Speler > Claus, Dennis |
---|
Claus, Dennis |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65273 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Heren | 100 | 118 |
NTVB Challenger Ranking | 31 | 53 |
Heren classic | 149 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 110 | 155 |
Rookie | 3 | 49 |
Mini master challenger | 51 | 69 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Rookie | 34 | 82 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 29.04.2017 | 35 | 24 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | A-Ronde | Za., 17.12.2016 | 5 | 16 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 6 | 12 |
2015-2016 | |||||
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Kwalificatie | Za., 07.05.2016 | 16 | 16 |
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Rookie | Za., 07.05.2016 | 2 | 4 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 47 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 33 | 50 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 4 | 17 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 37 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 2 | 12 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 87 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 17 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 52 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Rookie Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 40 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Za., 27.12.2014 | 33 | 40 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 14 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 17 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | B-Ronde | Za., 13.12.2014 | 7 | 9 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse |
2017-2018 | |
Dingus 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dingus 2 | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Napoleon | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, Zomercompetitie 2016 Poule B, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Napoleon 2 | Zomercompetitie Poule B |
Dingus 3 | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Jansen, Danny
/ Camp op den, Shem Heukske 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Gelijkspel |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Wouters, Maurice
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Franssen, Fer Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Franssen, Fer Dingus 1 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Gielis, Chris
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Heezik van, Corne Boskai 3 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Bartholomeus, Huub
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Larik, Remco
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Janssen, Jozef
/ Schoppink, Paul Amicitia 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Larik, Remco
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Schroyen, Raymond
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Breuer, Wiel
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Majcherek, Martin
/ Oosterhof, John Amicitia 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Eerens, Michel
/ Claessens, Andy Da Capo 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Czako, Andras
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Dassen, Marc
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Verlies |
08.09.2017 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Cruts, Roger
/ Zee van der, Danny De Sport 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Dijk van, Steven
/ Dijk van, Daniel De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1B 27. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Hey de, Huub
/ Janssen, Jozef Amicitia 1 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 1B 26. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Wijlaars, Martin
/ Zanders, Peter De Sport |
Verlies |
12.05.2017 ZOH 1B 18. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Schoppink, Paul
/ Janssen, Jozef Amicitia 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 1B 25. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Jansen, Danny
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 1B 24. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Braken, Bert
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Winst |
07.04.2017 ZOH 1B 23. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Schoonbrood, Frans
/ Schoonbrood, Mark Scherp Vor |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker eerste klasse 3. Ronde |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 1B 21. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Theunisz, Bert
/ Arts, Marcel Dolomiet |
Verlies |
17.02.2017 ZOH 1B 19. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock |
Gelijkspel |
03.02.2017 ZOH 1B 17. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Schoonens, Peter
/ Janssen, Richard De Sport |
Winst |
27.01.2017 ZOH Beker eerste klasse 2. Ronde |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch |
Verlies |
20.01.2017 ZOH 1B 16. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Camps, Jordi
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
13.01.2017 ZOH 1B 15. Speeldag |
Frols, Mark
/ Claus, Dennis Dingus 2 |
Wouters, Maurice
/ Lemmens, Wim De Smid |
Winst |
17.12.2016 Dingus Kersttoernooi 4. Ronde Hoofdronde |
Starren, Amber / Claus, Dennis | Biermans, Niels / Kollard, Kristy | Verlies |
