Competites > ZOH 1e Klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 1e Klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
Oud Bocholtz 1
4 3 1 0 7
1
Pipo Boys 1
5 3 1 1 7
3
DAT Boys 1
4 2 2 0 6
3
Dingus 1
3 3 0 0 6
5
Blauw Wit'62 2
5 1 1 3 3
5
De Poart 1
5 1 1 3 3
5
De Wolfjes 1
5 1 1 3 3
8
Boskai 3
2 1 0 1 2
8
De Smid 1
3 1 0 2 2
10
D'r Druje Eck 1
4 0 1 3 1
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 24.09.2021 20:00 DAT Boys 1 Blauw Wit'62 2 62:48 6:2
Vr., 24.09.2021 20:00 De Wolfjes 1 Pipo Boys 1 46:55 3:5
Vr., 24.09.2021 20:00 Dingus 1 D'r Druje Eck 1 62:52 6:2
Vr., 29.10.2021 20:00 Oud Bocholtz 1 De Poart 1 61:33 6:2
2. Speeldag
Vr., 01.10.2021 20:00 Blauw Wit'62 2 De Smid 1 64:39 8:0
Vr., 01.10.2021 20:00 D'r Druje Eck 1 DAT Boys 1 52:59 2:6
Vr., 01.10.2021 20:00 De Poart 1 De Wolfjes 1 57:50 5:3
Vr., 01.10.2021 20:00 Pipo Boys 1 Boskai 3 61:52 6:2
3. Speeldag
Vr., 08.10.2021 20:00 Boskai 3 De Poart 1 63:46 7:1
Vr., 08.10.2021 20:00 D'r Druje Eck 1 Blauw Wit'62 2 60:52 4:4
Vr., 08.10.2021 20:00 Dingus 1 Pipo Boys 1 64:42 8:0
Vr., 08.10.2021 20:00 Oud Bocholtz 1 De Smid 1 63:51 7:1
4. Speeldag
Vr., 15.10.2021 20:00 Blauw Wit'62 2 Oud Bocholtz 1 48:63 1:7
Vr., 15.10.2021 20:00 De Poart 1 Dingus 1 48:58 3:5
Vr., 15.10.2021 20:00 De Smid 1 De Wolfjes 1 58:50 5:3
Vr., 12.11.2021 20:00 Pipo Boys 1 DAT Boys 1 55:46 4:4
5. Speeldag
Vr., 05.11.2021 20:00 D'r Druje Eck 1 Pipo Boys 1 52:63 1:7
Vr., 05.11.2021 20:00 DAT Boys 1 De Poart 1 54:59 4:4
Vr., 05.11.2021 20:00 De Wolfjes 1 Oud Bocholtz 1 55:46 4:4
Do., 31.12.2026 20:00 Boskai 3 De Smid 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 12.11.2021 20:00 Blauw Wit'62 2 De Wolfjes 1 54:55 3:5
Vr., 12.11.2021 20:00 De Poart 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 De Smid 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 12.11.2021 20:00 Oud Bocholtz 1 Boskai 3 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 19.11.2021 20:00 Boskai 3 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 DAT Boys 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Dingus 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 19.11.2021 20:00 Pipo Boys 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 03.12.2021 20:00 Blauw Wit'62 2 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 De Poart 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 De Smid 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 De Wolfjes 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 03.12.2021 20:00 Oud Bocholtz 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 10.12.2021 20:00 D'r Druje Eck 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 DAT Boys 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 10.12.2021 20:00 Dingus 1 Boskai 3 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 17.12.2021 20:00 Blauw Wit'62 2 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 Boskai 3 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 De Smid 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 17.12.2021 20:00 De Wolfjes 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 26.11.2021 20:00 D'r Druje Eck 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 DAT Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 De Poart 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 26.11.2021 20:00 Pipo Boys 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 14.01.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 De Poart 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 14.01.2022 21:00 Pipo Boys 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 21.01.2022 21:00 Boskai 3 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 DAT Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 De Smid 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 21.01.2022 21:00 De Wolfjes 1 De Poart 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 04.02.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 De Poart 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 De Smid 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 04.02.2022 21:00 Pipo Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 11.02.2022 21:00 DAT Boys 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 De Wolfjes 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Dingus 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 11.02.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 18.02.2022 21:00 De Poart 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 De Smid 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 18.02.2022 21:00 Pipo Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 11.03.2022 21:00 Boskai 3 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 11.03.2022 21:00 Dingus 1 De Smid 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 18.03.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 De Smid 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 De Wolfjes 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 18.03.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 Dingus 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 01.04.2022 21:00 Boskai 3 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 DAT Boys 1 Oud Bocholtz 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Dingus 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 01.04.2022 21:00 Pipo Boys 1 De Poart 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 08.04.2022 21:00 Blauw Wit'62 2 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Boskai 3 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 De Wolfjes 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 08.04.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 22.04.2022 21:00 D'r Druje Eck 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 DAT Boys 1 Boskai 3 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Dingus 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 22.04.2022 21:00 Pipo Boys 1 De Smid 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 29.04.2022 21:00 Boskai 3 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 De Smid 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Dingus 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 29.04.2022 21:00 Oud Bocholtz 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)