Speler > Eykenboom, Wiel |
---|
Eykenboom, Wiel |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Im Weissen Rossl |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50417 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Im Weissen Rossl 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Oud Bocholtz 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Trefpunt 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Trefpunt 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
't Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
t Trefpunt 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
t Trefpunt 2 | ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse |
2009-2010 | |
t Trefpunt 1 | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Wetzels, Carlo
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Sassen, Roland
/ Pereboom, Herman De Bulldozers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Tummers, Harald
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Holshuysen, Jo
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Wersch van, Hub
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Schiffers, Fer
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Hermans, Harley
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Tummers, Harald
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Smeets, Cindy
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Merx, May
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Merx, May
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Lemmens, Wim
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Merx, May
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Klinkenberg, Bjorn
/ Bonten, Wiel Der Bergbock 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kruger, Jacqueline 't Trefpunt 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Lamberts, Ger
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Ritzen, Harry
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Webers, Frans
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Vincken, Vincent
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Lardinois, Erik
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Ben van der, Pascal
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Knops, Andre
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Puts, Dennis
/ Kicken, Noel De Jokers 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Sulman, Marco
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eggen, Jo
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Haegmans, John
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Crombach, Jeroen
/ Wagenveld van, Kevin Smidter Boys 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Al, Pascal
/ Michalski, Raymond D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Breemen, Tony
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Bergman, Pieter
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Rembosz, Men
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Maassen, Remco
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Schmitz, Sven
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Pelzer, Dave
/ Koll, Marco Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
19.05.2017 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Winst |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Koffereck |
Verlies |
17.03.2017 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Knubben, Jefke
/ Sangers, Rene D'r Bok 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
London, Roger
/ Muerders, Pascal D'r Koffereck |
Gelijkspel |
17.02.2017 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Michels, Frits
/ Hitters, Chris Im Weissen Rossl |
Winst |
03.02.2017 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 2 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld |
Verlies |
27.01.2017 ZOH Beker 3. Ronde |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied |
Verlies |
13.01.2017 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Verboeket, Patrick
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes |
Winst |
06.01.2017 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Haan, John
/ Max, Joep Fauquemont |
Verlies |
16.12.2016 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Bronkhorst, Nico
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Winst |
25.11.2016 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Can van, Joost
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys |
Verlies |
18.11.2016 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Wesley 't Tepke |
Verlies |
11.11.2016 ZOH Beker 2. Ronde |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Leise, Mark
/ Hendriks, Erwin Scherp Vor |
Verlies |
04.11.2016 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Verlies |
14.10.2016 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 2 |
Winst |
07.10.2016 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Phijl, Pascal
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck |
Winst |
30.09.2016 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Heuser, Tobias
/ Hitters, Chris Im Weissen Rossl |
Gelijkspel |
16.09.2016 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Kunze, Daniel
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld |
Winst |
09.09.2016 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Beat Boys |
Verlies |
02.09.2016 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes |
Winst |
26.08.2016 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Max, Joep
/ Haan, John Fauquemont |
Winst |
03.06.2016 ZOH Ovg. 30. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers |
Verlies |
27.05.2016 ZOH Ovg. 29. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Kessen, Peter
/ Reumerman, Manuel Fauquemont |
Winst |
13.05.2016 ZOH Ovg. 28. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Vanhommerig, Frank
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys |
Winst |
06.05.2016 ZOH Ovg. 27. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Paffen, Jo
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld |
Gelijkspel |
29.04.2016 ZOH Ovg. 26. Speeldag |
Eykenboom, Wiel
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 2 |
Knooren, Bay
/ Theunissen, Robin Im Weissen Rossl |
Winst |
22.04.2016 ZOH Ovg. 25. Speeldag |
Kicken, Mat
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Harenczyk, Roman
/ Reijntjens, Richard D'r Bok 2 |
Verlies |
15.04.2016 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Eggen, Jo
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 2 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl |
Gelijkspel |