Speler > Koenen, Dion |
---|
Koenen, Dion |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 10063 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 26 | 147 |
2015-2016 | ||
Open | 17 | 155 |
Pro | 5 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 28 | 254 |
Pro | 5 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 67 | 289 |
Pro | 22 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 19 | 174 |
Pro | 26 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 15 | 196 |
Pro | 13 | 85 |
2010-2011 | ||
Open | 22 | 88 |
Pro | 21 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 29 | 180 |
Pro | 13 | 38 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Hoofdklasse | Za., 29.12.2018 | 1 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 7 | 51 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 21 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 1 | 23 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 4 | 45 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 30 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 12 | 38 |
White Horse | Eijsden | Open Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 24 |
White Horse | Eijsden | Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 1 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 77 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 5 | 36 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 5 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Open Dubbel | Za., 28.02.2015 | 5 | 33 |
Time Out | Hoensbroek | Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 18 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 13 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 3 | 14 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 19 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 5 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 8 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 9 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 5 | 7 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 17 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 52 | 91 |
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 24 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Pro dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 17 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 17 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 9 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 2 | 10 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | Kwalificatie | Vr., 21.02.2014 | 2 | 14 |
Da Capo | Maastricht (da Capo) | A-Ronde | Vr., 21.02.2014 | 4 | 8 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 7 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 17 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 9 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 18 | 92 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 5 | 11 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 22 | 42 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 17 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 7 | 17 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 9 | 16 |
White horse | Eijsden | Pro | Za., 23.03.2013 | 4 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 12.01.2013 | 4 | 16 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 06.04.2012 | 9 | 16 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 24.03.2012 | 9 | 24 |
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 3 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 2 | 24 |
White horse | Eijsden | Pro dubbel | Za., 17.03.2012 | 2 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 5 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 33 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Za., 08.01.2011 | 5 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Za., 08.01.2011 | 5 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 16 | 121 |
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 02.04.2010 | 8 | 19 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 27 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Overgangs klasse | Vr., 13.11.2009 | 10 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
Boskai 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
De Capucijn 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2017-2018 | |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2016-2017 | |
Da Capo | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
Da Capo | Zomercompetitie 2016 Poule A |
Da Capo 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
Da Capo | Zomercompetitie poule A, ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule A1, Beker |
2012-2013 | |
Da Capo 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule 3, Beker, Challenge Cup Finale poule 1, Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Da Capo 1 | Topklasse B |
2010-2011 | |
Da Capo 1 | Ere klasse |
2009-2010 | |
De Capucijn 1 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Pinxt, Patrick
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Hermans, Rene
/ Bemelmans, Donee De Paardestal 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Jus, Eddo
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Bremmers, Jo
/ Erkens, Hub Oude Heide 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Klunder, Roger
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Stevens, Jurgen
/ Conjour, Thei Ricky's Pub 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Moenen, Jose
/ Garnier, Jean De Notenbalk 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Lenssen, John
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Vincken, Timothy
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Thijssen, Hubert
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Wasbauer, Johnny Boskai 1 |
Erkens, Hub
/ Bremmers, Jo Oude Heide 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Gouw, Kevin Ricky's Pub 2 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim Ricky's Pub 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker Halve finale |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Lardinois, Erik
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
28.04.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Jongen, Kay
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Wersch van, Thomas
/ Hanssen, Rick Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Erkens, Hub
/ Dierks, Edy Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Eijsden 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Locorotondo, Franco
/ Moonen, Jordy De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Vroomen, Jan
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Camp op den, Michel
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Royen, Mattie
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Ben van der, Pascal
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Wasbauer, Johnny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Smeets, Rowan
/ Jongen, Bas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Klunder, Roger
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Schmitz, Wiel
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Eijsden 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Winst |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Bartels, Danny Boskai 1 |
Vroomen, Jan
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Senden, Dave
/ Lenssen, Maurice De Kroeg 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Bartholome, Thom
/ Smeets, Rowan Blauw Wit'62 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Bartels, Danny Boskai 1 |
Conjour, Thei
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Kuhtreiber, Frenk
/ Klunder, Roger De Hakkers 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Ubachs, Junior
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Bohland, Tom
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bonfrere, Micha
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Kools, Alain
/ Teheux, Jean-Paul Oost Eijsden 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Vroomen, Jan
/ Souren, Hasso D'r Prick 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Franssen, Jo
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Winst |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Jacobs, Ingo
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Weijer van de, Hans
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Jus, Eddo
/ Roberts, Iwan De Capucijn 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Ben van der, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Vroomen, Jan
/ Adriaanssen, Jeffrey D'r Prick 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Erkens, Hub
/ Janssen, Danny Oude Heide 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Bonfrere, Micha
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Smit, Marcel
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Partouns, Cyriel
/ Feijs, Egbert Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Habets, Henk
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Franssen, Ties
/ Partouns, Harrie De Capucijn 2 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Wiebe, Raymond Da Capo 1 |
Bartels, Sydney
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH Hoofdklasse 24. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Jus, Eddo
/ Bartels, Danny De Capucijn 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Bonfrere, Micha
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Kwart finale |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Aelmans, Ralf
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Stitzinger, Louis
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Bremmers, Jo
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Mullenders, Maurice
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Bonfrere, Micha
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Straotsje 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Souren, Hasso
/ Hendriks, Jos D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
21.12.2018 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Beniers, Gino
/ Janssen, Pascal 't Straotsje 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Biermans, Yves
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Dingena, Marcel
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Vandrey, Bernd
/ Gouders, Freddy D'r Prick 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Koenen, Dion
/ Bleus, Roger Da Capo 1 |
Vestjens, Raymond
/ Mey, Eric Oude Heide 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Derksen, Harry
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Souren, Hasso
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker Halve finale |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Senden, Piet
/ Boersma, Maurice De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Hoofdklasse 26. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Venne, van der, Astrid
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Hoofdklasse 25. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Brinkhoff, Luuk Blauw Wit'62 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Hoofdklasse 23. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Franssen, Ricardo
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Hoofdklasse 22. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Souren, Hasso
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Aruvaino, Henk
/ Franssen, Jo D'r Prick 1 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Moonen, Mike
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Schillings, Jurgen
/ Lahaye, Damond 't Straotsje 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Winst |