Competites > ZOH 1e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 1e Klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
D'r Druje Eck 1
3 2 1 0 5
2
Boskai 3
2 2 0 0 4
2
De Bulldozers 1
2 2 0 0 4
2
Dingus 1
3 1 2 0 4
2
Eijsden 2
3 2 0 1 4
6
Oud Bocholtz 1
2 1 1 0 3
7
De Smid 1
2 1 0 1 2
8
Blauw Wit'62 2
3 0 1 2 1
8
De Wolfjes 1
2 0 1 1 1
10
De Poart 1
3 0 0 3 0
10
Pipo Boys 1
3 0 0 3 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 16.09.2022 21:00 De Poart 1 De Bulldozers 1 42:56 2:6
Vr., 16.09.2022 21:00 De Wolfjes 1 D'r Druje Eck 1 52:49 4:4
Vr., 16.09.2022 21:00 Dingus 1 Oud Bocholtz 1 53:56 4:4
Vr., 16.09.2022 21:00 Eijsden 2 Blauw Wit'62 2 58:45 6:2
Vr., 16.09.2022 21:00 Pipo Boys 1 Boskai 3 49:61 2:6
2. Speeldag
Vr., 23.09.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 Dingus 1 54:53 4:4
Vr., 23.09.2022 21:00 Boskai 3 De Poart 1 62:43 6:2
Vr., 23.09.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 Pipo Boys 1 64:47 8:0
Vr., 23.09.2022 21:00 De Smid 1 Eijsden 2 38:62 2:6
Vr., 28.10.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
3. Speeldag
Vr., 30.09.2022 21:00 De Poart 1 D'r Druje Eck 1 54:60 2:6
Vr., 30.09.2022 21:00 De Smid 1 Blauw Wit'62 2 53:56 5:3
Vr., 30.09.2022 21:00 De Wolfjes 1 Dingus 1 39:58 2:6
Vr., 30.09.2022 21:00 Eijsden 2 De Bulldozers 1 49:62 2:6
Vr., 30.09.2022 21:00 Pipo Boys 1 Oud Bocholtz 1 49:64 0:8
4. Speeldag
Vr., 14.10.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 14.10.2022 21:00 Boskai 3 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 14.10.2022 21:00 De Bulldozers 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 14.10.2022 21:00 Dingus 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 14.10.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 De Poart 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 21.10.2022 21:00 De Bulldozers 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 21.10.2022 21:00 De Poart 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 21.10.2022 21:00 De Smid 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 21.10.2022 21:00 Eijsden 2 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 21.10.2022 21:00 Pipo Boys 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 04.11.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 04.11.2022 21:00 Boskai 3 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 04.11.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 04.11.2022 21:00 De Wolfjes 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 04.11.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 Eijsden 2 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 11.11.2022 21:00 Boskai 3 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 11.11.2022 21:00 De Bulldozers 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 11.11.2022 21:00 De Poart 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 11.11.2022 21:00 Eijsden 2 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 11.11.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 De Smid 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 18.11.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 18.11.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 18.11.2022 21:00 De Wolfjes 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 18.11.2022 21:00 Dingus 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 18.11.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 02.12.2022 21:00 Boskai 3 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 02.12.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 02.12.2022 21:00 De Bulldozers 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 02.12.2022 21:00 De Smid 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 02.12.2022 21:00 Eijsden 2 Pipo Boys 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 09.12.2022 21:00 De Poart 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 21:00 De Wolfjes 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 21:00 Dingus 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 09.12.2022 21:00 Pipo Boys 1 De Smid 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 16.12.2022 21:00 Boskai 3 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 21:00 De Bulldozers 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 21:00 De Smid 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 16.12.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 06.01.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 06.01.2023 21:00 Boskai 3 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 06.01.2023 21:00 D'r Druje Eck 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 06.01.2023 21:00 De Bulldozers 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 06.01.2023 21:00 Oud Bocholtz 1 Dingus 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 13.01.2023 21:00 De Poart 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 21:00 De Wolfjes 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 21:00 Dingus 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 21:00 Eijsden 2 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 13.01.2023 21:00 Pipo Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 20.01.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 21:00 D'r Druje Eck 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 21:00 De Bulldozers 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 21:00 Dingus 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 20.01.2023 21:00 Oud Bocholtz 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 03.02.2023 21:00 De Poart 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 21:00 De Smid 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 21:00 Eijsden 2 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 03.02.2023 21:00 Pipo Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 10.02.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 Boskai 3 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 D'r Druje Eck 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 De Wolfjes 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.02.2023 21:00 Dingus 1 De Poart 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 03.03.2023 21:00 De Bulldozers 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 De Poart 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 De Smid 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 Eijsden 2 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 03.03.2023 21:00 Pipo Boys 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 10.03.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 D'r Druje Eck 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 De Smid 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 Dingus 1 Eijsden 2 _:_ _:_
Vr., 10.03.2023 21:00 Pipo Boys 1 De Poart 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 24.03.2023 21:00 Boskai 3 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 De Bulldozers 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 De Smid 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 24.03.2023 21:00 Eijsden 2 De Wolfjes 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 31.03.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 De Wolfjes 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Dingus 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Oud Bocholtz 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 31.03.2023 21:00 Pipo Boys 1 Eijsden 2 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 14.04.2023 21:00 Boskai 3 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 D'r Druje Eck 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 De Bulldozers 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 De Smid 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 14.04.2023 21:00 Eijsden 2 De Poart 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 21.04.2023 21:00 Blauw Wit'62 2 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 De Poart 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 De Wolfjes 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 Dingus 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 21.04.2023 21:00 Pipo Boys 1 De Bulldozers 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)