Teams > De Capucijn 2

De Capucijn 2

 
Speler
Arts, Cristian
182
Asselmans, Raymond
7961
Calvia, Angelo
5110
Dassen, Marc
1041
Gustin, Jo
4035
Mortiaux, Peter
54936
Paulissen, Jos
54937
Stulting, Rob
54967
Voorwald, Ronald
54808
Wetzels, Carlo
639
Woug van de, Willy
26
 
Informatie
Vereniging: De Capucijn
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Beker 1e klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse A
Wedstrijddag Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café 't Brook
Topper2000
47:58 3:5
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café de Capucijn
Topper2000
57:56 4:4
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Paardestal 1
Café De Paardestal
Topper2000
53:54 4:4
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Topper2000
59:49 5:3
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Pitsers 1
Café 't Tönneke
Topper2000
59:31 6:2
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 1
Café de Capucijn
Topper2000
50:54 4:4
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 2
Café ut Straotsje
Topper2000
50:59 3:5
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Bergbock 1
Café 't Hulsveld
Topper2000
61:58 5:3
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 1
Café de Capucijn
Topper2000
63:52 7:1
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Topper2000
56:51 5:3
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café de Capucijn
Topper2000
47:54 4:4
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café de Capucijn
Topper2000
56:39 6:2
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Topper2000
56:51 4:4
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café de Capucijn
Topper2000
58:59 5:3
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café de Capucijn
Topper2000
54:53 6:2
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café de Capucijn
Topper2000
58:33 6:2
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 1
Café d’r Koffereck
Topper2000
63:53 7:1
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Straotsje 2
Café de Capucijn
Topper2000
50:57 2:6
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Bergbock 1
Café de Capucijn
Topper2000
64:0 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
60:54 5:3
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café de Capucijn
Topper2000
64:0 8:0
26 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Topper2000
52:49 4:4
 
Wedstrijden ZOH Beker
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 2
Café De Greune Mèrt
Topper2000
64:28 8:0
2 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 2
Café Dingus
Topper2000
57:49 5:3
3 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 1
Café de Capucijn
Topper2000
53:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Ronde Datum Tegenstander Plaats Punten Uitslag
3 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot
Café de Capucijn
Topper2000
64:0 8:0
Kwart finale Vr., 03.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café de Capucijn
Topper2000
62:49 6:2
Halve finale Vr., 17.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café de Capucijn
Topper2000
63:45 7:1
Finale Vr., 24.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 2
Café Dierks 55:59 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)