17.12.2016 Dingus Kersttoernooi 3. Ronde Extra ronde |
Starren, Amber / Claus, Dennis | Adriaanssen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond | Winst |
17.12.2016 Dingus Kersttoernooi 3. Ronde Hoofdronde |
Starren, Amber / Claus, Dennis | Stevens, Ralph / Ubachs, Junior | Winst |
17.12.2016 Dingus Kersttoernooi 1. Ronde Hoofdronde |
Starren, Amber / Claus, Dennis | Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Verlies |
17.12.2016 Dingus Kersttoernooi 4. Ronde Extra ronde |
Starren, Amber / Claus, Dennis | Biermans, Niels / Kollard, Kristy | Winst |
18.11.2016 ZOH 1B 10. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Ruyters, Kim Dingus 2 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock |
Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger 6. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Biermans, Yves / Ramaekers, Bryan | Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger 5. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
14.10.2016 1e NTVB challenger 4. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Winst |
14.10.2016 1e NTVB challenger 3. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Jongen, Bas / Ubachs, Junior | Gelijkspel |
14.10.2016 1e NTVB challenger 2. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Wijers-Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos | Gelijkspel |
14.10.2016 1e NTVB challenger 1. Ronde Extra ronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Vincken, Vincent / Franssen, Fer | Gelijkspel |
14.10.2016 1e NTVB challenger Kwart finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Starren, Amber | Camp op den, Tim / Smeets, Eric | Verlies |
12.08.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 9. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Starren, Amber Napoleon |
Boekhorst, Hans
/ Van Sint Feijth, Charon De Kroeg 1 voorheen 2 |
Gelijkspel |
29.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 7. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Starren, Amber Napoleon |
Derhaag, Thei
/ Bremmers, Ger TVC The Eagles |
Verlies |
29.07.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 7. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Starren, Amber Napoleon |
Bergman, Pieter
/ Janssen, Jack TVC The Eagles |
Winst |
24.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 2. Speeldag |
Starren, Amber
/ Claus, Dennis Napoleon |
Bremmers, Ger
/ Baggen, Donny TVC The Eagles |
Verlies |
24.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 2. Speeldag |
Starren, Amber
/ Claus, Dennis Napoleon |
Bergman, Pieter
/ Marks, Rene TVC The Eagles |
Winst |
24.06.2016 Zomercompetitie 2016 Poule B 2. Speeldag |
Starren, Amber
/ Claus, Dennis Napoleon |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos TVC The Eagles |
Winst |
07.05.2016 3e Mini master challenger Napoleon 3. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Stevens, Richard / Moenen, Bianca | Verlies |
07.05.2016 3e Mini master challenger Napoleon 2. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Ubags, Gino / Zenden, Wesley | Verlies |
07.05.2016 3e Mini master challenger Napoleon 1. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Vroomen, Jan / Franssen, Jo | Verlies |
07.05.2016 3e Mini master challenger Napoleon Finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Gelissen, Sandro / Laudy, Carl | Verlies |
07.05.2016 3e Mini master challenger Napoleon Halve finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Kollard, Kristy / Gielis, Chris | Winst |
08.04.2016 Eerste Klasse 16. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Houben, Michael Napoleon |
Gijsens, Rob
/ Brouwers, Thijs De Smid |
Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Kollard, Kristy / Dijk van, Jim | Winst |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Plaats 3 Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Coelingh, Martijn / Snippe, Rogier | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Halve finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Franssen, Roger / Hermans, Christopher | Verlies |
25.03.2016 Nederlandse Koppelkampioenschappen Tweeëndertigste finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Moonen, Bjorn / Labruzzo, Maurizzio | Verlies |
11.03.2016 Eerste Klasse 17. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Verlies |
29.01.2016 Eerste Klasse 13. Speeldag |
Gelissen, Sandro
/ Claus, Dennis Napoleon |
Feijs, Egbert
/ Doijen, Didier De Greune Mert |
Winst |
22.01.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 4. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Verpoort, Gus Napoleon |
Pirnay, Patrick
/ Vaessens, Jim DAT Boys 2 |
Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 3. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 2. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Daenen, Alex / Meijers, Guij | Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen 1. Ronde Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Lahaye, Damond / Guzak, Wesley | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Schmitz, Sven / Jansen, Danny | Verlies |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Halve finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Warnier, Stefan / Tredunari, Giovanni | Winst |
11.12.2015 WinterKampioenschappen Kwart finale Hoofdronde |
Claus, Dennis / Verpoort, Gus | Steindl, Tim / Sediqi, Masuud | Winst |
04.12.2015 Eerste Klasse 10. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Brink, ten, Peter
/ Korbmacher, Marcel De Sjmied |
Gelijkspel |