Competites > ZOH Overgangsklasse   < Terug   Volgende >

ZOH Overgangsklasse

Plaats Team W W G V Punten
1
De Jokers 1
3 2 1 0 5
2
De Bekker 1
3 2 0 1 4
3
't Tepke 1
2 1 1 0 3
4
't Tonneke
2 1 0 1 2
4
Ashley's Army 1
2 1 0 1 2
4
D'r Bok 1
2 1 0 1 2
4
Da Capo 1
2 1 0 1 2
4
De Komiek 1
2 1 0 1 2
4
Fratelli 1
2 1 0 1 2
10
Pipo Boys 1
2 0 0 2 0
10
The Eagles 1
2 0 0 2 0
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 30.08.2019 21:00 't Tepke 1 Fratelli 1 61:56 5:3
Vr., 30.08.2019 21:00 Da Capo 1 De Bekker 1 60:43 6:2
Vr., 30.08.2019 21:00 Pipo Boys 1 De Jokers 1 52:62 2:6
Vr., 18.10.2019 21:00 Ashley's Army 1 De Komiek 1 _:_ _:_
2. Speeldag
Vr., 06.09.2019 21:00 't Tonneke Da Capo 1 60:50 6:2
Vr., 06.09.2019 21:00 De Bekker 1 Ashley's Army 1 64:28 8:0
Vr., 06.09.2019 21:00 De Jokers 1 't Tepke 1 54:53 4:4
Vr., 06.09.2019 21:00 De Komiek 1 D'r Bok 1 54:46 6:2
Vr., 06.09.2019 21:00 Fratelli 1 The Eagles 1 58:44 5:3
3. Speeldag
Vr., 13.09.2019 21:00 Ashley's Army 1 't Tonneke 54:43 6:2
Vr., 13.09.2019 21:00 De Komiek 1 De Bekker 1 46:59 2:6
Vr., 13.09.2019 21:00 Pipo Boys 1 D'r Bok 1 57:55 2:6
Vr., 13.09.2019 21:00 The Eagles 1 De Jokers 1 54:63 1:7
4. Speeldag
Vr., 20.09.2019 21:00 't Tonneke De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 D'r Bok 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Fratelli 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 20.09.2019 21:00 Pipo Boys 1 't Tepke 1 _:_ _:_
5. Speeldag
Vr., 27.09.2019 21:00 't Tepke 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 Da Capo 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 De Bekker 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 27.09.2019 21:00 The Eagles 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 20.12.2019 21:00 Ashley's Army 1 Fratelli 1 _:_ _:_
6. Speeldag
Vr., 04.10.2019 21:00 't Tepke 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 D'r Bok 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 De Jokers 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 04.10.2019 21:00 Fratelli 1 De Komiek 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 25.10.2019 21:00 Da Capo 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 De Bekker 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 De Komiek 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 25.10.2019 21:00 The Eagles 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 01.11.2019 21:00 't Tepke 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 De Jokers 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Fratelli 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 01.11.2019 21:00 Pipo Boys 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 08.11.2019 21:00 't Tonneke De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 Ashley's Army 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 Da Capo 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 08.11.2019 21:00 De Komiek 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 15.11.2019 21:00 't Tepke 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 D'r Bok 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 Pipo Boys 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 15.11.2019 21:00 The Eagles 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 22.11.2019 21:00 't Tonneke Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 Da Capo 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 De Bekker 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 De Komiek 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 22.11.2019 21:00 Fratelli 1 De Jokers 1 _:_ _:_
12. Speeldag
Vr., 06.12.2019 21:00 't Tepke 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 D'r Bok 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 Da Capo 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 06.12.2019 21:00 The Eagles 1 De Bekker 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 13.12.2019 21:00 't Tonneke The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 Ashley's Army 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 De Komiek 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 13.12.2019 21:00 Fratelli 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
14. Speeldag
Vr., 03.01.2020 21:00 De Bekker 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 De Jokers 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 De Komiek 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 03.01.2020 21:00 Fratelli 1 't Tepke 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 10.01.2020 21:00 't Tepke 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 Ashley's Army 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 D'r Bok 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 Da Capo 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 10.01.2020 21:00 The Eagles 1 Fratelli 1 _:_ _:_
16. Speeldag
Vr., 17.01.2020 21:00 't Tonneke Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 D'r Bok 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 De Bekker 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 17.01.2020 21:00 De Jokers 1 The Eagles 1 _:_ _:_
17. Speeldag
Vr., 31.01.2020 21:00 't Tepke 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 Da Capo 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Bekker 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 31.01.2020 21:00 De Komiek 1 't Tonneke _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 07.02.2020 21:00 't Tonneke De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 D'r Bok 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 De Jokers 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 Fratelli 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 07.02.2020 21:00 Pipo Boys 1 The Eagles 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 14.02.2020 21:00 't Tonneke D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 Ashley's Army 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 De Komiek 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 14.02.2020 21:00 The Eagles 1 't Tepke 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 06.03.2020 21:00 D'r Bok 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 De Jokers 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Fratelli 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Pipo Boys 1 Da Capo 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 13.03.2020 21:00 't Tonneke Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 Ashley's Army 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 Da Capo 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Bekker 1 De Jokers 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 20.03.2020 21:00 't Tepke 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Jokers 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Pipo Boys 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 The Eagles 1 Da Capo 1 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 27.03.2020 21:00 Ashley's Army 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Bekker 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Komiek 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 Fratelli 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 03.04.2020 21:00 't Tepke 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 D'r Bok 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 De Jokers 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Pipo Boys 1 't Tonneke _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 The Eagles 1 De Komiek 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 17.04.2020 21:00 't Tonneke 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 Ashley's Army 1 Da Capo 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 De Bekker 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 De Jokers 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 24.04.2020 21:00 D'r Bok 1 Ashley's Army 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Da Capo 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Pipo Boys 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 The Eagles 1 't Tonneke _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)