Speler > Royen, Mattie

Royen, Mattie

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Pro
Vereniging: 't Lämke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54919
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2014-2015
Open 94 254
Pro 43 123
2013-2014
Open 33 289
Pro 63 152
2011-2012
Open 96 196
Pro 53 85
2009-2010
Open 106 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Bondskoppeltoernooi Landgraaf 1e Klasse Vr., 29.11.2019 1 2
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 23 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 36
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 40 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 9 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 4 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 9 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 17 91
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 9 16
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 61 121
2007-2008
NK Enkel Elsloo Semi-Pro Za., 24.03.2007 5 15
 
Discipline
Team Competites
2022
't Lämke 1 Ingeschreven Teams
2020-2021
't Lämke 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
't Lämke 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
't Straotsje 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
DAT Boys 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2014-2015
DAT Boys 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A, Beker
2013-2014
Hacienda ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2012-2013
Hacienda 1 Ereklasse, Challenge Cup poule 2, Beker, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
Hacienda 1 Topklasse A
2010-2011
Hacienda 1 Ere klasse
2009-2010
Hacienda 1 Ere klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Ghijsen, Jean / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
De Capucijn 1
Winst
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Theunissen, John / Labruzzo, Maurizzio
Dingus 2
Winst
07.02.2020
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Meij, de, Francis / Ploum, Jan
Der Busch 1
Winst
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Kerckhoffs, Niels / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Winst
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Loyson, Maurice / Duijkers, Bert
DAT Boys 1
Gelijkspel
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Benoit, Bernd / London, Roger
D'r Druje Eck 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Lemmens, Wim / Haren van, John
De Smid 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Engelberts, Wesley / Engelberts, Jos
Der Bergbock 1
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Maassen, Mark / Royen, Mattie
't Lämke 1
Bosch van den, Hub / Bartels, Reggy
De Pitsers 1
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Lacroix, Jo / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Lamberts, Ger / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Labruzzo, Maurizzio / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
20.09.2019
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Meij, de, Francis / Bree van, Ton
Der Busch 1
Winst
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Lämke 1
Loontjes, Sven / Starren, Roland
DAT Boys 1
Winst
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Weijer van de, Hans / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Dierks, Edi / Janssen, Sandra
Oude Heide 1
Verlies
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Souren, Hasso / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
De Bekker 2
Winst
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Aruvaino, Henk / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Franssen, Ricardo / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Peeters, Andy / Peeters, Ruud
De Sport 1
Winst
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
Da Capo 1
Gelijkspel
21.12.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Wiebe, Raymond / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Erkens, Hub / Janssen, Danny
Oude Heide 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Peerboom, Roy / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Thijssen, Hubert / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Hataney, Servio / Eerens, Mitch
't Straotsje 2
Gelijkspel
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker
Finale
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Verlies
25.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Karzick, Jurgen / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Meijs, Richard / Janssen, Pascal
De Kokerel 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Royen, Mattie / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Benoit, Bernd / Smeets, Cindy
D'r Koffereck 1
Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Lahaye, Damond / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Royen, Mattie / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Mey, Eric / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Royen, Mattie / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Thijssen, Hubert / Bartels, Danny
De Capucijn 1
Winst
09.03.2018
ZOH Beker
4. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Aruvaino, Henk / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
De Bekker 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Hendriks, Jos / Bolkenstijn, Sjef
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Vroomen, Jan / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Meijs, Richard / Coenen, Jerau
De Kokerel 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Mey, Eric / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Dingena, Marcel / Bartels, Danny
De Capucijn 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
Op de Bosch 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Bonfrere, Micha / Meijs, Floris
Da Capo 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Geurts, Sjaak / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
29.09.2017
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Wollgens, Thomas / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Winst
15.09.2017
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Keijenberg, Ramon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Winst
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Royen, Mattie / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Souren, Hasso / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch
Winst
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Brinkhoff, Pascal / Mullenders, Maurice
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Paulissen, Jos / Prickaerts, Niels
Da Capo
Winst
17.02.2017
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Hendriks, Jos / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee
Winst
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Winst
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Royen, Mattie / Guzak, Wesley
't Straotsje 1
Franssen, Ties / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Verlies
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Eerens, Patrick / Wilders, Patrick
Op de Bosch
Winst
09.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Willems, Victor / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
02.12.2016
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan
Verlies
18.11.2016
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo
Verlies
04.11.2016
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Schadlich, Horst / Keularts, Peter
D'r Springbron 2
Winst
14.10.2016
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Bergenhuizen, Charles / Janssen, Pascal
De Kokerel
Verlies
30.09.2016
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Huntjens, May / Bisscheroux, Jos
D'r Dikke Sjtee
Winst
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Biermans, Niels / Berg, Henk
D'r Bok 1
Winst
16.09.2016
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
't Straotsje 1
Jus, Eddo / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Winst
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Royen, Mattie / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
20.05.2016
NTVB Beker Algemeen
2. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Vaessen, Peter / Stevens, Richard
De Bekker 2
Verlies
15.04.2016
Ereklasse
18. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
DAT Boys 1
Kutaydin, Jeroen / Smeets, Rowan
De Bekker 1
Verlies
01.04.2016
NTVB Beker Algemeen
1. Ronde
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Kraft, Richard / Meijers, Patrick
De Bekker 3
Winst
18.03.2016
Ereklasse
17. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Goeman, Narcisse / Meijers, Patrick
De Bekker 3
Winst
04.03.2016
Ereklasse
15. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Stevens, Richard / Vaessen, Peter
De Bekker 2
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
5. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Stevens, Ralph / Ubachs, Junior
de Kroeg 1
Winst
12.02.2016
Ereklasse
13. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Eliaerts, Randy / Hermans, Twan
De Bekker 1
Verlies
29.01.2016
Ereklasse
12. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
De Bekker 3
Winst
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
4. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Magnee, Bert / Stitzinger, Mat
Star Club 1
Winst
18.12.2015
Ereklasse
10. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Hendriks, Hub / Nowottka, Tim
De Bekker 2
Verlies
27.11.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
3. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys
Winst
20.11.2015
Ereklasse
9. Speeldag
Royen, Mattie / Essers, Maurice
DAT Boys 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
13.11.2015
Ereklasse
8. Speeldag
Barelds, Johan / Royen, Mattie
DAT Boys 1
Kutaydin, Jeroen / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Verlies
06.11.2015
Ereklasse
7. Speeldag
Royen, Mattie / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Dohmen, Coen / Koch, Manfred
De Bekker 3
Gelijkspel
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 4
2. Speeldag
Royen, Mattie / Barelds, Johan
DAT Boys 1
Braekt in de, Leon / Fraats, Farri
DAT Boys 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)