Competites > ZOH 1e klasse A   < Terug   Volgende >

ZOH 1e klasse A

Pl. Team W W G V P.
1
't Straotsje 2
13 10 2 1 22
2
De Capucijn 2
14 7 5 2 19
3
De Paardestal 1
13 7 4 2 18
4
White Horse 1
13 5 6 2 16
5
D'r Koffereck 1
14 5 4 5 14
6
't Brook 1
13 6 1 6 13
7
DAT Boys 1
12 3 6 3 12
7
De Smid 1
13 3 6 4 12
9
Der Bergbock 1
13 3 5 5 11
10
Oud Zumpelveld 1
13 3 4 6 10
11
Dingus 1
14 3 2 9 8
12
De Pitsers 1
13 1 1 11 3
13
D'r Aowe Kino 1
0 0 0 0 0
 
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Speeldag
Vr., 31.08.2018 21:00 't Brook 1 De Capucijn 2 58:47 5:3
Vr., 31.08.2018 21:00 DAT Boys 1 De Paardestal 1 56:49 4:4
Vr., 31.08.2018 21:00 De Pitsers 1 Dingus 1 51:32 6:2
Vr., 31.08.2018 21:00 White Horse 1 D'r Koffereck 1 57:52 5:3
Vr., 21.12.2018 21:00 Der Bergbock 1 't Straotsje 2 45:63 1:7
2. Speeldag
Vr., 07.09.2018 21:00 't Straotsje 2 White Horse 1 59:53 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 D'r Koffereck 1 Dingus 1 64:0 8:0
Vr., 07.09.2018 21:00 De Capucijn 2 DAT Boys 1 57:56 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 De Paardestal 1 Oud Zumpelveld 1 58:47 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 De Pitsers 1 De Smid 1 51:59 2:6
3. Speeldag
Vr., 14.09.2018 21:00 't Brook 1 De Pitsers 1 64:38 8:0
Vr., 14.09.2018 21:00 De Paardestal 1 De Capucijn 2 54:53 4:4
Vr., 14.09.2018 21:00 De Smid 1 D'r Koffereck 1 48:60 3:5
Vr., 14.09.2018 21:00 Der Bergbock 1 Oud Zumpelveld 1 58:53 6:2
Vr., 14.09.2018 21:00 Dingus 1 't Straotsje 2 52:59 3:5
4. Speeldag
Vr., 21.09.2018 21:00 't Straotsje 2 De Smid 1 63:36 7:1
Vr., 21.09.2018 21:00 D'r Koffereck 1 't Brook 1 63:49 7:1
Vr., 21.09.2018 21:00 De Pitsers 1 DAT Boys 1 39:63 1:7
Vr., 21.09.2018 21:00 Der Bergbock 1 White Horse 1 56:55 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Capucijn 2 49:59 3:5
5. Speeldag
Vr., 28.09.2018 21:00 't Brook 1 't Straotsje 2 57:56 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 DAT Boys 1 D'r Koffereck 1 47:50 4:4
Vr., 28.09.2018 21:00 De Paardestal 1 De Pitsers 1 64:26 8:0
Vr., 28.09.2018 21:00 Dingus 1 Der Bergbock 1 41:58 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 White Horse 1 Oud Zumpelveld 1 58:48 6:2
6. Speeldag
Vr., 05.10.2018 21:00 't Straotsje 2 DAT Boys 1 61:51 5:3
Vr., 05.10.2018 21:00 D'r Koffereck 1 De Paardestal 1 48:59 2:6
Vr., 05.10.2018 21:00 De Pitsers 1 De Capucijn 2 31:59 2:6
Vr., 05.10.2018 21:00 Der Bergbock 1 De Smid 1 58:51 4:4
Vr., 05.10.2018 21:00 White Horse 1 Dingus 1 59:43 5:3
7. Speeldag
Vr., 19.10.2018 21:00 't Brook 1 Der Bergbock 1 56:43 6:2
Vr., 26.10.2018 21:00 De Capucijn 2 D'r Koffereck 1 50:54 4:4
Vr., 26.10.2018 21:00 De Paardestal 1 't Straotsje 2 61:56 5:3
Vr., 26.10.2018 21:00 De Smid 1 White Horse 1 51:53 2:6
Vr., 26.10.2018 21:00 Dingus 1 Oud Zumpelveld 1 55:47 4:4
8. Speeldag
Vr., 02.11.2018 21:00 't Straotsje 2 De Capucijn 2 59:50 5:3
Vr., 02.11.2018 21:00 Der Bergbock 1 DAT Boys 1 49:57 3:5
Vr., 02.11.2018 21:00 Dingus 1 De Smid 1 42:55 4:4
Vr., 02.11.2018 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Pitsers 1 64:38 8:0
Vr., 02.11.2018 21:00 White Horse 1 't Brook 1 53:53 4:4
9. Speeldag
Vr., 09.11.2018 21:00 't Brook 1 Dingus 1 54:55 5:3
Vr., 09.11.2018 21:00 DAT Boys 1 White Horse 1 54:53 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 De Paardestal 1 Der Bergbock 1 62:48 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 De Pitsers 1 D'r Koffereck 1 45:60 3:5
Vr., 09.11.2018 21:00 De Smid 1 Oud Zumpelveld 1 56:53 4:4
10. Speeldag
Vr., 16.11.2018 21:00 De Smid 1 't Brook 1 62:53 6:2
Vr., 16.11.2018 21:00 Der Bergbock 1 De Capucijn 2 58:61 3:5
Vr., 16.11.2018 21:00 Dingus 1 DAT Boys 1 64:41 8:0
Vr., 16.11.2018 21:00 Oud Zumpelveld 1 D'r Koffereck 1 59:50 5:3
Vr., 16.11.2018 21:00 White Horse 1 De Paardestal 1 52:56 4:4
Vr., 26.04.2019 21:00 't Straotsje 2 De Pitsers 1 _:_ _:_
11. Speeldag
Vr., 23.11.2018 21:00 't Brook 1 Oud Zumpelveld 1 36:64 0:8
Vr., 23.11.2018 21:00 D'r Koffereck 1 't Straotsje 2 50:63 1:7
Vr., 23.11.2018 21:00 DAT Boys 1 De Smid 1 56:49 4:4
Vr., 23.11.2018 21:00 De Capucijn 2 White Horse 1 63:52 7:1
Vr., 23.11.2018 21:00 De Paardestal 1 Dingus 1 64:46 8:0
12. Speeldag
Vr., 07.12.2018 21:00 't Brook 1 DAT Boys 1 60:52 6:2
Vr., 07.12.2018 21:00 De Smid 1 De Paardestal 1 63:49 7:1
Vr., 07.12.2018 21:00 Der Bergbock 1 De Pitsers 1 59:47 6:2
Vr., 07.12.2018 21:00 Dingus 1 De Capucijn 2 51:56 3:5
Vr., 07.12.2018 21:00 Oud Zumpelveld 1 't Straotsje 2 43:58 2:6
13. Speeldag
Vr., 14.12.2018 21:00 D'r Koffereck 1 Der Bergbock 1 54:41 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 DAT Boys 1 Oud Zumpelveld 1 53:48 5:3
Vr., 14.12.2018 21:00 De Capucijn 2 De Smid 1 47:54 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 De Paardestal 1 't Brook 1 64:33 8:0
