Competites > ZOH 2e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 2e Klasse

P. Team W W G V Penalty Punten
1
A Jen Kirch 1
10 9 1 0 19
2
't Brook 1
9 5 3 1 13
2
Blauw Wit'62 3
9 5 3 1 13
4
Fratelli 2
8 6 0 2 12
5
Beat Boys 1
9 4 1 4 9
6
't Weverke 1
8 3 1 4 7
7
Der Busch 1
7 1 0 6 2
7
Dingus 2
10 0 2 8 2
9
Op de Bosch 1
8 0 1 7 1
10
Boskai 4
0 0 0 0 -1 -1
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 16.09.2022 21:00 't Brook 1 Blauw Wit'62 3 53:57 2:6
Vr., 16.09.2022 21:00 Beat Boys 1 A Jen Kirch 1 51:63 1:7
Vr., 16.09.2022 21:00 Fratelli 2 Dingus 2 63:40 7:1
2. Speeldag
Vr., 23.09.2022 21:00 A Jen Kirch 1 Op de Bosch 1 58:41 6:2
Vr., 23.09.2022 21:00 Dingus 2 't Brook 1 51:61 2:6
Vr., 17.03.2023 21:00 't Weverke 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
3. Speeldag
Vr., 16.09.2022 21:00 Op de Bosch 1 't Weverke 1 46:61 3:5
Vr., 30.09.2022 21:00 Der Busch 1 A Jen Kirch 1 50:63 1:7
Vr., 30.09.2022 21:00 Dingus 2 Blauw Wit'62 3 50:60 3:5
4. Speeldag
Vr., 14.10.2022 21:00 't Weverke 1 Der Busch 1 62:49 6:2
Vr., 14.10.2022 21:00 A Jen Kirch 1 Fratelli 2 58:51 5:3
Vr., 14.10.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Beat Boys 1 54:54 4:4
5. Speeldag
Vr., 21.10.2022 21:00 't Brook 1 A Jen Kirch 1 56:58 4:4
Vr., 21.10.2022 21:00 Fratelli 2 't Weverke 1 63:42 7:1
Vr., 21.10.2022 21:00 Op de Bosch 1 Beat Boys 1 39:56 2:6
6. Speeldag
Vr., 04.11.2022 21:00 't Weverke 1 't Brook 1 46:63 1:7
Vr., 04.11.2022 21:00 A Jen Kirch 1 Dingus 2 58:53 6:2
Vr., 04.11.2022 21:00 Beat Boys 1 Der Busch 1 57:43 6:2
Vr., 04.11.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Op de Bosch 1 53:47 6:2
7. Speeldag
Vr., 28.10.2022 21:00 Fratelli 2 Beat Boys 1 64:30 8:0
Vr., 11.11.2022 21:00 Dingus 2 't Weverke 1 57:60 3:5
Vr., 17.03.2023 21:00 Der Busch 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 18.11.2022 21:00 Beat Boys 1 't Brook 1 43:64 0:8
Vr., 18.11.2022 21:00 Blauw Wit'62 3 Der Busch 1 62:48 6:2
Vr., 18.11.2022 21:00 Op de Bosch 1 Fratelli 2 47:61 2:6
9. Speeldag
Vr., 02.12.2022 21:00 't Brook 1 Op de Bosch 1 63:45 7:1
Vr., 02.12.2022 21:00 A Jen Kirch 1 Blauw Wit'62 3 59:39 6:2
Vr., 02.12.2022 21:00 Dingus 2 Beat Boys 1 42:59 3:5
Vr., 02.12.2022 21:00 Fratelli 2 Der Busch 1 64:26 8:0
10. Speeldag
Vr., 28.04.2023 21:00 't Weverke 1 A Jen Kirch 1 _:_ _:_
Vr., 28.04.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 28.04.2023 21:00 Der Busch 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 28.04.2023 21:00 Op de Bosch 1 Dingus 2 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 16.12.2022 21:00 't Brook 1 Fratelli 2 53:48 6:2
Vr., 16.12.2022 21:00 't Weverke 1 Blauw Wit'62 3 47:54 2:6
Vr., 16.12.2022 21:00 Dingus 2 Der Busch 1 46:58 3:5
12. Speeldag
Vr., 06.01.2023 21:00 A Jen Kirch 1 Beat Boys 1 64:46 8:0
Vr., 06.01.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 't Brook 1 45:49 4:4
Vr., 06.01.2023 21:00 Dingus 2 Fratelli 2 49:57 2:6
13. Speeldag
Vr., 13.01.2023 21:00 't Brook 1 Dingus 2 44:51 4:4
Vr., 13.01.2023 21:00 Beat Boys 1 't Weverke 1 58:46 6:2
Vr., 13.01.2023 21:00 Op de Bosch 1 A Jen Kirch 1 45:62 2:6
14. Speeldag
Vr., 20.01.2023 21:00 't Weverke 1 Op de Bosch 1 45:49 4:4
Vr., 20.01.2023 21:00 A Jen Kirch 1 Der Busch 1 61:36 6:2
Vr., 20.01.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 Dingus 2 59:52 4:4
15. Speeldag
Vr., 03.02.2023 21:00 Beat Boys 1
verantwortlich seit 03.02.2023
Blauw Wit'62 3 51:59 2:6
unbestätigt
Vr., 03.02.2023 21:00 Der Busch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 21:00 Fratelli 2 A Jen Kirch 1
verantwortlich seit 04.02.2023
60:55 5:3
unbestätigt
16. Speeldag
Vr., 10.02.2023 21:00 't Weverke 1 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 A Jen Kirch 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 Beat Boys 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 03.03.2023 21:00 't Brook 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 Der Busch 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 Dingus 2 A Jen Kirch 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 Op de Bosch 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 24.02.2023 21:00 Beat Boys 1 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 't Weverke 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 Op de Bosch 1 Der Busch 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 24.03.2023 21:00 't Brook 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 Der Busch 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 Fratelli 2 Op de Bosch 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 24.02.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 A Jen Kirch 1 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Beat Boys 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Der Busch 1 Fratelli 2 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Op de Bosch 1 't Brook 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 14.04.2023 21:00 't Brook 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 A Jen Kirch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 Dingus 2 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 Fratelli 2 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 21.04.2023 21:00 Blauw Wit'62 3 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 Der Busch 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 Fratelli 2 't Brook 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)