Competites > ZOH Hoofdklasse     Volgende >

ZOH Hoofdklasse

Plaats Team W W G V Punten
1
De Hakkers 1
14 13 1 0 27
2
Blauw Wit'62 1
15 11 2 2 24
3
De Capucijn 1
15 9 4 2 22
4
Oost Eijsden 1
14 8 1 5 17
5
A Gen Baan 1
15 6 4 5 16
6
D'r Prick 1
15 6 3 6 15
7
De Kroeg 1
14 5 2 7 12
8
't Heukske 1
14 2 3 9 7
8
De Capucijn 2
14 2 3 9 7
10
In de Vrie 1
15 2 2 11 6
11
Oude Heide 1
13 2 1 10 5
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 30.08.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 In de Vrie 1 59:46 5:3
Vr., 30.08.2019 21:00 De Capucijn 2 De Capucijn 1 42:64 0:8
Vr., 30.08.2019 21:00 De Kroeg 1 A Gen Baan 1 56:46 5:3
Vr., 18.10.2019 21:00 D'r Prick 1 Oost Eijsden 1 56:60 3:5
2. Speeldag
Vr., 06.09.2019 21:00 A Gen Baan 1 D'r Prick 1 59:55 5:3
Vr., 06.09.2019 21:00 De Capucijn 1 Blauw Wit'62 1 61:55 5:3
Vr., 06.09.2019 21:00 De Hakkers 1 't Heukske 1 64:33 8:0
Vr., 06.09.2019 21:00 In de Vrie 1 Oude Heide 1 58:47 5:3
3. Speeldag
Vr., 13.09.2019 21:00 De Kroeg 1 In de Vrie 1 60:50 6:2
Vr., 18.10.2019 21:00 De Capucijn 2 De Hakkers 1 43:64 0:8
Vr., 18.10.2019 21:00 Oude Heide 1 Blauw Wit'62 1 40:58 2:6
Vr., 15.11.2019 21:00 't Heukske 1 Oost Eijsden 1 52:61 3:5
4. Speeldag
Vr., 20.09.2019 21:00 A Gen Baan 1 't Heukske 1 62:46 6:2
Vr., 20.09.2019 21:00 De Hakkers 1 De Capucijn 1 61:46 6:2
Vr., 20.09.2019 21:00 In de Vrie 1 D'r Prick 1 45:61 2:6
Vr., 20.09.2019 21:00 Oost Eijsden 1 De Capucijn 2 55:59 4:4
Vr., 20.09.2019 21:00 Oude Heide 1 De Kroeg 1 50:62 2:6
5. Speeldag
Vr., 27.09.2019 21:00 D'r Prick 1 Oude Heide 1 62:40 6:2
Vr., 27.09.2019 21:00 De Capucijn 1 Oost Eijsden 1 59:46 6:2
Vr., 27.09.2019 21:00 De Capucijn 2 A Gen Baan 1 51:44 4:4
Vr., 27.09.2019 21:00 De Kroeg 1 Blauw Wit'62 1 39:63 1:7
6. Speeldag
Vr., 04.10.2019 21:00 A Gen Baan 1 De Capucijn 1 41:60 2:6
Vr., 04.10.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 De Hakkers 1 52:62 2:6
Vr., 04.10.2019 21:00 De Kroeg 1 D'r Prick 1 55:55 5:3
Vr., 04.10.2019 21:00 In de Vrie 1 't Heukske 1 54:56 3:5
7. Speeldag
Vr., 25.10.2019 21:00 't Heukske 1 Oude Heide 1 58:54 4:4
Vr., 25.10.2019 21:00 D'r Prick 1 Blauw Wit'62 1 39:63 1:7
Vr., 25.10.2019 21:00 De Capucijn 2 In de Vrie 1 62:49 6:2
Vr., 25.10.2019 21:00 De Hakkers 1 Oost Eijsden 1 62:53 6:2
8. Speeldag
Vr., 01.11.2019 21:00 A Gen Baan 1 De Hakkers 1 44:58 2:6
Vr., 01.11.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 Oost Eijsden 1 58:38 6:2
Vr., 01.11.2019 21:00 De Kroeg 1 't Heukske 1 61:46 6:2
Vr., 01.11.2019 21:00 In de Vrie 1 De Capucijn 1 42:59 2:6
Vr., 01.11.2019 21:00 Oude Heide 1 De Capucijn 2 63:38 7:1
9. Speeldag
Vr., 08.11.2019 21:00 't Heukske 1 D'r Prick 1 51:54 4:4
Vr., 08.11.2019 21:00 De Capucijn 1 Oude Heide 1 63:47 7:1
Vr., 08.11.2019 21:00 De Capucijn 2 De Kroeg 1 56:55 4:4
Vr., 08.11.2019 21:00 Oost Eijsden 1 A Gen Baan 1 38:64 0:8
10. Speeldag
Vr., 15.11.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 A Gen Baan 1 54:42 6:2
Vr., 15.11.2019 21:00 D'r Prick 1 De Capucijn 2 63:39 7:1
Vr., 15.11.2019 21:00 De Kroeg 1 De Capucijn 1 57:54 4:4
Vr., 15.11.2019 21:00 In de Vrie 1 De Hakkers 1 27:64 0:8
11. Speeldag
Vr., 22.11.2019 21:00 't Heukske 1 Blauw Wit'62 1 46:58 2:6
Vr., 22.11.2019 21:00 De Capucijn 1 D'r Prick 1 59:55 4:4
Vr., 22.11.2019 21:00 De Hakkers 1 Oude Heide 1 64:0 8:0
Vr., 22.11.2019 21:00 Oost Eijsden 1 In de Vrie 1 58:44 5:3
12. Speeldag
Vr., 06.12.2019 21:00 't Heukske 1 De Capucijn 2 56:56 5:3
Vr., 06.12.2019 21:00 De Kroeg 1 De Hakkers 1 40:58 2:6
Vr., 06.12.2019 21:00 In de Vrie 1 A Gen Baan 1 57:44 4:4
Vr., 06.12.2019 21:00 Oude Heide 1 Oost Eijsden 1 51:63 1:7
13. Speeldag
Vr., 13.12.2019 21:00 A Gen Baan 1 Oude Heide 1 64:44 8:0
Vr., 13.12.2019 21:00 De Capucijn 1 't Heukske 1 58:41 6:2
Vr., 13.12.2019 21:00 De Capucijn 2 Blauw Wit'62 1 40:63 1:7
Vr., 13.12.2019 21:00 De Hakkers 1 D'r Prick 1 64:28 8:0
Vr., 13.12.2019 21:00 Oost Eijsden 1 De Kroeg 1 56:42 6:2
14. Speeldag
