Competites > ZOH 2e klasse A   < Terug  

ZOH 2e klasse A

Pl. Team W W G V P.
1
Star Club 1
19 17 2 0 36
2
D'r Bok 2
18 14 3 1 31
2
De Bekker 3
19 14 3 2 31
4
Dingus 2
18 14 2 2 30
5
De Sport 1
17 9 1 7 19
6
't Graefke 1
17 7 4 6 18
7
Amicitia 1
18 7 3 8 17
8
Bouwerwei 1
18 6 4 8 16
9
White Horse 2
17 6 3 8 15
10
D'r Koffereck 2
19 6 1 12 13
11
D'r Bok 3
18 4 4 10 12
12
De Capucijn 3
18 3 3 12 9
13
Oude Heide 3
18 1 1 16 3
14
Carboon 1
18 1 0 17 2
 
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Speeldag
Vr., 31.08.2018 21:00 Amicitia 1 De Capucijn 3 58:51 6:2
Vr., 31.08.2018 21:00 Bouwerwei 1 Dingus 2 48:56 4:4
Vr., 31.08.2018 21:00 Carboon 1 't Graefke 1 18:64 0:8
Vr., 31.08.2018 21:00 D'r Koffereck 2 White Horse 2 64:40 8:0
Vr., 31.08.2018 21:00 De Bekker 3 D'r Bok 3 64:49 8:0
Vr., 31.08.2018 21:00 De Sport 1 Star Club 1 40:55 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 Oude Heide 3 D'r Bok 2 14:64 0:8
2. Speeldag
Vr., 07.09.2018 21:00 't Graefke 1 Bouwerwei 1 29:59 2:6
Vr., 07.09.2018 21:00 D'r Bok 2 De Bekker 3 59:50 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 D'r Bok 3 Carboon 1 59:43 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 De Capucijn 3 De Sport 1 47:48 2:6
Vr., 07.09.2018 21:00 Star Club 1 Oude Heide 3 64:21 8:0
Vr., 07.09.2018 21:00 White Horse 2 Amicitia 1 53:44 4:4
Vr., 19.10.2018 21:00 Dingus 2 D'r Koffereck 2 63:48 7:1
3. Speeldag
Vr., 14.09.2018 21:00 Amicitia 1 Dingus 2 38:56 2:6
Vr., 14.09.2018 21:00 Bouwerwei 1 D'r Bok 3 51:47 4:4
Vr., 14.09.2018 21:00 Carboon 1 D'r Bok 2 17:64 0:8
Vr., 14.09.2018 21:00 D'r Koffereck 2 't Graefke 1 36:56 2:6
Vr., 14.09.2018 21:00 De Bekker 3 Oude Heide 3 64:30 8:0
Vr., 14.09.2018 21:00 De Sport 1 White Horse 2 64:21 8:0
Vr., 14.09.2018 21:00 Star Club 1 De Capucijn 3 64:42 8:0
4. Speeldag
Vr., 21.09.2018 21:00 't Graefke 1 Amicitia 1 64:28 8:0
Vr., 21.09.2018 21:00 D'r Bok 2 Bouwerwei 1 61:40 6:2
Vr., 21.09.2018 21:00 D'r Bok 3 D'r Koffereck 2 33:64 0:8
Vr., 21.09.2018 21:00 De Bekker 3 Carboon 1 64:25 8:0
Vr., 21.09.2018 21:00 Dingus 2 De Sport 1 55:37 5:3
Vr., 21.09.2018 21:00 Oude Heide 3 De Capucijn 3 40:51 3:5
Vr., 21.09.2018 21:00 White Horse 2 Star Club 1 41:62 2:6
5. Speeldag
Vr., 28.09.2018 21:00 Amicitia 1 D'r Bok 3 56:45 6:2
Vr., 28.09.2018 21:00 Bouwerwei 1 De Bekker 3 32:64 0:8
Vr., 28.09.2018 21:00 Carboon 1 Oude Heide 3 43:61 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 D'r Koffereck 2 D'r Bok 2 44:57 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 De Capucijn 3 White Horse 2 49:47 3:5
Vr., 28.09.2018 21:00 De Sport 1 't Graefke 1 63:39 7:1
Vr., 28.09.2018 21:00 Star Club 1 Dingus 2 57:41 6:2
6. Speeldag
Vr., 05.10.2018 21:00 't Graefke 1 Star Club 1 43:43 4:4
Vr., 05.10.2018 21:00 Carboon 1 Bouwerwei 1 33:64 0:8
Vr., 05.10.2018 21:00 D'r Bok 2 Amicitia 1 56:37 6:2
Vr., 05.10.2018 21:00 D'r Bok 3 De Sport 1 41:62 2:6
Vr., 05.10.2018 21:00 De Bekker 3 D'r Koffereck 2 63:42 7:1
Vr., 05.10.2018 21:00 Dingus 2 De Capucijn 3 63:27 7:1
Vr., 05.10.2018 21:00 Oude Heide 3 White Horse 2 31:48 2:6
7. Speeldag
Vr., 26.10.2018 21:00 Amicitia 1 De Bekker 3 41:56 2:6
Vr., 26.10.2018 21:00 Bouwerwei 1 Oude Heide 3 49:40 5:3
Vr., 26.10.2018 21:00 De Capucijn 3 't Graefke 1 53:56 4:4
Vr., 26.10.2018 21:00 De Sport 1 D'r Bok 2 50:50 4:4
Vr., 26.10.2018 21:00 Star Club 1 D'r Bok 3 64:39 8:0
Vr., 26.10.2018 21:00 White Horse 2 Dingus 2 26:64 0:8
Vr., 21.12.2018 21:00 D'r Koffereck 2 Carboon 1 64:15 8:0
8. Speeldag
Vr., 02.11.2018 21:00 't Graefke 1 White Horse 2 47:59 2:6
Vr., 02.11.2018 21:00 Bouwerwei 1 D'r Koffereck 2 64:38 8:0
Vr., 02.11.2018 21:00 D'r Bok 2 Star Club 1 53:56 4:4
Vr., 02.11.2018 21:00 D'r Bok 3 De Capucijn 3 54:58 4:4
Vr., 02.11.2018 21:00 De Bekker 3 De Sport 1 61:53 5:3
Vr., 02.11.2018 21:00 Oude Heide 3 Dingus 2 32:56 2:6
Vr., 26.04.2019 21:00 Carboon 1 Amicitia 1 _:_ _:_
9. Speeldag
Vr., 09.11.2018 21:00 Amicitia 1 Bouwerwei 1 42:57 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 D'r Koffereck 2 Oude Heide 3 43:51 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 De Capucijn 3 D'r Bok 2 22:64 0:8
Vr., 09.11.2018 21:00 De Sport 1 Carboon 1 64:35 8:0
