Competites > ZOH 2e klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 2e klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
D'r Prick 1
2 1 1 0 3
1
Dingus 2
2 1 1 0 3
3
Amicitia 1
2 1 0 1 2
3
Der Busch 1
1 1 0 0 2
3
Eijsden 1
1 1 0 0 2
3
Op de Bosch 1
1 1 0 0 2
7
't Brook 1
1 0 1 0 1
7
De Bekker 4
2 0 1 1 1
9
't Weverke 1
2 0 0 2 0
9
Beat Boys 1
1 0 0 1 0
9
Blauw Wit'62 3
0 0 0 0 0
9
D'r Springbron 1
1 0 0 1 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 18.09.2020 21:00 D'r Prick 1 't Weverke 1 57:56 6:2
Vr., 18.09.2020 21:00 De Bekker 4 Dingus 2 48:47 4:4
Vr., 18.09.2020 21:00 Der Busch 1 Amicitia 1 61:45 5:3
Vr., 12.02.2021 21:00 Beat Boys 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 12.02.2021 21:00 Eijsden 1 't Brook 1 _:_ _:_
2. Speeldag
Vr., 25.09.2020 21:00 't Brook 1 D'r Prick 1 48:46 4:4
Vr., 25.09.2020 21:00 't Weverke 1 Op de Bosch 1 45:59 2:6
Vr., 25.09.2020 21:00 Amicitia 1 De Bekker 4 64:34 8:0
Vr., 25.09.2020 21:00 D'r Springbron 1 Eijsden 1 48:56 2:6
Vr., 25.09.2020 21:00 Dingus 2 Beat Boys 1 64:43 8:0
3. Speeldag
Vr., 23.10.2020 21:00 Amicitia 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 D'r Prick 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 Der Busch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 Eijsden 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 Op de Bosch 1 't Brook 1 _:_ _:_
4. Speeldag
Vr., 27.11.2020 21:00 't Brook 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 't Weverke 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 Beat Boys 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 D'r Springbron 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 Dingus 2 Eijsden 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 30.10.2020 21:00 Amicitia 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 D'r Prick 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 De Bekker 4 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 Der Busch 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 Op de Bosch 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 06.11.2020 21:00 't Brook 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 Beat Boys 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 D'r Springbron 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 Dingus 2 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 Eijsden 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 13.11.2020 21:00 't Weverke 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 Amicitia 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 De Bekker 4 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 Der Busch 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 Op de Bosch 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 20.11.2020 21:00 't Brook 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 Beat Boys 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 D'r Prick 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 Dingus 2 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 Eijsden 1 De Bekker 4 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 04.12.2020 21:00 't Brook 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 't Weverke 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 Amicitia 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 De Bekker 4 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 Der Busch 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 11.12.2020 21:00 Beat Boys 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 D'r Prick 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 D'r Springbron 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 Dingus 2 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 Op de Bosch 1 De Bekker 4 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 18.12.2020 21:00 't Brook 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 't Weverke 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 Amicitia 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 D'r Springbron 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 De Bekker 4 Der Busch 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 08.01.2021 21:00 't Brook 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 't Weverke 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 Amicitia 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 Blauw Wit'62 3 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 D'r Springbron 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 Dingus 2 De Bekker 4 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 15.01.2021 21:00 Beat Boys 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 D'r Prick 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 De Bekker 4 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 Der Busch 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 Eijsden 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 Op de Bosch 1 't Weverke 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 29.01.2021 21:00 't Brook 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 't Weverke 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 Beat Boys 1 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 Blauw Wit'62 3 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 D'r Springbron 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 Dingus 2 Amicitia 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 05.02.2021 21:00 Amicitia 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 D'r Prick 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 De Bekker 4 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 Der Busch 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 Eijsden 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 Op de Bosch 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 26.02.2021 21:00 't Brook 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 't Weverke 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 Beat Boys 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 D'r Springbron 1 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 Dingus 2 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 Eijsden 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 05.03.2021 21:00 Amicitia 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 Blauw Wit'62 3 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 D'r Prick 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 De Bekker 4 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 Der Busch 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 Op de Bosch 1 Eijsden 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 19.03.2021 21:00 't Brook 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 Beat Boys 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 D'r Prick 1 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 D'r Springbron 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 Dingus 2 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 Eijsden 1 Der Busch 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 26.03.2021 21:00 't Weverke 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Amicitia 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Blauw Wit'62 3 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 De Bekker 4 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Der Busch 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Op de Bosch 1 Dingus 2 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 09.04.2021 21:00 Beat Boys 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 D'r Prick 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 D'r Springbron 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 Dingus 2 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 Eijsden 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 Op de Bosch 1 Der Busch 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 16.04.2021 21:00 't Brook 1 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 't Weverke 1 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 Amicitia 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 Blauw Wit'62 3 Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 De Bekker 4 Op de Bosch 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 Der Busch 1 Dingus 2 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 23.04.2021 21:00 Beat Boys 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 D'r Prick 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 Der Busch 1 De Bekker 4 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 Dingus 2 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 Eijsden 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 Op de Bosch 1 Amicitia 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)