Competites > ZOH Overgangsklasse   < Terug   Volgende >

ZOH Overgangsklasse

Pl. Team W W G V P.
1
't Heukske 1
19 13 3 3 29
1
De Rode Ridder 1
19 13 3 3 29
3
Fratelli 1
18 12 3 3 27
4
De Bekker 1
19 11 4 4 26
5
De Komiek 1
19 10 5 4 25
6
De Jokers 1
19 8 7 4 23
7
't Tepke 1
19 6 5 8 17
8
Fauquemont 1
16 6 4 6 16
9
The Eagles 1
17 5 3 9 13
10
D'r Bok 1
17 4 4 9 12
11
't Trefpunt 1
19 3 5 11 11
11
Smidter Boys 1
19 4 3 12 11
13
Pipo Boys 1
19 4 1 14 9
14
Blauw Wit'62 2
17 3 2 12 8
 
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Speeldag
Vr., 31.08.2018 21:00 't Heukske 1 Smidter Boys 1 60:51 4:4
Vr., 31.08.2018 21:00 't Trefpunt 1 De Rode Ridder 1 47:60 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 Fratelli 1 37:64 0:8
Vr., 31.08.2018 21:00 D'r Bok 1 De Bekker 1 54:56 3:5
Vr., 31.08.2018 21:00 Fauquemont 1 De Jokers 1 55:59 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 The Eagles 1 Pipo Boys 1 62:48 6:2
Vr., 19.10.2018 21:00 De Komiek 1 't Tepke 1 47:59 2:6
2. Speeldag
Vr., 07.09.2018 21:00 't Tepke 1 D'r Bok 1 54:53 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 De Bekker 1 't Trefpunt 1 57:55 3:5
Vr., 07.09.2018 21:00 De Jokers 1 De Komiek 1 42:58 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 De Rode Ridder 1 Blauw Wit'62 2 61:44 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 Fratelli 1 't Heukske 1 54:53 4:4
Vr., 07.09.2018 21:00 Pipo Boys 1 Fauquemont 1 45:62 2:6
Vr., 07.09.2018 21:00 Smidter Boys 1 The Eagles 1 61:36 6:2
3. Speeldag
Vr., 14.09.2018 21:00 't Heukske 1 Blauw Wit'62 2 64:47 8:0
Vr., 14.09.2018 21:00 't Trefpunt 1 't Tepke 1 59:52 5:3
Vr., 14.09.2018 21:00 D'r Bok 1 De Jokers 1 55:58 4:4
Vr., 14.09.2018 21:00 De Komiek 1 Pipo Boys 1 57:43 6:2
Vr., 14.09.2018 21:00 De Rode Ridder 1 De Bekker 1 53:49 5:3
Vr., 14.09.2018 21:00 Fauquemont 1 Smidter Boys 1 58:34 5:3
Vr., 19.10.2018 21:00 The Eagles 1 Fratelli 1 55:56 2:6
4. Speeldag
Vr., 21.09.2018 21:00 't Heukske 1 The Eagles 1 63:45 7:1
Vr., 21.09.2018 21:00 't Tepke 1 De Rode Ridder 1 47:62 2:6
Vr., 21.09.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 De Bekker 1 41:64 0:8
Vr., 21.09.2018 21:00 De Jokers 1 't Trefpunt 1 59:49 6:2
Vr., 21.09.2018 21:00 Fratelli 1 Fauquemont 1 59:55 4:4
Vr., 21.09.2018 21:00 Pipo Boys 1 D'r Bok 1 58:50 5:3
Vr., 21.09.2018 21:00 Smidter Boys 1 De Komiek 1 51:54 4:4
5. Speeldag
Vr., 28.09.2018 21:00 't Trefpunt 1 Pipo Boys 1 64:42 8:0
Vr., 28.09.2018 21:00 D'r Bok 1 Smidter Boys 1 64:27 8:0
Vr., 28.09.2018 21:00 De Bekker 1 't Tepke 1 56:38 4:4
Vr., 28.09.2018 21:00 De Komiek 1 Fratelli 1 61:52 5:3
Vr., 28.09.2018 21:00 Fauquemont 1 't Heukske 1 55:62 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 The Eagles 1 Blauw Wit'62 2 43:62 2:6
Vr., 21.12.2018 21:00 De Rode Ridder 1 De Jokers 1 55:45 4:4
6. Speeldag
Vr., 05.10.2018 21:00 't Heukske 1 De Komiek 1 56:59 3:5
Vr., 05.10.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 't Tepke 1 49:63 1:7
Vr., 05.10.2018 21:00 De Jokers 1 De Bekker 1 43:64 0:8
Vr., 05.10.2018 21:00 Pipo Boys 1 De Rode Ridder 1 40:58 2:6
Vr., 05.10.2018 21:00 Smidter Boys 1 't Trefpunt 1 57:54 5:3
Vr., 05.10.2018 21:00 The Eagles 1 Fauquemont 1 44:60 2:6
