Competites > ZOH Hoofdklasse

ZOH Hoofdklasse

Plaats Team W W G V Punten
1
De Hakkers 1
20 19 1 0 39
2
Blauw Wit'62 1
20 15 4 1 34
3
Da Capo 1
20 10 6 4 26
4
A Gen Baan 1
20 10 2 8 22
4
Oost Eijsden 1
20 8 6 6 22
6
D'r Prick 1
20 7 5 8 19
6
De Kroeg 1
20 8 3 9 19
8
Oude Heide 1
20 4 5 11 13
9
't Straotsje 1
20 5 2 13 12
10
De Capucijn 1
20 4 3 13 11
11
D'r Dikke Sjtee 1
20 1 1 18 3
 
Datum Thuis Gast Goals Resultaat
1. Speeldag
Vr., 31.08.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 Da Capo 1 36:64 0:8
Vr., 31.08.2018 21:00 De Capucijn 1 D'r Prick 1 47:62 2:6
Vr., 31.08.2018 21:00 De Hakkers 1 A Gen Baan 1 64:34 8:0
Vr., 31.08.2018 21:00 Oude Heide 1 Oost Eijsden 1 59:60 4:4
2. Speeldag
Vr., 07.09.2018 21:00 Blauw Wit'62 1 Oude Heide 1 64:36 8:0
Vr., 07.09.2018 21:00 D'r Prick 1 De Hakkers 1 44:63 1:7
Vr., 07.09.2018 21:00 De Kroeg 1 D'r Dikke Sjtee 1 59:52 6:2
Vr., 07.09.2018 21:00 Oost Eijsden 1 De Capucijn 1 56:48 6:2
Vr., 21.12.2018 21:00 Da Capo 1 't Straotsje 1 54:44 4:4
3. Speeldag
Vr., 14.09.2018 21:00 't Straotsje 1 De Kroeg 1 58:50 6:2
Vr., 14.09.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 A Gen Baan 1 51:62 2:6
Vr., 09.11.2018 21:00 De Hakkers 1 Oost Eijsden 1 64:37 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 De Capucijn 1 Oude Heide 1 43:54 2:6
4. Speeldag
Vr., 21.09.2018 21:00 A Gen Baan 1 't Straotsje 1 63:51 7:1
Vr., 21.09.2018 21:00 D'r Prick 1 D'r Dikke Sjtee 1 64:32 8:0
Vr., 21.09.2018 21:00 Da Capo 1 Blauw Wit'62 1 54:54 3:5
Vr., 21.09.2018 21:00 De Capucijn 1 De Hakkers 1 42:64 0:8
5. Speeldag
Vr., 28.09.2018 21:00 't Straotsje 1 D'r Prick 1 58:62 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 Blauw Wit'62 1 De Kroeg 1 59:52 5:3
Vr., 28.09.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 Oost Eijsden 1 48:61 2:6
Vr., 28.09.2018 21:00 De Hakkers 1 Oude Heide 1 64:36 8:0
6. Speeldag
Vr., 05.10.2018 21:00 A Gen Baan 1 Blauw Wit'62 1 48:55 3:5
Vr., 05.10.2018 21:00 Oost Eijsden 1 't Straotsje 1 62:41 6:2
Vr., 05.10.2018 21:00 Oude Heide 1 Da Capo 1 39:63 1:7
Vr., 02.11.2018 21:00 De Capucijn 1 D'r Dikke Sjtee 1 57:47 6:2
7. Speeldag
Vr., 26.10.2018 21:00 't Straotsje 1 De Capucijn 1 63:49 7:1
Vr., 26.10.2018 21:00 Blauw Wit'62 1 D'r Prick 1 55:56 4:4
Vr., 26.10.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 De Hakkers 1 42:63 1:7
Vr., 26.10.2018 21:00 Da Capo 1 De Kroeg 1 59:49 5:3
8. Speeldag
Vr., 02.11.2018 21:00 A Gen Baan 1 Da Capo 1 44:52 4:4
Vr., 02.11.2018 21:00 De Hakkers 1 't Straotsje 1 63:50 7:1
Vr., 02.11.2018 21:00 Oost Eijsden 1 Blauw Wit'62 1 47:59 2:6
