Speler > Seroo, Lei |
---|
Seroo, Lei |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 50966 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 77 | 147 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Semi-Pro | 90 | 146 |
2013-2014 | ||
Pro | 88 | 152 |
2009-2010 | ||
Open | 29 | 180 |
Semi-Pro | 1 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 23 | 51 |
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 08.12.2017 | 2 | 3 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 19 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 23 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 61 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 33 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 16 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 02.04.2010 | 5 | 27 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 1 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 1 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 2 | Topklasse A |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
2009-2010 | |
Blauw Wit 2 | 1A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Wings, Paul Blauw Wit'62 2 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Wings, Paul
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Frusch, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Gelijkspel |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Wolters, Roel
/ Wintjens, Nick Eijsden 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Mager, Bert
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Bonfrere, Micha
/ Bleus, Roger Boskai 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Rembosz, Men
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Gelijkspel |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Keularts, Peter
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Otten, Thijs
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Domen, Ruud
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Driessen, Roger
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Smithjes, Marvin
/ Aarts, Jan Boskai 3 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Dassen, Marc
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Beckers, Richard
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Schroyen, Raymond
/ Berben, Vivian De Kroeg 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Thijssen, Theo
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Burgers, Roger
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Adriolo, Karl
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Alexander
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Vanhommerig, Frank
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Vonken, Wim
/ Franssen, Jo Smidter Boys 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Boogaart, van den, Jan
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim De Rode Ridder 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Peters, Sonny
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Wenders, Math
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Michels, Frits
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Schmitz, Sven
/ Stalmans, Louis D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Pinxt, Patrick
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Abels, Twan
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Wagenveld van, Kevin
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Koll, Marco
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Essers, Maurice
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Herberichs, Sander Blauw Wit'62 2 |
Nijsten, Pascal
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Theunissen, Melvin / Theunissen, John | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Roeleveld, Peter / Mey, Eric | Gelijkspel |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Kleijnen, Roy / Abels, Twan | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Kwart finale Extra ronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Daemen, Niels / Franssen, Jo | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale Extra ronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Vrosch, Ron / Bakker, Lejo | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel | Verlies |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Verlies |