Vr., 26.04.2019 21:00 Fratelli 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
7. Speeldag
Vr., 26.10.2018 21:00 't Tepke 1 De Jokers 1 51:44 6:2
Vr., 26.10.2018 21:00 't Trefpunt 1 Fratelli 1 46:64 0:8
Vr., 26.10.2018 21:00 D'r Bok 1 't Heukske 1 30:64 0:8
Vr., 26.10.2018 21:00 De Bekker 1 Pipo Boys 1 61:45 6:2
Vr., 26.10.2018 21:00 De Komiek 1 The Eagles 1 58:46 5:3
Vr., 26.10.2018 21:00 De Rode Ridder 1 Smidter Boys 1 64:31 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 Fauquemont 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
8. Speeldag
Vr., 02.11.2018 21:00 't Heukske 1 't Trefpunt 1 63:45 7:1
Vr., 02.11.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 De Jokers 1 0:64 0:8
Vr., 02.11.2018 21:00 Fauquemont 1 De Komiek 1 52:55 4:4
Vr., 02.11.2018 21:00 Fratelli 1 De Rode Ridder 1 45:57 3:5
Vr., 02.11.2018 21:00 Pipo Boys 1 't Tepke 1 58:44 5:3
Vr., 02.11.2018 21:00 Smidter Boys 1 De Bekker 1 42:58 2:6
Vr., 02.11.2018 21:00 The Eagles 1 D'r Bok 1 58:40 6:2
9. Speeldag
Vr., 09.11.2018 21:00 't Tepke 1 Smidter Boys 1 64:40 8:0
Vr., 09.11.2018 21:00 't Trefpunt 1 The Eagles 1 54:59 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 De Bekker 1 Fratelli 1 56:57 2:6
Vr., 09.11.2018 21:00 De Jokers 1 Pipo Boys 1 51:42 5:3
Vr., 09.11.2018 21:00 De Komiek 1 Blauw Wit'62 2 63:52 7:1
Vr., 09.11.2018 21:00 De Rode Ridder 1 't Heukske 1 52:58 3:5
Vr., 29.03.2019 21:00 D'r Bok 1 Fauquemont 1 _:_ _:_
10. Speeldag
Vr., 16.11.2018 21:00 't Heukske 1 De Bekker 1 59:48 6:2
Vr., 16.11.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 Pipo Boys 1 55:59 3:5
Vr., 16.11.2018 21:00 De Komiek 1 D'r Bok 1 59:43 6:2
Vr., 16.11.2018 21:00 Fauquemont 1 't Trefpunt 1 51:48 5:3
Vr., 16.11.2018 21:00 Fratelli 1 't Tepke 1 56:54 5:3
Vr., 16.11.2018 21:00 Smidter Boys 1 De Jokers 1 37:53 2:6
Vr., 16.11.2018 21:00 The Eagles 1 De Rode Ridder 1 47:58 2:6
11. Speeldag
Vr., 23.11.2018 21:00 't Tepke 1 't Heukske 1 40:62 2:6
Vr., 23.11.2018 21:00 't Trefpunt 1 De Komiek 1 50:54 4:4
Vr., 23.11.2018 21:00 D'r Bok 1 Blauw Wit'62 2 59:45 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 De Bekker 1 The Eagles 1 63:40 7:1
Vr., 23.11.2018 21:00 De Jokers 1 Fratelli 1 38:64 0:8
Vr., 23.11.2018 21:00 De Rode Ridder 1 Fauquemont 1 58:56 5:3
Vr., 23.11.2018 21:00 Pipo Boys 1 Smidter Boys 1 50:58 2:6
12. Speeldag
Vr., 07.12.2018 21:00 't Heukske 1 De Jokers 1 53:60 2:6
Vr., 07.12.2018 21:00 Blauw Wit'62 2 Smidter Boys 1 64:0 8:0
Vr., 07.12.2018 21:00 D'r Bok 1 't Trefpunt 1 55:54 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 De Komiek 1 De Rode Ridder 1 59:48 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 Fauquemont 1 De Bekker 1 54:57 2:6
Vr., 07.12.2018 21:00 Fratelli 1 Pipo Boys 1 59:37 6:2
Vr., 07.12.2018 21:00 The Eagles 1 't Tepke 1 52:42 4:4
13. Speeldag
Vr., 14.12.2018 21:00 't Tepke 1 Fauquemont 1 54:57 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 't Trefpunt 1 Blauw Wit'62 2 58:59 3:5
Vr., 14.12.2018 21:00 De Bekker 1 De Komiek 1 62:56 6:2
Vr., 14.12.2018 21:00 De Jokers 1 The Eagles 1 40:52 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 De Rode Ridder 1 D'r Bok 1 64:23 8:0
