Speler > Loontjes, Sven |
---|
Loontjes, Sven |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65234 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
DAT Boys 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2011-2012 | |
DAT Boys 3 | 2B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
29.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Slegers, Luvic
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vaessens, Jim
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Maessen, Sem
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Dingena, Donny
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Heidendaal, Ger
/ Niks, Maurice Galouppe 1 |
Gelijkspel |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Ropers, Gene
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Senden, Leonie
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Vrancken, Guy
/ Bruijnen, Marco Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Bruijnen, Marco
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Vincken, Harry
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Packbeers, Wim
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Winst |
30.12.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Duijkers, Bert
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Wijers, Jos
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Spronck, Dave
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Dingena, Donny DAT Boys 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Ploumen, Luuk
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Leuven, Jim
/ Schins, Marcel Dingus 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Starren, Roland
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Meij, de, Francis
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Starren, Roland
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
28.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Bosch van den, Hub
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Hendriks, Hub
/ Hanssen, Rick De Bekker 2 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Stijns, Allan
/ Franken, Marco De Bekker 3 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Paulissen, Jos
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Barelds, Johan
/ Royen, Mattie 't Lämke 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Weckseler, Jo
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Rondags, Roy 't Straotsje 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven DAT Boys 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Koffereck 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Thieme, Ferry
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Wetzels, Carlo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Lahaye, Andre
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Dierks, Edy Oude Heide 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Koffereck 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre DAT Boys 1 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Pauly, Jeroen
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Erkens, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Wings, Paul
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Mols, Bas
/ Bertrand, Birgit D'r Prick 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Weide, van der, Bjorn
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Dijk van, Stephan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Heezik van, Corne
/ Broek van den, Jo 't Lamke 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Vaessens, Jim
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Hermans, Rene
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Wings, Paul
/ Domen, Ruud D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Janssen, Griffin Dat Boys 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Voorst van, Jo
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys 1 |
Brands, Irma
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Winst |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Verlies |
14.04.2017 1e Klasse 15. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Thomas, Tom
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Winst |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Thieme, Ferry
/ Maassen, Mark De Pitsers |
Verlies |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke |
Verlies |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers |
Verlies |
27.01.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys |
Berben, Vivian
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland Dat Boys |
Mounadi, Kel
/ leclaire, deshny Randstad |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim Dat Boys |
Janssen, Jack
/ Feller, Richard The Eagles |
Verlies |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Vincken, Vincent
/ Visser de, Ton De Rode Ridder |
Verlies |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Loomans, Armand
/ Hermans, Jos 't Lämke |
Verlies |
15.11.2016 1e Klasse 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Starren, Roland Dat Boys |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo |
Gelijkspel |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Winst |