Competites > ZOH 1e klasse B   < Terug   Volgende >

ZOH 1e klasse B

Pl. Team W W G V P.
1
Da Capo 2
24 17 5 2 39
2
D'r Springbron 1
24 16 5 3 37
3
De Bekker 2
24 16 4 4 36
4
't Lämke 1
24 14 6 4 34
5
De Wolfjes 1
24 12 9 3 33
6
De Sjmied 1
24 12 7 5 31
7
De Kroeg 2
24 9 9 6 27
8
De Poart 1
24 9 8 7 26
9
Beat Boys 1
24 5 5 14 15
10
Der Busch 1
24 4 6 14 14
11
Blauw Wit'62 3
24 3 7 14 13
12
D'r Prick 2
24 4 4 16 12
13
Oude Heide 2
24 3 5 16 11
14
't Weverke 1
24 1 6 17 8
 
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Speeldag
Vr., 31.08.2018 21:00 't Lämke 1 Der Busch 1 64:31 8:0
Vr., 31.08.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 De Poart 1 35:61 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 D'r Prick 2 De Wolfjes 1 47:61 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 Da Capo 2 Beat Boys 1 53:51 4:4
Vr., 31.08.2018 21:00 De Kroeg 2 D'r Springbron 1 46:58 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 De Sjmied 1 Oude Heide 2 57:55 4:4
Vr., 19.10.2018 21:00 De Bekker 2 't Weverke 1 61:44 6:2
2. Speeldag
Vr., 07.09.2018 21:00 't Weverke 1 Da Capo 2 41:57 2:6
Vr., 07.09.2018 21:00 Beat Boys 1 De Kroeg 2 50:45 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 D'r Springbron 1 D'r Prick 2 57:44 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 De Poart 1 De Bekker 2 55:50 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 De Wolfjes 1 't Lämke 1 53:55 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 Oude Heide 2 Blauw Wit'62 3 56:46 5:3
Vr., 19.10.2018 21:00 Der Busch 1 De Sjmied 1 44:61 2:6
3. Speeldag
Vr., 14.09.2018 21:00 D'r Prick 2 Beat Boys 1 59:51 6:2
Vr., 14.09.2018 21:00 Da Capo 2 De Poart 1 46:60 2:6
Vr., 14.09.2018 21:00 De Bekker 2 Blauw Wit'62 3 55:42 6:2
Vr., 14.09.2018 21:00 De Kroeg 2 't Weverke 1 53:48 4:4
Vr., 14.09.2018 21:00 De Sjmied 1 De Wolfjes 1 51:61 2:6
Vr., 14.09.2018 21:00 Oude Heide 2 Der Busch 1 55:56 4:4
Vr., 08.03.2019 21:00 't Lämke 1 D'r Springbron 1 58:48 6:2
4. Speeldag
Vr., 21.09.2018 21:00 't Weverke 1 D'r Prick 2 53:47 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 Beat Boys 1 't Lämke 1 40:54 2:6
Vr., 21.09.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 Der Busch 1 50:50 5:3
Vr., 21.09.2018 21:00 D'r Springbron 1 De Sjmied 1 58:58 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 De Bekker 2 Da Capo 2 56:54 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 De Poart 1 De Kroeg 2 56:49 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 De Wolfjes 1 Oude Heide 2 64:39 8:0
5. Speeldag
Vr., 28.09.2018 21:00 't Lämke 1 't Weverke 1 64:32 8:0
Vr., 28.09.2018 21:00 D'r Prick 2 De Poart 1 42:62 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 Da Capo 2 Blauw Wit'62 3 57:51 6:2
Vr., 28.09.2018 21:00 De Kroeg 2 De Bekker 2 49:52 6:2
Vr., 28.09.2018 21:00 De Sjmied 1 Beat Boys 1 58:47 6:2
Vr., 28.09.2018 21:00 Der Busch 1 De Wolfjes 1 54:53 4:4
Vr., 28.09.2018 21:00 Oude Heide 2 D'r Springbron 1 39:64 0:8
6. Speeldag
Vr., 05.10.2018 21:00 't Weverke 1 De Sjmied 1 50:61 3:5
Vr., 05.10.2018 21:00 Beat Boys 1 Oude Heide 2 54:44 5:3
Vr., 05.10.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 De Wolfjes 1 53:63 1:7
