Competites > ZOH 1e klasse   < Terug   Volgende >

ZOH 1e klasse

Plaats Team W W G V Punten
1
DAT Boys 1
2 1 1 0 3
1
Dingus 1
2 1 1 0 3
1
Oud Zumpelveld 1
2 1 1 0 3
4
De Poart 1
1 1 0 0 2
4
Pipo Boys 1
1 1 0 0 2
6
D'r Bok 1
1 0 1 0 1
6
D'r Druje Eck 1
2 0 1 1 1
6
De Wolfjes 1
2 0 1 1 1
9
Blauw Wit'62 2
0 0 0 0 0
9
De Capucijn 3
1 0 0 1 0
9
De Pitsers 1
2 0 0 2 0
9
De Smid 1
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 18.09.2020 21:00 DAT Boys 1 Oud Zumpelveld 1 48:55 4:4
Vr., 18.09.2020 21:00 De Poart 1 De Wolfjes 1 62:51 6:2
Vr., 18.09.2020 21:00 Dingus 1 D'r Druje Eck 1 62:52 6:2
Vr., 18.09.2020 21:00 Pipo Boys 1 De Pitsers 1 63:32 7:1
2. Speeldag
Vr., 25.09.2020 21:00 D'r Bok 1 D'r Druje Eck 1 51:50 4:4
Vr., 25.09.2020 21:00 De Pitsers 1 DAT Boys 1 26:64 0:8
Vr., 25.09.2020 21:00 De Wolfjes 1 Dingus 1 55:56 4:4
Vr., 25.09.2020 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Capucijn 3 64:44 8:0
3. Speeldag
Vr., 23.10.2020 21:00 De Capucijn 3 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 De Poart 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 De Wolfjes 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 23.10.2020 21:00 Pipo Boys 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
4. Speeldag
Vr., 27.11.2020 21:00 D'r Bok 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 De Pitsers 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 27.11.2020 21:00 Oud Zumpelveld 1 Dingus 1 _:_ _:_
Za., 28.11.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 30.10.2020 21:00 DAT Boys 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 De Capucijn 3 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 De Wolfjes 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 30.10.2020 21:00 Dingus 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 06.11.2020 21:00 D'r Bok 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 De Pitsers 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 06.11.2020 21:00 Pipo Boys 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Za., 07.11.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 13.11.2020 21:00 De Capucijn 3 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 De Poart 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 Dingus 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 13.11.2020 21:00 Oud Zumpelveld 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 20.11.2020 21:00 D'r Bok 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 DAT Boys 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 De Pitsers 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 20.11.2020 21:00 Pipo Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
Za., 21.11.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 04.12.2020 21:00 De Pitsers 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 De Poart 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 De Wolfjes 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 04.12.2020 21:00 Dingus 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 11.12.2020 21:00 D'r Bok 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 DAT Boys 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 11.12.2020 21:00 De Capucijn 3 Dingus 1 _:_ _:_
Za., 12.12.2020 21:00 D'r Druje Eck 1 De Poart 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 18.12.2020 21:00 De Pitsers 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 De Wolfjes 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 Dingus 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 18.12.2020 21:00 Oud Zumpelveld 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 08.01.2021 21:00 Blauw Wit'62 2 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 De Pitsers 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 De Smid 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 De Wolfjes 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 08.01.2021 21:00 Oud Zumpelveld 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Za., 09.01.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 Dingus 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 15.01.2021 21:00 DAT Boys 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 De Capucijn 3 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 Dingus 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 15.01.2021 21:00 Pipo Boys 1 De Smid 1 _:_ _:_
Za., 16.01.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 29.01.2021 21:00 Blauw Wit'62 2 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 D'r Bok 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 De Pitsers 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 De Smid 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 29.01.2021 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Poart 1 _:_ _:_
Za., 30.01.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 05.02.2021 21:00 DAT Boys 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 De Capucijn 3 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 De Poart 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 Dingus 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 05.02.2021 21:00 Pipo Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 26.02.2021 21:00 D'r Bok 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 De Pitsers 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 De Smid 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 26.02.2021 21:00 Pipo Boys 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Za., 27.02.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 05.03.2021 21:00 Blauw Wit'62 2 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 DAT Boys 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 De Capucijn 3 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 De Poart 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 De Wolfjes 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 05.03.2021 21:00 Dingus 1 De Smid 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 19.03.2021 21:00 D'r Bok 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 DAT Boys 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 De Pitsers 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 De Smid 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 19.03.2021 21:00 Pipo Boys 1 De Poart 1 _:_ _:_
Za., 20.03.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 26.03.2021 21:00 Blauw Wit'62 2 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 De Capucijn 3 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 De Poart 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 De Wolfjes 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Dingus 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 26.03.2021 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 09.04.2021 21:00 D'r Bok 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 DAT Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 De Capucijn 3 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 De Smid 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 09.04.2021 21:00 Pipo Boys 1 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Za., 10.04.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 16.04.2021 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 De Pitsers 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 De Poart 1 D'r Druje Eck 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 De Wolfjes 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 Dingus 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 16.04.2021 21:00 Oud Zumpelveld 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 23.04.2021 21:00 D'r Bok 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 DAT Boys 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 De Capucijn 3 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 De Poart 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 23.04.2021 21:00 Pipo Boys 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Za., 24.04.2021 21:00 D'r Druje Eck 1 De Smid 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)