Vr., 14.12.2018 21:00 De Pitsers 1 White Horse 1 40:62 2:6
14. Speeldag
Vr., 04.01.2019 21:00 't Straotsje 2 Der Bergbock 1 55:55 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 D'r Koffereck 1 White Horse 1 44:55 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 De Capucijn 2 't Brook 1 56:39 6:2
Vr., 04.01.2019 21:00 Dingus 1 De Pitsers 1 64:40 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 De Paardestal 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
15. Speeldag
Vr., 11.01.2019 21:00 DAT Boys 1 De Capucijn 2 51:56 4:4
Vr., 11.01.2019 21:00 De Smid 1 De Pitsers 1 57:36 4:4
Vr., 11.01.2019 21:00 Dingus 1 D'r Koffereck 1 60:45 5:3
Vr., 11.01.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Paardestal 1 51:58 4:4
Vr., 11.01.2019 21:00 White Horse 1 't Straotsje 2 54:47 4:4
16. Speeldag
Vr., 18.01.2019 21:00 't Straotsje 2 Dingus 1 64:38 8:0
Vr., 18.01.2019 21:00 D'r Koffereck 1 De Smid 1 47:31 5:3
Vr., 18.01.2019 21:00 De Capucijn 2 De Paardestal 1 58:59 5:3
Vr., 18.01.2019 21:00 De Pitsers 1 't Brook 1 0:64 0:8
Vr., 18.01.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 Der Bergbock 1 60:51 4:4
17. Speeldag
Vr., 01.02.2019 21:00 't Brook 1 D'r Koffereck 1 _:_ _:_
Vr., 01.02.2019 21:00 DAT Boys 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 01.02.2019 21:00 De Capucijn 2 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 01.02.2019 21:00 De Smid 1 't Straotsje 2 _:_ _:_
Vr., 01.02.2019 21:00 White Horse 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
18. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 't Straotsje 2 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 08.02.2019 21:00 D'r Koffereck 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 08.02.2019 21:00 De Pitsers 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 08.02.2019 21:00 Der Bergbock 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 08.02.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 White Horse 1 _:_ _:_
19. Speeldag
Vr., 15.02.2019 21:00 DAT Boys 1 't Straotsje 2 _:_ _:_
Vr., 15.02.2019 21:00 De Capucijn 2 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 15.02.2019 21:00 De Paardestal 1 D'r Koffereck 1 _:_ _:_
Vr., 15.02.2019 21:00 De Smid 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 15.02.2019 21:00 Dingus 1 White Horse 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 22.02.2019 21:00 't Straotsje 2 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 D'r Koffereck 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Der Bergbock 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 White Horse 1 De Smid 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 15.03.2019 21:00 't Brook 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 DAT Boys 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Capucijn 2 't Straotsje 2 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Pitsers 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Smid 1 Dingus 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 22.03.2019 21:00 D'r Koffereck 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Der Bergbock 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Dingus 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 White Horse 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 05.04.2019 21:00 't Brook 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 D'r Koffereck 1 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 DAT Boys 1 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Capucijn 2 Der Bergbock 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Paardestal 1 White Horse 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Pitsers 1 't Straotsje 2 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 12.04.2019 21:00 't Straotsje 2 D'r Koffereck 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 De Smid 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Dingus 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 White Horse 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 19.04.2019 21:00 't Straotsje 2 Oud Zumpelveld 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 DAT Boys 1 't Brook 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Capucijn 2 Dingus 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Paardestal 1 De Smid 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Pitsers 1 Der Bergbock 1 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 De Smid 1 De Capucijn 2 _:_ _:_
Vr., 26.04.2019 21:00 Der Bergbock 1 D'r Koffereck 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 't Brook 1 De Paardestal 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 DAT Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 White Horse 1 De Pitsers 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)