Vr., 02.11.2018 21:00 Oude Heide 1 De Kroeg 1 53:56 4:4
9. Speeldag
Vr., 09.11.2018 21:00 Blauw Wit'62 1 De Capucijn 1 60:47 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 Oude Heide 1 45:48 4:4
Vr., 09.11.2018 21:00 Da Capo 1 D'r Prick 1 60:50 6:2
Vr., 09.11.2018 21:00 De Kroeg 1 A Gen Baan 1 48:48 2:6
10. Speeldag
Vr., 16.11.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 't Straotsje 1 47:63 1:7
Vr., 16.11.2018 21:00 D'r Prick 1 De Kroeg 1 59:59 3:5
Vr., 16.11.2018 21:00 De Hakkers 1 Blauw Wit'62 1 58:53 4:4
Vr., 16.11.2018 21:00 Oost Eijsden 1 Da Capo 1 48:57 2:6
Vr., 16.11.2018 21:00 Oude Heide 1 A Gen Baan 1 55:57 3:5
11. Speeldag
Vr., 23.11.2018 21:00 't Straotsje 1 Oude Heide 1 49:63 1:7
Vr., 23.11.2018 21:00 A Gen Baan 1 D'r Prick 1 61:49 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 Da Capo 1 De Capucijn 1 59:30 6:2
Vr., 23.11.2018 21:00 De Kroeg 1 Oost Eijsden 1 54:58 4:4
12. Speeldag
Vr., 07.12.2018 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 Blauw Wit'62 1 43:63 1:7
Vr., 07.12.2018 21:00 De Capucijn 1 De Kroeg 1 56:47 4:4
Vr., 07.12.2018 21:00 De Hakkers 1 Da Capo 1 59:51 5:3
Vr., 07.12.2018 21:00 Oost Eijsden 1 A Gen Baan 1 48:57 2:6
Vr., 07.12.2018 21:00 Oude Heide 1 D'r Prick 1 51:45 4:4
13. Speeldag
Vr., 14.12.2018 21:00 Blauw Wit'62 1 't Straotsje 1 63:45 7:1
Vr., 14.12.2018 21:00 D'r Prick 1 Oost Eijsden 1 53:44 4:4
Vr., 14.12.2018 21:00 De Kroeg 1 De Hakkers 1 55:56 3:5
Vr., 08.02.2019 21:00 De Capucijn 1 A Gen Baan 1 46:63 1:7
14. Speeldag
Vr., 04.01.2019 21:00 A Gen Baan 1 De Hakkers 1 40:63 1:7
Vr., 04.01.2019 21:00 D'r Prick 1 De Capucijn 1 61:47 6:2
Vr., 04.01.2019 21:00 Da Capo 1 D'r Dikke Sjtee 1 64:36 8:0
Vr., 04.01.2019 21:00 Oost Eijsden 1 Oude Heide 1 51:56 4:4
15. Speeldag
Vr., 11.01.2019 21:00 't Straotsje 1 Da Capo 1 45:63 1:7
Vr., 11.01.2019 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 De Kroeg 1 41:62 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 De Capucijn 1 Oost Eijsden 1 46:57 2:6
Vr., 11.01.2019 21:00 De Hakkers 1 D'r Prick 1 64:39 8:0
Vr., 11.01.2019 21:00 Oude Heide 1 Blauw Wit'62 1 44:62 2:6
16. Speeldag
Vr., 18.01.2019 21:00 De Kroeg 1 't Straotsje 1 64:35 8:0
Vr., 18.01.2019 21:00 Oost Eijsden 1 De Hakkers 1 49:60 2:6
Vr., 18.01.2019 21:00 Oude Heide 1 De Capucijn 1 58:42 6:2
Vr., 26.04.2019 21:00 A Gen Baan 1 D'r Dikke Sjtee 1 63:41 7:1
17. Speeldag
Vr., 01.02.2019 21:00 't Straotsje 1 A Gen Baan 1 60:53 5:3
Vr., 01.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 Da Capo 1 50:52 4:4
Vr., 01.02.2019 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 D'r Prick 1 41:55 2:6
