Competites > ZOH 2e klasse A   < Terug  

ZOH 2e klasse A

Plaats Team W W G V Punten
1
Amicitia 1
2 1 1 0 3
1
De Sport 1
2 1 1 0 3
3
't Graefke 1
2 0 2 0 2
3
't Weverke 1
1 1 0 0 2
3
D'r Bok 2
2 1 0 1 2
3
Da Capo 2
2 1 0 1 2
3
De Capucijn 4
2 1 0 1 2
8
Carboon 1
1 0 0 1 0
8
Oude Heide 3
2 0 0 2 0
8
White Horse 1
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 30.08.2019 21:00 Amicitia 1 't Graefke 1 57:51 4:4
Vr., 30.08.2019 21:00 De Sport 1 Carboon 1 64:24 8:0
Vr., 30.08.2019 21:00 Oude Heide 3 Da Capo 2 38:64 0:8
2. Speeldag
Vr., 06.09.2019 21:00 D'r Bok 2 De Capucijn 4 63:23 7:1
Vr., 06.09.2019 21:00 Da Capo 2 Amicitia 1 25:64 0:8
3. Speeldag
Vr., 13.09.2019 21:00 D'r Bok 2 't Weverke 1 33:64 0:8
Vr., 13.09.2019 21:00 De Sport 1 't Graefke 1 56:53 4:4
Vr., 13.09.2019 21:00 Oude Heide 3 De Capucijn 4 39:62 2:6
4. Speeldag
Vr., 20.09.2019 21:00 Carboon 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Da Capo 2 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 De Capucijn 4 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Oude Heide 3 Amicitia 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 27.09.2019 21:00 't Weverke 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 Amicitia 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 D'r Bok 2 White Horse 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 04.10.2019 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 De Capucijn 4 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 Oude Heide 3 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 White Horse 1 't Weverke 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 25.10.2019 21:00 't Weverke 1 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 Carboon 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 D'r Bok 2 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 De Sport 1 Amicitia 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 01.11.2019 21:00 't Graefke 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Da Capo 2 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 De Capucijn 4 White Horse 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 08.11.2019 21:00 Carboon 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 D'r Bok 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 De Sport 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 White Horse 1 't Graefke 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 15.11.2019 21:00 Amicitia 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 Da Capo 2 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 De Capucijn 4 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 Oude Heide 3 't Weverke 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 22.11.2019 21:00 't Graefke 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 't Weverke 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 Carboon 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 White Horse 1 De Sport 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 06.12.2019 21:00 Amicitia 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 De Capucijn 4 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 De Sport 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 Oude Heide 3 White Horse 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 13.12.2019 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 't Weverke 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 White Horse 1 Amicitia 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 03.01.2020 21:00 't Graefke 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Carboon 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 10.01.2020 21:00 Amicitia 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Capucijn 4 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 De Sport 1 White Horse 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 17.01.2020 21:00 't Graefke 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 't Weverke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 De Capucijn 4 Oude Heide 3 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 31.01.2020 21:00 't Weverke 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 Amicitia 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 D'r Bok 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Sport 1 Da Capo 2 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 07.02.2020 21:00 Carboon 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 De Capucijn 4 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 White Horse 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 14.02.2020 21:00 't Weverke 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 Carboon 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 D'r Bok 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 De Sport 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 06.03.2020 21:00 't Graefke 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Amicitia 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Da Capo 2 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 White Horse 1 Carboon 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 13.03.2020 21:00 't Weverke 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 Carboon 1 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 White Horse 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 20.03.2020 21:00 't Graefke 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Da Capo 2 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Capucijn 4 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Oude Heide 3 D'r Bok 2 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 27.03.2020 21:00 't Graefke 1 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 't Weverke 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 D'r Bok 2 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 White Horse 1 Da Capo 2 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 03.04.2020 21:00 Amicitia 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Da Capo 2 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Oude Heide 3 Carboon 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 17.04.2020 21:00 Carboon 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 D'r Bok 2 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 Da Capo 2 De Capucijn 4 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 White Horse 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 24.04.2020 21:00 Amicitia 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Sport 1 't Weverke 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Oude Heide 3 't Graefke 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)