Vr., 05.10.2018 21:00 D'r Springbron 1 Der Busch 1 64:32 8:0
Vr., 05.10.2018 21:00 Da Capo 2 De Kroeg 2 62:32 6:2
Vr., 05.10.2018 21:00 De Bekker 2 D'r Prick 2 59:43 6:2
Vr., 05.10.2018 21:00 De Poart 1 't Lämke 1 51:51 4:4
7. Speeldag
Vr., 26.10.2018 21:00 't Lämke 1 De Bekker 2 45:60 2:6
Vr., 26.10.2018 21:00 D'r Prick 2 Da Capo 2 55:58 3:5
Vr., 26.10.2018 21:00 De Kroeg 2 Blauw Wit'62 3 64:38 8:0
Vr., 26.10.2018 21:00 De Sjmied 1 De Poart 1 50:53 4:4
Vr., 26.10.2018 21:00 De Wolfjes 1 D'r Springbron 1 46:56 3:5
Vr., 26.10.2018 21:00 Der Busch 1 Beat Boys 1 63:55 7:1
Vr., 26.10.2018 21:00 Oude Heide 2 't Weverke 1 62:55 6:2
8. Speeldag
Vr., 02.11.2018 21:00 't Weverke 1 Der Busch 1 51:59 2:6
Vr., 02.11.2018 21:00 Beat Boys 1 De Wolfjes 1 49:59 2:6
Vr., 02.11.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 D'r Springbron 1 62:55 6:2
Vr., 02.11.2018 21:00 Da Capo 2 't Lämke 1 61:55 5:3
Vr., 02.11.2018 21:00 De Bekker 2 De Sjmied 1 64:31 8:0
Vr., 02.11.2018 21:00 De Kroeg 2 D'r Prick 2 54:44 6:2
Vr., 02.11.2018 21:00 De Poart 1 Oude Heide 2 56:44 6:2
9. Speeldag
Vr., 09.11.2018 21:00 't Lämke 1 De Kroeg 2 55:57 3:5
Vr., 09.11.2018 21:00 D'r Prick 2 Blauw Wit'62 3 55:53 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 D'r Springbron 1 Beat Boys 1 59:44 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 De Sjmied 1 Da Capo 2 52:56 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 De Wolfjes 1 't Weverke 1 61:47 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 Der Busch 1 De Poart 1 53:54 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 Oude Heide 2 De Bekker 2 36:64 0:8
10. Speeldag
Vr., 16.11.2018 21:00 't Weverke 1 D'r Springbron 1 47:63 1:7
Vr., 16.11.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 Beat Boys 1 45:56 2:6
Vr., 16.11.2018 21:00 D'r Prick 2 't Lämke 1 44:64 0:8
Vr., 16.11.2018 21:00 Da Capo 2 Oude Heide 2 64:39 8:0
Vr., 16.11.2018 21:00 De Bekker 2 Der Busch 1 62:42 6:2
Vr., 16.11.2018 21:00 De Kroeg 2 De Sjmied 1 56:62 2:6
Vr., 16.11.2018 21:00 De Poart 1 De Wolfjes 1 51:53 4:4
11. Speeldag
Vr., 23.11.2018 21:00 't Lämke 1 Blauw Wit'62 3 58:54 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 Beat Boys 1 't Weverke 1 63:38 7:1
Vr., 23.11.2018 21:00 D'r Springbron 1 De Poart 1 60:51 5:3
Vr., 23.11.2018 21:00 De Sjmied 1 D'r Prick 2 53:59 3:5
Vr., 23.11.2018 21:00 De Wolfjes 1 De Bekker 2 57:46 5:3
Vr., 23.11.2018 21:00 Der Busch 1 Da Capo 2 38:57 2:6
Vr., 23.11.2018 21:00 Oude Heide 2 De Kroeg 2 45:55 3:5
12. Speeldag
Vr., 07.12.2018 21:00 't Lämke 1 De Sjmied 1 56:45 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 Blauw Wit'62 3 't Weverke 1 54:49 5:3
Vr., 07.12.2018 21:00 D'r Prick 2 Oude Heide 2 40:35 4:2
Vr., 07.12.2018 21:00 Da Capo 2 De Wolfjes 1 63:45 7:1
Vr., 07.12.2018 21:00 De Bekker 2 D'r Springbron 1 59:45 6:2
Vr., 07.12.2018 21:00 De Kroeg 2 Der Busch 1 58:56 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 De Poart 1 Beat Boys 1 55:43 5:3
13. Speeldag
Vr., 14.12.2018 21:00 't Weverke 1 De Poart 1 43:61 2:6
Vr., 14.12.2018 21:00 Beat Boys 1 De Bekker 2 52:63 1:7
Vr., 14.12.2018 21:00 D'r Springbron 1 Da Capo 2 55:49 5:3
