Speler > Atol, Michel

Atol, Michel

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Rookie
Vereniging: De Bulldozers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 7529
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 34 147
2013-2014
Open 144 289
Pro 37 152
2012-2013
Open 89 174
Pro 8 79
2011-2012
Open 96 196
Semi-Pro 15 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 11 31
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 16.12.2017 5 9
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 17 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 37 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 6 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 17 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 3 17
2012-2013
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 5 8
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 14.12.2012 2 7
2011-2012
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 9 24
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 17.03.2012 1 12
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Ashley's Army 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
Oost Eijsden 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
Oost Eijsden 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Beat Boys ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Beat Boys ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2014-2015
Beat Boys 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
White Horse 1 Overgangsklasse, Challenge Cup poule A1, Beker, Beker overgangsklasse
White Horse Zomercompetitie poule C
2012-2013
White Horse 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
White Horse Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 4
2011-2012
White Horse 1 1A
2010-2011
White Horse 1 1A
2009-2010
White Horse 1 1B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Atol, Michel / Sassen, Roland
Ashley's Army 1
Stevens, Jurgen / Senden, Jim
De Bekker 1
Verlies
03.01.2020
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Sassen, Roland / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Zanders, Peter / Vermeer, Albert
D'r Bok 1
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Kessen, Peter / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Verlies
01.11.2019
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Kessen, Peter / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Eggen, Bert / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Verlies
18.10.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Kerckhoffs, Michael / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
Winst
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Reumerman, Michel / Atol, Michel
Ashley's Army 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Tonneke
Verlies
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Thijssen, Hubert / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Vroomen, Jan / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
01.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Halve finale
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Heidendaal, Ger / Wenders, Math
't Tepke 1
Verlies
27.04.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Crombach, Jeroen / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Kicken, Noel / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
30.03.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Gelijkspel
09.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Jacobs, Robert / Stalmans, Louis
D'r Bok 1
Verlies
16.02.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Koll, Marco / Habets, Ivo
Oud Zumpelveld 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Atol, Michel / Wintjens, Nick
Oost Eijsden 1
Krichel, René / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Atol, Michel / Pinxt, Patrick
Oost Eijsden 1
Maassen, Remco / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Pynoo, Brecht / Berben, Vivian Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Boersma, Maurice / Klunder, Roger Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Starren, Elroy / Smit, Marcel Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Pynoo, Brecht / Berben, Vivian Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Dijk van, Steven / Smeets, Michel Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Verlies
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Nijsten, Pascal / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
4. Ronde Hoofdronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Woug van de, Willy / Aarts, Philip Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
1. Ronde Hoofdronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
5. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
3. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
2. Ronde Voorronde
Atol, Michel / Pinxt, Patrick Vanhingel, Herman / Vanhingel, Dominic Verlies
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Dautzenberg, Leon / Aruvaino, Henk
D'r Prick 1
Verlies
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Merx, May / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Brinkhoff, Roger / Vanhommerig, Frank
Smidter Boys 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Zeeuw de, Ger / Dorio, Alfredo
D'r Bok 1
Verlies
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Wintjens, Nick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Hoebink, Patrick / Paffen, Jo
Oud Zumpelveld 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Pinxt, Patrick / Atol, Michel
Oost Eijsden 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck
Verlies
07.04.2017
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Im Weissen Rossl
Verlies
31.03.2017
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Daemen, Niels / Budy, Ralf
De Jokers
Verlies
17.03.2017
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Breemen, Tony / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld
Winst
10.03.2017
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Vluggen, Damiano / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Winst
03.03.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Vanhommerig, Frank / Brinkhoff, Roger
Smidter Boys
Winst
17.02.2017
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes
Winst
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Meyer, Richard / Kessen, Peter
Fauquemont
Winst
20.01.2017
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Rembosz, Men / Stams, Ed
't Trefpunt 2
Gelijkspel
06.01.2017
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Packbeers, Wim / Vries de, Wesley
't Tepke
Verlies
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Maassen, Remco / Gorissen, Patrick
D'r Springbron 1
Winst
02.12.2016
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Dorio, Alfredo / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Winst
18.11.2016
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Dohmen, Coen / Hitters, Chris
Im Weissen Rossl
Winst
11.11.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
04.11.2016
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
14.10.2016
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Pelzer, Dave / Koll, Marco
Oud Zumpelveld
Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano
Blauw Wit'62 2
Verlies
30.09.2016
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Vlecken, Kim / Bruystens, Theo
De Wolfjes
Verlies
23.09.2016
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont
Verlies
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Bronkhorst, Nico / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Verlies
09.09.2016
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Bussens, Rob / Sulman, Marco
't Trefpunt 2
Winst
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Vanhommerig, Frank / Knops, Andre
Smidter Boys
Gelijkspel
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Seetsen, Menno / Abels, Twan
't Tepke
Winst
03.06.2016
ZOH Ovg.
30. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Meyer, Richard / Habets, John
Fauquemont
Winst
27.05.2016
ZOH Ovg.
29. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Knops, Andre / Brinkhoff, Luuk
Smidter Boys
Verlies
20.05.2016
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Ras, Lou / Atol, Michel
Beat Boys
Leise, Mark / Ritzen, Harry
Scherp Vor 1
Verlies
13.05.2016
ZOH Ovg.
28. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Kunze, Daniel / Knubben, Bert
Oud Zumpelveld
Winst
06.05.2016
ZOH Ovg.
27. Speeldag
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Oirschot van, Wiel / Bergman, Bert
Im Weissen Rossl
Verlies
29.04.2016
ZOH Ovg.
26. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Badrani, Amir / Stalmans, Louis
D'r Bok 2
Winst
15.04.2016
ZOH Beker
3. Ronde
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Hendriks, Jos / Beuken, John
D'r Dikke Sjtee
Verlies
08.04.2016
ZOH Ovg.
24. Speeldag
Atol, Michel / Atol, Rob
Beat Boys
Eerens, Patrick / Garnier, Jean
Op de Bosch
Winst
01.04.2016
ZOH Ovg.
23. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Bertrand, Birgit / Karzick, Jurgen
D'r Prick 2
Winst
18.03.2016
ZOH Ovg.
22. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Schiffers, Fer / Niels, John
De Wolfjes
Verlies
11.03.2016
ZOH Ovg.
21. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Eykenboom, Wiel / Rembosz, Men
't Trefpunt 2
Verlies
04.03.2016
ZOH Ovg.
20. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Boumans, Roger / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Winst
26.02.2016
ZOH Ovg.
19. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano
Blauw Wit '62 2
Winst
19.02.2016
ZOH Ovg.
18. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
12.02.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Koll, Marco / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld
Winst
29.01.2016
ZOH Ovg.
17. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Janssen, Richard / Huntjens, Hans
De Leeuw '80
Winst
22.01.2016
ZOH Ovg.
16. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Aarts, Philip / Meijer, Guij
De Jokers
Verlies
15.01.2016
ZOH Ovg.
15. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont
Winst
08.01.2016
ZOH Ovg.
14. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys
Verlies
11.12.2015
ZOH Ovg.
11. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Jacobs, Robert / Stalmans, Louis
D'r Bok 2
Winst
04.12.2015
ZOH Ovg.
13. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Leerschen, Hans / Jacquemont, Jos
Oud Zumpelveld
Winst
30.10.2015
ZOH Ovg.
9. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch
Verlies
23.10.2015
ZOH Ovg.
8. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Burgers, Roger / Lange, Klaus
D'r Prick 2
Gelijkspel
16.10.2015
ZOH Ovg.
7. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Buccella, Claudio / Mey, Eric
De Wolfjes
Winst
09.10.2015
ZOH Beker
1. Ronde
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Statucki, Roy / Smolenaers, Bart
D'r Bok 4
Winst
02.10.2015
ZOH Ovg.
6. Speeldag
Pereboom, Herman / Atol, Michel
Beat Boys
Rembosz, Men / Stams, Ed
't Trefpunt 2
Winst
25.09.2015
ZOH Ovg.
5. Speeldag
Atol, Michel / Pereboom, Herman
Beat Boys
Hendriks, Wiel / Schoonbrood, Mark
Scherp Vor 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)