Vr., 03.01.2020 21:00 A Gen Baan 1 De Kroeg 1 57:53 5:3
Vr., 03.01.2020 21:00 De Capucijn 1 De Capucijn 2 63:38 7:1
Vr., 03.01.2020 21:00 In de Vrie 1 Blauw Wit'62 1 40:61 2:6
Vr., 03.01.2020 21:00 Oost Eijsden 1 D'r Prick 1 59:50 6:2
15. Speeldag
Vr., 10.01.2020 21:00 't Heukske 1 De Hakkers 1 45:63 1:7
Vr., 10.01.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 De Capucijn 1 58:44 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00 D'r Prick 1 A Gen Baan 1 57:50 4:4
Vr., 10.01.2020 21:00 Oude Heide 1 In de Vrie 1 58:47 6:2
16. Speeldag
Vr., 17.01.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 Oude Heide 1 63:42 7:1
Vr., 17.01.2020 21:00 De Hakkers 1 De Capucijn 2 64:31 8:0
Vr., 17.01.2020 21:00 In de Vrie 1 De Kroeg 1 53:51 5:3
Vr., 17.01.2020 21:00 Oost Eijsden 1 't Heukske 1 61:50 6:2
17. Speeldag
Vr., 31.01.2020 21:00 't Heukske 1 A Gen Baan 1 46:57 2:6
Vr., 31.01.2020 21:00 D'r Prick 1 In de Vrie 1 63:43 7:1
Vr., 31.01.2020 21:00 De Capucijn 1 De Hakkers 1 41:64 0:8
Vr., 31.01.2020 21:00 De Capucijn 2 Oost Eijsden 1 47:53 2:6
18. Speeldag
Vr., 07.02.2020 21:00 A Gen Baan 1 De Capucijn 2 53:59 3:5
Vr., 07.02.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 De Kroeg 1 63:48 7:1
Vr., 07.02.2020 21:00 Oost Eijsden 1 De Capucijn 1 47:62 2:6
Vr., 07.02.2020 21:00 Oude Heide 1 D'r Prick 1 46:64 0:8
19. Speeldag
Vr., 14.02.2020 21:00 't Heukske 1 In de Vrie 1 52:54 4:4
Vr., 14.02.2020 21:00 D'r Prick 1 De Kroeg 1 54:39 6:2
Vr., 14.02.2020 21:00 De Capucijn 1 A Gen Baan 1 51:59 4:4
Vr., 14.02.2020 21:00 De Hakkers 1 Blauw Wit'62 1 56:56 4:4
20. Speeldag
Vr., 06.03.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 De Kroeg 1 Oude Heide 1 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 In de Vrie 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
Vr., 06.03.2020 21:00 Oost Eijsden 1 De Hakkers 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 13.03.2020 21:00 't Heukske 1 De Kroeg 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Capucijn 1 In de Vrie 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Capucijn 2 Oude Heide 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 De Hakkers 1 A Gen Baan 1 _:_ _:_
Vr., 13.03.2020 21:00 Oost Eijsden 1 Blauw Wit'62 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 20.03.2020 21:00 A Gen Baan 1 Oost Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 D'r Prick 1 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 De Kroeg 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
Vr., 20.03.2020 21:00 Oude Heide 1 De Capucijn 1 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 27.03.2020 21:00 A Gen Baan 1 Blauw Wit'62 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Capucijn 1 De Kroeg 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Capucijn 2 D'r Prick 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 De Hakkers 1 In de Vrie 1 _:_ _:_
Vr., 27.03.2020 21:00 Oude Heide 1 't Heukske 1 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 03.04.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 D'r Prick 1 De Capucijn 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 In de Vrie 1 Oost Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 03.04.2020 21:00 Oude Heide 1 De Hakkers 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 17.04.2020 21:00 A Gen Baan 1 In de Vrie 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 De Capucijn 2 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 De Hakkers 1 De Kroeg 1 _:_ _:_
Vr., 17.04.2020 21:00 Oost Eijsden 1 Oude Heide 1 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 24.04.2020 21:00 't Heukske 1 De Capucijn 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Blauw Wit'62 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 D'r Prick 1 De Hakkers 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 De Kroeg 1 Oost Eijsden 1 _:_ _:_
Vr., 24.04.2020 21:00 Oude Heide 1 A Gen Baan 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)