Teams > Pipo Boys 1

Pipo Boys 1

 
Speler
Albers, Bert
65197
Eggen, Bert
21043
Fransen, Antwan
51593
Hertogs, Loed
54329
Hoeksma, Hein
52061
Janssen, Richard
53393
Kazmierczak, Jean
51646
Ploumen, Luuk
54780
Smeets, Michel
54625
Surma, Joep
50393
 
Informationen
Vereniging: Pipo Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 16.09.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:61 2:6
2 Vr., 23.09.2022 21:00
Uitwedstrijd
D'r Druje Eck 1
Cafe D'r Druje Eck
Maastrichterlaan 87, 6291ET Vaals-Limburg
Topper2000
47:64 0:8
3 Vr., 30.09.2022 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Bocholtz 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
49:64 0:8
4 Vr., 14.10.2022 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
5 Vr., 21.10.2022 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
6 Vr., 04.11.2022 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
7 Vr., 11.11.2022 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
9 Vr., 02.12.2022 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
10 Vr., 09.12.2022 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
11 Vr., 16.12.2022 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
12 Vr., 06.01.2023 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 3
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
13 Vr., 13.01.2023 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Druje Eck 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
14 Vr., 20.01.2023 21:00
Uitwedstrijd
Oud Bocholtz 1
Café Oud Bocholtz
Pastoor Neujeanstraat 11, 6351GK Bocholtz
Topper2000
15 Vr., 03.02.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
16 Vr., 10.02.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
17 Vr., 03.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
18 Vr., 10.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
20 Vr., 31.03.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 2
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
21 Vr., 14.04.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Provincialeweg 1, 6274NC Reijmerstok-Limburg
Topper2000
22 Vr., 21.04.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 07.10.2022 21:00
Uitwedstrijd
Carboon 1
Café Carboon
Ganzeweide 38, 6413GG Heerlen-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)