Vr., 14.12.2018 21:00 Pipo Boys 1 't Heukske 1 57:55 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 Smidter Boys 1 Fratelli 1 33:64 0:8
14. Speeldag
Vr., 04.01.2019 21:00 't Tepke 1 De Komiek 1 24:63 1:7
Vr., 04.01.2019 21:00 De Bekker 1 D'r Bok 1 57:37 5:3
Vr., 04.01.2019 21:00 De Jokers 1 Fauquemont 1 57:51 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 De Rode Ridder 1 't Trefpunt 1 55:48 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 Fratelli 1 Blauw Wit'62 2 57:45 4:4
Vr., 04.01.2019 21:00 Pipo Boys 1 The Eagles 1 37:56 2:6
Vr., 04.01.2019 21:00 Smidter Boys 1 't Heukske 1 41:63 1:7
15. Speeldag
Vr., 11.01.2019 21:00 't Heukske 1 Fratelli 1 51:58 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 't Trefpunt 1 De Bekker 1 55:62 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 De Rode Ridder 1 38:64 0:8
Vr., 11.01.2019 21:00 D'r Bok 1 't Tepke 1 57:54 5:3
Vr., 11.01.2019 21:00 De Komiek 1 De Jokers 1 64:42 8:0
Vr., 11.01.2019 21:00 Fauquemont 1 Pipo Boys 1 61:44 6:2
Vr., 11.01.2019 21:00 The Eagles 1 Smidter Boys 1 62:44 6:2
16. Speeldag
Vr., 18.01.2019 21:00 't Tepke 1 't Trefpunt 1 57:52 6:2
Vr., 18.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 't Heukske 1 44:60 2:6
Vr., 18.01.2019 21:00 De Bekker 1 De Rode Ridder 1 58:51 5:3
Vr., 18.01.2019 21:00 De Jokers 1 D'r Bok 1 59:49 5:3
Vr., 18.01.2019 21:00 Fratelli 1 The Eagles 1 50:53 3:5
Vr., 18.01.2019 21:00 Pipo Boys 1 De Komiek 1 43:64 0:8
Vr., 18.01.2019 21:00 Smidter Boys 1 Fauquemont 1 41:63 1:7
17. Speeldag
Vr., 01.02.2019 21:00 't Trefpunt 1 De Jokers 1 52:46 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 D'r Bok 1 Pipo Boys 1 55:45 5:3
Vr., 01.02.2019 21:00 De Bekker 1 Blauw Wit'62 2 57:46 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 De Komiek 1 Smidter Boys 1 64:23 8:0
Vr., 01.02.2019 21:00 De Rode Ridder 1 't Tepke 1 63:40 7:1
Vr., 01.02.2019 21:00 Fauquemont 1 Fratelli 1 48:60 3:5
Vr., 01.02.2019 21:00 The Eagles 1 't Heukske 1 53:63 1:7
18. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 't Heukske 1 Fauquemont 1 61:50 6:2
Vr., 08.02.2019 21:00 't Tepke 1 De Bekker 1 47:56 4:4
Vr., 08.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 08.02.2019 21:00 De Jokers 1 De Rode Ridder 1 64:45 8:0
Vr., 08.02.2019 21:00 Fratelli 1 De Komiek 1 56:50 6:2
Vr., 08.02.2019 21:00 Pipo Boys 1 't Trefpunt 1 59:55 5:3
Vr., 08.02.2019 21:00 Smidter Boys 1 D'r Bok 1 32:32 4:4
19. Speeldag
Vr., 15.02.2019 21:00 't Tepke 1 Blauw Wit'62 2 64:50 8:0
Vr., 15.02.2019 21:00 't Trefpunt 1 Smidter Boys 1 16:48 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00 D'r Bok 1 Fratelli 1 51:60 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00 De Bekker 1 De Jokers 1 32:32 4:4
Vr., 15.02.2019 21:00 De Komiek 1 't Heukske 1 43:56 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00 De Rode Ridder 1 Pipo Boys 1 63:35 7:1
Di., 31.12.2019 21:00 Fauquemont 1 The Eagles 1 _:_ _:_
20. Speeldag
Vr., 22.02.2019 21:00 't Heukske 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 Fauquemont 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 De Jokers 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Fratelli 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Pipo Boys 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 Smidter Boys 1 De Rode Ridder 1 _:_ _:_
