dubbels Za., 26.11.2016 4 7
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 3 45
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Enkel Za., 26.11.2016 2 17
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 2 62
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 26 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 1 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 39 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 1 60
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 1 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 3 34
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 38 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 1 40
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 3 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 5 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 9 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 8 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 1 40
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 3 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 14 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 45 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 9 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 4 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 5 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 3 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 3 42
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Dubbel Za., 21.09.2013 1 7
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Enkel Za., 21.09.2013 1 9
2012-2013
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 1 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
White horse Eijsden Open dubbel Za., 23.03.2013 2 16
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 1 16
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 2 32
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 1 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 4 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 5 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 2 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 9 47
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Pro dubbel Za., 23.04.2011 1 24
Winterkampioenschappen 2010 gulpen Open dubbel Vr., 22.10.2010 1 2
2009-2010
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 8 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 17 75
Dutch Masters Eersel Open singles Zo., 28.06.2009 25 112
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 17 27
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker SBZL
2020-2021
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse
De Bekker SBZL
2019-2020
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker SBZL Seizoen 2
2017-2018
de Bekker 1 N.T.L, ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 2 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2011-2012
De Bekker 1 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 1 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark Winters, Sander Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Dost, Mark Jongen, Bas Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark Hermans, Twan Verlies
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark Ramzan, Sufiyan Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark Coenen, Davy Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark Visser, de, Joris Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark Czako, Andras Winst
25.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark Czako, Viktor Winst
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Kutaydin, Jeroen
Team Limburg
Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Finale Hoofdronde
Dost, Mark Schijndel, van, Thijs Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark Hermans, Twan Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark Hanssen, Rick Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark Kerkhof, van de, Rens Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark Jongen, Bas Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark Schijndel, van, Thijs Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark Biermans, Yves Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark Hermans, Twan Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark Jongen, Kay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Dost, Mark Hoffmann, Markus Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark Bhattoe, Vijay Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark Nijmeijer, Lianne Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark Jongen, Bas Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark Starren, Elroy Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark Biermans, Yves Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Dost, Mark
de Bekker 1
Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Dost, Mark
de Bekker 1
Jongen, Kay
Tafel 4
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Jongen, Kay
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Kucera, Phillip
Rotterdam Boofken NL
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Biermans, Yves
de Hakkers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Graaf, de, Wesley
All-Out
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Dost, Mark
de Bekker 1
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Dost, Mark
De Bekker
Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Mordant, Danielle Meentz, Devin / Gelissen, Michelle Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Mordant, Danielle Hermans, Twan / Starren, Amber Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Mordant, Danielle Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Wesley Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Thakoersingh, Stanley / Karadavut, Bulent Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
7. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Kleinveldus, Danny / Ramzan, Sufiyan Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Dijk van, Joey / Winters, Sander Verlies
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
24.09.2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Franssen, Fer / Jansen, Danny Winst
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Kutaydin, Jeroen / Andelhofs, Joel
Team Limburg
Winst
18.08.2022
SBZL
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Vastmans, Bart / Degeest, Gert
Team Limburg
Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Hanssen, Rick / Starren, Amber Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Dost, Mark Nijmeijer, Lianne / Schijndel, van, Thijs Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Dost, Mark Ollargiu, Miranda / Czako, Andras Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Dost, Mark Starren, Amber / Hermans, Twan Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Plaats 3 Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Bhattoe, Vijay / Biermans, Yves Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Bos, Wouter / Proepper, Jochen Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Smeets, Rowan / Jongen, Bas Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Bhattoe, Vijay / Biermans, Yves Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Starren, Elroy / Habets, Henk Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Bilsum, van, Fastert / Winters, Sander Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Jongen, Bas / Smeets, Rowan Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Franssen, Fer / Meentz, Devin Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Plaats 3 Hoofdronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Nowottka, Tim / Jongen, Kay Winst
01.03.2020
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Smulders, Michael Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Allard, Niko / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Plaats 3 Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Winters, Sander / Dijk van, Joey Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Jongen, Kay / Nowottka, Tim Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Halve finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Senden, Piet / Franssen, Jo Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Starren, Elroy / Habets, Henk Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Dost, Mark
De Bekker
Misotten, Nele / Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Smulders, Michael / Dost, Mark
De Bekker
Keppens, Lynn / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Dost, Mark / Smulders, Michael
De Bekker
Keppens, Lynn / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Plaats 3 Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Starren, Amber / Smulders, Michael Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Jongen, Bas / Ubachs, Junior Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Camp op den, Shem / Koch, Manfred Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Dost, Mark / Gelissen, Michelle
De Bekker
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Dost, Mark / Hanssen, Rick
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Kucera, Phillip / Refik, Yucel
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Dost, Mark / Jongen, Bas
de Bekker 1
Dijk van, Ricky / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
VandenBemden, Kenny / Dost, Mark
de Bekker 1
Slegers, Luvic / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
VandenBemden, Kenny / Dost, Mark
de Bekker 1
Franssen, Fer / Dijk van, Ricky
Tafel 4
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Kucera, Phillip / Manai, Imed
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Chamuleau, Raoul / Kruijer, Sven
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Dijk van, Jeroen / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Dost, Mark
De Bekker
Boons, Bennet / Lemmens, Tom
Team Limburg
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Hermans, Twan / Dost, Mark Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
7. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Meisters, Horst / Slegers, Luvic Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Ubachs, Junior / Camp op den, Shem Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Hermans, Twan Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Finale Hoofdronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Starren, Elroy / Habets, Henk Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Starren, Elroy / Habets, Henk Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Franssen, Jo / Vaessen, Peter Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Wensink, Rick Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)