Vr., 14.12.2018 21:00 De Sjmied 1 Blauw Wit'62 3 62:41 6:2
Vr., 14.12.2018 21:00 De Wolfjes 1 De Kroeg 2 58:44 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 Der Busch 1 D'r Prick 2 49:54 3:5
Vr., 14.12.2018 21:00 Oude Heide 2 't Lämke 1 38:64 0:8
14. Speeldag
Vr., 04.01.2019 21:00 't Weverke 1 De Bekker 2 32:64 0:8
Vr., 04.01.2019 21:00 Beat Boys 1 Da Capo 2 44:59 2:6
Vr., 04.01.2019 21:00 D'r Springbron 1 De Kroeg 2 53:55 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 De Poart 1 Blauw Wit'62 3 59:51 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 De Wolfjes 1 D'r Prick 2 61:51 5:3
Vr., 04.01.2019 21:00 Der Busch 1 't Lämke 1 49:60 3:5
Vr., 04.01.2019 21:00 Oude Heide 2 De Sjmied 1 35:54 2:6
15. Speeldag
Vr., 11.01.2019 21:00 't Lämke 1 De Wolfjes 1 54:53 3:5
Vr., 11.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 Oude Heide 2 58:56 3:5
Vr., 11.01.2019 21:00 D'r Prick 2 D'r Springbron 1 51:58 3:5
Vr., 11.01.2019 21:00 Da Capo 2 't Weverke 1 63:33 7:1
Vr., 11.01.2019 21:00 De Bekker 2 De Poart 1 64:39 8:0
Vr., 11.01.2019 21:00 De Kroeg 2 Beat Boys 1 60:53 6:2
Vr., 11.01.2019 21:00 De Sjmied 1 Der Busch 1 59:48 6:2
16. Speeldag
Vr., 18.01.2019 21:00 't Weverke 1 De Kroeg 2 45:46 4:4
Vr., 18.01.2019 21:00 Beat Boys 1 D'r Prick 2 60:47 6:2
Vr., 18.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 De Bekker 2 45:52 2:6
Vr., 18.01.2019 21:00 De Poart 1 Da Capo 2 54:62 2:6
Vr., 18.01.2019 21:00 De Wolfjes 1 De Sjmied 1 53:55 3:5
Vr., 18.01.2019 21:00 Der Busch 1 Oude Heide 2 63:51 7:1
Vr., 08.03.2019 21:00 D'r Springbron 1 't Lämke 1 50:56 4:4
17. Speeldag
Vr., 01.02.2019 21:00 't Lämke 1 Beat Boys 1 60:50 6:2
Vr., 01.02.2019 21:00 D'r Prick 2 't Weverke 1 51:43 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 Da Capo 2 De Bekker 2 56:60 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 De Kroeg 2 De Poart 1 59:53 6:2
Vr., 01.02.2019 21:00 De Sjmied 1 D'r Springbron 1 59:54 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 Der Busch 1 Blauw Wit'62 3 56:51 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 Oude Heide 2 De Wolfjes 1 47:62 2:6
18. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 't Weverke 1 't Lämke 1 49:63 1:7
Vr., 08.02.2019 21:00 Beat Boys 1 De Sjmied 1 45:55 3:5
Vr., 08.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 Da Capo 2 37:64 0:8
Vr., 08.02.2019 21:00 D'r Springbron 1 Oude Heide 2 62:45 6:2
Vr., 08.02.2019 21:00 De Bekker 2 De Kroeg 2 53:62 2:6
Vr., 08.02.2019 21:00 De Poart 1 D'r Prick 2 57:45 5:3
Vr., 08.02.2019 21:00 De Wolfjes 1 Der Busch 1 55:52 4:4
19. Speeldag
Vr., 15.02.2019 21:00 't Lämke 1 De Poart 1 64:44 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00 D'r Prick 2 De Bekker 2 35:64 0:8
Vr., 15.02.2019 21:00 De Kroeg 2 Da Capo 2 45:62 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00 De Sjmied 1 't Weverke 1 64:33 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00 De Wolfjes 1 Blauw Wit'62 3 45:49 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00 Der Busch 1 D'r Springbron 1 35:64 0:8
Vr., 15.02.2019 21:00 Oude Heide 2 Beat Boys 1 58:52 4:4
20. Speeldag
Vr., 22.02.2019 21:00 't Weverke 1 Oude Heide 2 55:55 5:3