Vr., 09.11.2018 21:00 Dingus 2 't Graefke 1 61:42 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 Star Club 1 De Bekker 3 59:54 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 White Horse 2 D'r Bok 3 57:47 4:4
10. Speeldag
Vr., 16.11.2018 21:00 Carboon 1 Star Club 1 16:64 0:8
Vr., 16.11.2018 21:00 D'r Koffereck 2 Amicitia 1 56:35 6:2
Vr., 16.11.2018 21:00 De Bekker 3 De Capucijn 3 64:0 8:0
Vr., 16.11.2018 21:00 Oude Heide 3 't Graefke 1 22:64 0:8
Vr., 16.11.2018 21:00 White Horse 2 D'r Bok 2 38:64 0:8
Vr., 29.03.2019 21:00 Bouwerwei 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 29.03.2019 21:00 D'r Bok 3 Dingus 2 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 23.11.2018 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 3 54:50 4:4
Vr., 23.11.2018 21:00 Amicitia 1 Oude Heide 3 64:35 8:0
Vr., 23.11.2018 21:00 De Capucijn 3 Carboon 1 63:48 7:1
Vr., 23.11.2018 21:00 De Sport 1 D'r Koffereck 2 59:30 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 Dingus 2 D'r Bok 2 58:54 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 Star Club 1 Bouwerwei 1 64:29 8:0
Vr., 23.11.2018 21:00 White Horse 2 De Bekker 3 30:64 0:8
12. Speeldag
Vr., 07.12.2018 21:00 Amicitia 1 De Sport 1 63:47 7:1
Vr., 07.12.2018 21:00 Bouwerwei 1 De Capucijn 3 60:50 6:2
Vr., 07.12.2018 21:00 Carboon 1 White Horse 2 32:61 2:6
Vr., 07.12.2018 21:00 D'r Koffereck 2 Star Club 1 25:62 2:6
Vr., 07.12.2018 21:00 De Bekker 3 Dingus 2 58:58 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 Oude Heide 3 D'r Bok 3 27:63 1:7
Vr., 29.03.2019 21:00 D'r Bok 2 't Graefke 1 _:_ _:_
13. Speeldag
Vr., 14.12.2018 21:00 't Graefke 1 De Bekker 3 55:52 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 D'r Bok 3 D'r Bok 2 51:59 3:5
Vr., 14.12.2018 21:00 De Capucijn 3 D'r Koffereck 2 42:60 2:6
Vr., 14.12.2018 21:00 De Sport 1 Oude Heide 3 64:17 8:0
Vr., 14.12.2018 21:00 Dingus 2 Carboon 1 64:16 8:0
Vr., 14.12.2018 21:00 Star Club 1 Amicitia 1 49:48 5:3
Vr., 14.12.2018 21:00 White Horse 2 Bouwerwei 1 49:52 4:4
14. Speeldag
Vr., 04.01.2019 21:00 't Graefke 1 Carboon 1 64:26 8:0
Vr., 04.01.2019 21:00 D'r Bok 2 Oude Heide 3 64:25 8:0
Vr., 04.01.2019 21:00 D'r Bok 3 De Bekker 3 34:64 0:8
Vr., 04.01.2019 21:00 De Capucijn 3 Amicitia 1 53:59 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 Dingus 2 Bouwerwei 1 59:38 6:2
Vr., 04.01.2019 21:00 Star Club 1 De Sport 1 64:38 8:0
Vr., 04.01.2019 21:00 White Horse 2 D'r Koffereck 2 60:53 5:3
15. Speeldag
Vr., 11.01.2019 21:00 Amicitia 1 White Horse 2 56:52 5:3
Vr., 11.01.2019 21:00 Bouwerwei 1 't Graefke 1 41:57 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 Carboon 1 D'r Bok 3 47:62 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 D'r Koffereck 2 Dingus 2 59:55 3:5
Vr., 11.01.2019 21:00 De Bekker 3 D'r Bok 2 51:53 4:4
Vr., 11.01.2019 21:00 De Sport 1 De Capucijn 3 63:41 7:1
Vr., 11.01.2019 21:00 Oude Heide 3 Star Club 1 18:64 0:8
16. Speeldag
Vr., 18.01.2019 21:00 't Graefke 1 D'r Koffereck 2 53:48 5:3
Vr., 18.01.2019 21:00 D'r Bok 2 Carboon 1 63:36 7:1
Vr., 18.01.2019 21:00 D'r Bok 3 Bouwerwei 1 64:0 8:0
Vr., 18.01.2019 21:00 De Capucijn 3 Star Club 1 37:64 0:8
Vr., 18.01.2019 21:00 Dingus 2 Amicitia 1 63:39 7:1
Vr., 18.01.2019 21:00 Oude Heide 3 De Bekker 3 22:64 0:8
Vr., 18.01.2019 21:00 White Horse 2 De Sport 1 63:24 7:1
17. Speeldag
Vr., 01.02.2019 21:00 Amicitia 1 't Graefke 1 58:46 6:2
Vr., 01.02.2019 21:00 Bouwerwei 1 D'r Bok 2 40:48 2:6
Vr., 01.02.2019 21:00 Carboon 1 De Bekker 3 22:64 0:8
Vr., 01.02.2019 21:00 D'r Koffereck 2 D'r Bok 3 63:29 7:1
Vr., 01.02.2019 21:00 De Capucijn 3 Oude Heide 3 64:33 8:0
Vr., 01.02.2019 21:00 De Sport 1 Dingus 2 54:63 1:7
Vr., 01.02.2019 21:00 Star Club 1 White Horse 2 64:22 8:0
18. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 D'r Bok 2 D'r Koffereck 2 64:0 8:0
Vr., 08.02.2019 21:00 D'r Bok 3 Amicitia 1 16:48 2:6
Vr., 08.02.2019 21:00 De Bekker 3 Bouwerwei 1 64:30 8:0
Vr., 08.02.2019 21:00 Dingus 2 Star Club 1 49:61 2:6
Vr., 08.02.2019 21:00 Oude Heide 3 Carboon 1 45:60 3:5