Vr., 22.02.2019 21:00 The Eagles 1 De Komiek 1 _:_ _:_
21. Speeldag
Vr., 15.03.2019 21:00 't Tepke 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 't Trefpunt 1 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 D'r Bok 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Bekker 1 Smidter Boys 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Jokers 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Komiek 1 Fauquemont 1 _:_ _:_
Vr., 15.03.2019 21:00 De Rode Ridder 1 Fratelli 1 _:_ _:_
22. Speeldag
Vr., 22.03.2019 21:00 't Heukske 1 De Rode Ridder 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Fauquemont 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Fratelli 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Pipo Boys 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 Smidter Boys 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 22.03.2019 21:00 The Eagles 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
23. Speeldag
Vr., 05.04.2019 21:00 't Tepke 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 't Trefpunt 1 Fauquemont 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 D'r Bok 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Bekker 1 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Jokers 1 Smidter Boys 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 De Rode Ridder 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 05.04.2019 21:00 Pipo Boys 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
24. Speeldag
Vr., 12.04.2019 21:00 't Heukske 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 De Komiek 1 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Fauquemont 1 De Rode Ridder 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Fratelli 1 De Jokers 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 Smidter Boys 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 12.04.2019 21:00 The Eagles 1 De Bekker 1 _:_ _:_
25. Speeldag
Vr., 19.04.2019 21:00 't Tepke 1 The Eagles 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 't Trefpunt 1 D'r Bok 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Bekker 1 Fauquemont 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Jokers 1 't Heukske 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 De Rode Ridder 1 De Komiek 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Pipo Boys 1 Fratelli 1 _:_ _:_
Vr., 19.04.2019 21:00 Smidter Boys 1 Blauw Wit'62 2 _:_ _:_
26. Speeldag
Vr., 10.05.2019 21:00 't Heukske 1 Pipo Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Blauw Wit'62 2 't Trefpunt 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 D'r Bok 1 De Rode Ridder 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 De Komiek 1 De Bekker 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Fauquemont 1 't Tepke 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 Fratelli 1 Smidter Boys 1 _:_ _:_
Vr., 10.05.2019 21:00 The Eagles 1 De Jokers 1 _:_ _:_
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)