Vr., 22.02.2019 21:00 Beat Boys 1 Der Busch 1 60:43 6:2
Vr., 22.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 De Kroeg 2 55:54 4:4
Vr., 22.02.2019 21:00 D'r Springbron 1 De Wolfjes 1 58:52 4:4
Vr., 22.02.2019 21:00 Da Capo 2 D'r Prick 2 57:31 6:2
Vr., 22.02.2019 21:00 De Bekker 2 't Lämke 1 54:51 4:4
Vr., 22.02.2019 21:00 De Poart 1 De Sjmied 1 52:50 4:4
21. Speeldag
Vr., 15.03.2019 21:00 't Lämke 1 Da Capo 2 49:54 4:4
Vr., 15.03.2019 21:00 D'r Prick 2 De Kroeg 2 29:64 0:8
Vr., 15.03.2019 21:00 D'r Springbron 1 Blauw Wit'62 3 57:47 6:2
Vr., 15.03.2019 21:00 De Sjmied 1 De Bekker 2 54:57 3:5
Vr., 15.03.2019 21:00 De Wolfjes 1 Beat Boys 1 62:39 6:2
Vr., 15.03.2019 21:00 Der Busch 1 't Weverke 1 64:35 8:0
Vr., 15.03.2019 21:00 Oude Heide 2 De Poart 1 42:55 4:4
22. Speeldag
Vr., 22.03.2019 21:00 't Weverke 1 De Wolfjes 1 50:59 4:4
Vr., 22.03.2019 21:00 Beat Boys 1 D'r Springbron 1 43:63 1:7
Vr., 22.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 D'r Prick 2 56:50 4:4
Vr., 22.03.2019 21:00 Da Capo 2 De Sjmied 1 61:47 6:2
Vr., 22.03.2019 21:00 De Bekker 2 Oude Heide 2 64:29 8:0
Vr., 22.03.2019 21:00 De Kroeg 2 't Lämke 1 45:62 2:6
Vr., 22.03.2019 21:00 De Poart 1 Der Busch 1 57:47 5:3
23. Speeldag
Vr., 05.04.2019 21:00 't Lämke 1 D'r Prick 2 60:49 6:2
Vr., 05.04.2019 21:00 Beat Boys 1 Blauw Wit'62 3 54:53 4:4
Vr., 05.04.2019 21:00 D'r Springbron 1 't Weverke 1 64:41 8:0
Vr., 05.04.2019 21:00 De Sjmied 1 De Kroeg 2 60:55 5:3
Vr., 05.04.2019 21:00 De Wolfjes 1 De Poart 1 64:0 8:0
Vr., 05.04.2019 21:00 Der Busch 1 De Bekker 2 39:62 2:6
Vr., 05.04.2019 21:00 Oude Heide 2 Da Capo 2 29:59 2:6
24. Speeldag
Vr., 12.04.2019 21:00 't Weverke 1 Beat Boys 1 49:53 4:4
Vr., 12.04.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 't Lämke 1 49:60 2:6
Vr., 12.04.2019 21:00 D'r Prick 2 De Sjmied 1 42:62 2:6
Vr., 12.04.2019 21:00 Da Capo 2 Der Busch 1 64:35 8:0
Vr., 12.04.2019 21:00 De Bekker 2 De Wolfjes 1 45:49 4:4
Vr., 12.04.2019 21:00 De Kroeg 2 Oude Heide 2 51:44 4:4
Vr., 12.04.2019 21:00 De Poart 1 D'r Springbron 1 39:64 0:8
25. Speeldag
Vr., 19.04.2019 21:00 't Weverke 1 Blauw Wit'62 3 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Beat Boys 1 De Poart 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 D'r Springbron 1 De Bekker 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Sjmied 1 't Lämke 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Wolfjes 1 Da Capo 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Der Busch 1 De Kroeg 2 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Oude Heide 2 D'r Prick 2 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 10.05.2019 21:00 't Lämke 1 Oude Heide 2 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 De Sjmied 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 D'r Prick 2 Der Busch 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Da Capo 2 D'r Springbron 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 De Bekker 2 Beat Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 De Kroeg 2 De Wolfjes 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 De Poart 1 't Weverke 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)