Vr., 08.02.2019 21:00 White Horse 2 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 26.04.2019 21:00 't Graefke 1 De Sport 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 15.02.2019 21:00 Amicitia 1 D'r Bok 2 31:47 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00 Bouwerwei 1 Carboon 1 64:0 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00 D'r Koffereck 2 De Bekker 3 48:59 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00 De Capucijn 3 Dingus 2 45:58 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00 De Sport 1 D'r Bok 3 48:16 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00 Star Club 1 't Graefke 1 64:29 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00 White Horse 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 22.02.2019 21:00 't Graefke 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Carboon 1 D'r Koffereck 2 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 D'r Bok 2 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 D'r Bok 3 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 De Bekker 3 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Dingus 2 White Horse 2 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Oude Heide 3 Bouwerwei 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 15.03.2019 21:00 Amicitia 1 Carboon 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 D'r Koffereck 2 Bouwerwei 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Capucijn 3 D'r Bok 3 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Sport 1 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 Dingus 2 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 Star Club 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 White Horse 2 't Graefke 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 22.03.2019 21:00 't Graefke 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Bouwerwei 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Carboon 1 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 D'r Bok 2 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 D'r Bok 3 White Horse 2 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 De Bekker 3 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Oude Heide 3 D'r Koffereck 2 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 05.04.2019 21:00 't Graefke 1 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 Amicitia 1 D'r Koffereck 2 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 D'r Bok 2 White Horse 2 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Capucijn 3 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Sport 1 Bouwerwei 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 Dingus 2 D'r Bok 3 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 Star Club 1 Carboon 1 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 12.04.2019 21:00 Bouwerwei 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Carboon 1 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 D'r Bok 2 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 D'r Bok 3 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 D'r Koffereck 2 De Sport 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 De Bekker 3 White Horse 2 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Oude Heide 3 Amicitia 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 19.04.2019 21:00 't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 D'r Bok 3 Oude Heide 3 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Capucijn 3 Bouwerwei 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Sport 1 Amicitia 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Dingus 2 De Bekker 3 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Star Club 1 D'r Koffereck 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 White Horse 2 Carboon 1 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 10.05.2019 21:00 Amicitia 1 Star Club 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Bouwerwei 1 White Horse 2 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Carboon 1 Dingus 2 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 D'r Bok 2 D'r Bok 3 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 D'r Koffereck 2 De Capucijn 3 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 De Bekker 3 't Graefke 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Oude Heide 3 De Sport 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)