Vr., 01.02.2019 21:00 De Hakkers 1 De Capucijn 1 63:38 7:1
18. Speeldag
Vr., 08.02.2019 21:00 D'r Prick 1 't Straotsje 1 51:52 4:4
Vr., 08.02.2019 21:00 De Kroeg 1 Blauw Wit'62 1 42:58 3:5
Vr., 08.02.2019 21:00 Oost Eijsden 1 D'r Dikke Sjtee 1 61:52 6:2
Vr., 08.02.2019 21:00 Oude Heide 1 De Hakkers 1 35:64 0:8
19. Speeldag
Vr., 15.02.2019 21:00 't Straotsje 1 Oost Eijsden 1 54:56 3:5
Vr., 15.02.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 A Gen Baan 1 60:37 6:2
Vr., 15.02.2019 21:00 D'r Dikke Sjtee 1 De Capucijn 1 45:59 2:6
Vr., 15.02.2019 21:00 Da Capo 1 Oude Heide 1 60:47 6:2
20. Speeldag
Vr., 22.02.2019 21:00 D'r Prick 1 Blauw Wit'62 1 48:56 3:5
Vr., 22.02.2019 21:00 De Capucijn 1 't Straotsje 1 64:29 8:0
Vr., 22.02.2019 21:00 De Hakkers 1 D'r Dikke Sjtee 1 64:32 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 De Kroeg 1 Da Capo 1 64:54 8:0
21. Speeldag
Vr., 15.03.2019 21:00 't Straotsje 1 De Hakkers 1 43:59 2:6
Vr., 15.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 Oost Eijsden 1 61:50 6:2
Vr., 15.03.2019 21:00 Da Capo 1 A Gen Baan 1 56:50 4:4
Vr., 15.03.2019 21:00 De Kroeg 1 Oude Heide 1 62:45 6:2
22. Speeldag
Vr., 22.03.2019 21:00 A Gen Baan 1 De Kroeg 1 58:50 5:3
Vr., 22.03.2019 21:00 D'r Prick 1 Da Capo 1 57:62 2:6
Vr., 22.03.2019 21:00 De Capucijn 1 Blauw Wit'62 1 32:64 0:8
Vr., 22.03.2019 21:00 Oude Heide 1 D'r Dikke Sjtee 1 47:55 3:5
23. Speeldag
Vr., 05.04.2019 21:00 't Straotsje 1 D'r Dikke Sjtee 1 64:30 8:0
Vr., 05.04.2019 21:00 A Gen Baan 1 Oude Heide 1 63:49 7:1
Vr., 05.04.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 De Hakkers 1 50:62 2:6
Vr., 05.04.2019 21:00 Da Capo 1 Oost Eijsden 1 55:54 4:4
Vr., 05.04.2019 21:00 De Kroeg 1 D'r Prick 1 60:55 6:2
24. Speeldag
Vr., 12.04.2019 21:00 D'r Prick 1 A Gen Baan 1 59:45 6:2
Vr., 12.04.2019 21:00 De Capucijn 1 Da Capo 1 50:56 4:4
Vr., 12.04.2019 21:00 Oost Eijsden 1 De Kroeg 1 53:53 6:2
Vr., 12.04.2019 21:00 Oude Heide 1 't Straotsje 1 64:48 8:0
25. Speeldag
Vr., 19.04.2019 21:00 A Gen Baan 1 Oost Eijsden 1 36:64 0:8
Vr., 19.04.2019 21:00 Blauw Wit'62 1 D'r Dikke Sjtee 1 64:41 8:0
Vr., 19.04.2019 21:00 D'r Prick 1 Oude Heide 1 58:47 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00 Da Capo 1 De Hakkers 1 41:61 3:5
Vr., 19.04.2019 21:00 De Kroeg 1 De Capucijn 1 55:50 6:2
26. Speeldag
Vr., 10.05.2019 21:00 't Straotsje 1 Blauw Wit'62 1 44:64 0:8
Vr., 10.05.2019 21:00 A Gen Baan 1 De Capucijn 1 45:64 0:8
Vr., 10.05.2019 21:00 De Hakkers 1 De Kroeg 1 64:37 8:0
Vr., 10.05.2019 21:00 Oost Eijsden 1 D'r Prick 1 56:58 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)