Teams > Eijsden 2

Eijsden 2

 
Speler
Colbers, Ronny
7425
Custers, Mark
65514
Goffard, Geoffreij
9382
Haanen, Raymond
70253
Maas, Danny
65468
Meijs, Roger
1211
Mulken van, David
7833
Partouns, Harry
11027
Partouns, Maurice
3739
Seuren, Dave
9247
Weller, Mike
2128
Wolfs, Michael
2339
 
Informationen
Vereniging: Eijsden
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Aanspreekpunt: Ronny Colbers, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 16.09.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
58:45 6:2
2 Vr., 23.09.2022 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Provincialeweg 1, 6274NC Reijmerstok-Limburg
Topper2000
62:38 6:2
3 Vr., 30.09.2022 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
49:62 2:6
4 Vr., 14.10.2022 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 3
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
49:61 3:5
5 Vr., 21.10.2022 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Druje Eck 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
57:47 6:2
6 Vr., 04.11.2022 21:00
Uitwedstrijd
Oud Bocholtz 1
Café Oud Bocholtz
Pastoor Neujeanstraat 11, 6351GK Bocholtz
Topper2000
59:57 4:4
7 Vr., 11.11.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
53:57 4:4
8 Vr., 18.11.2022 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
51:49 5:3
9 Vr., 02.12.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
10 Vr., 09.12.2022 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
12 Vr., 06.01.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
13 Vr., 13.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
14 Vr., 20.01.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
15 Vr., 03.02.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
16 Vr., 10.02.2023 21:00
Uitwedstrijd
D'r Druje Eck 1
Cafe D'r Druje Eck
Maastrichterlaan 87, 6291ET Vaals-Limburg
Topper2000
17 Vr., 03.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Bocholtz 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
18 Vr., 10.03.2023 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
19 Vr., 24.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
20 Vr., 31.03.2023 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
21 Vr., 14.04.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 07.10.2022 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 1
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
60:45 6:2
2 Vr., 27.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)