Speler > Gijsens, Rob |
---|
Gijsens, Rob |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Smid |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2042 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Smid 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
De Smid 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Smid 1 | ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Smid 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Smid | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Smid | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Smid | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Smid 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
De Smid 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
De Smid 2 | 1A |
De Smid 1 | 1B |
2010-2011 | |
De Smid 2 | 1B |
2009-2010 | |
De Smid 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
16.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Senden, Leonie
/ Dierks, Fabienne Oude Heide 3 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Ploum, Jan
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Keularts, Peter
/ Ritzen, Harry Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Gerrekens, Hub
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Wetzels, Pascal
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Spijkers, Richard
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Maesen, Noel
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Wouters, Bert
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Rembosz, Men
/ Ljubic, Christopher De Wolfjes 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Thijssen, Hubert
/ Werlotte, Maurice Boskai 2 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Schins, Marcel
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Braken, Bert
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Meentz, Devin
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Bartholomeus, Huub
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Lemmens, Wim
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Merx, May
/ Eykenboom, Wiel 't Trefpunt 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Steinbach, Weiro
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Engelberts, Jos
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Naranjo, Juan
/ Vanaschen, Antoine D'r Prick 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hermans, Harley
/ Jansen, Joey De Paardestal 1 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Braken, Bert
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Star Club 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Gelijkspel |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Weckseler, Jo
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Koll, Marco
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Gelijkspel |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Klinkenberg, Bjorn
/ Bonten, Wiel Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Voorwald, Ronald
/ Mortiaux, Peter De Capucijn 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Cruts, Andrew
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Wouters, Jean
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Koffereck 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Wouters, Jean
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Thieme, Ferry
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Calvia, Angelo
/ Woug van de, Willy De Capucijn 2 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Lenssen, John
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Dijk van, Stephan
/ Vanderheyden, Frank Dingus 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Camps, Jordi
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Maessen, Toby
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Maes, Nathan
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Meentz, Devin
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Schokker, Ramon
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Marquaire, Bas
/ Bogaert van, Frans Proosd 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Starren, Roland
/ Tummers, Harald Dat Boys 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Bogaert van, Frans
/ Marquaire, Bas Proosd 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Driessen, Roger
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Lenssen, John
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Domen, Frank
/ Koll, Mark D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John Op de Bosch 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Moonen, Bjorn
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Hermans, Jos
/ Martin, Ber 't Lamke 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Kleijnen, Roy
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Gelijkspel |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Schmitz, Sven
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1B 27. Speeldag |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid |
Engels, Jo
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 1B 26. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid |
Maessen, Joeri
/ Lenssen, John De Paardestal |
Verlies |
28.04.2017 ZOH 1B 24. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Jean De Smid |
Larik, Floortje
/ Urbach, Marc Dingus 2 |
Winst |
14.04.2017 ZOH 1B 14. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Jacobs, Ilja
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker eerste klasse 3. Ronde |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 1B 21. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Vries de, Alex
/ Janssen, Alex De Sport |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1B 20. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Bemelmans, Kevin
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Gelijkspel |
17.02.2017 ZOH 1B 19. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Jean De Smid |
Keijenberg, Ed
/ Boumans, Roger Scherp Vor |
Winst |
10.02.2017 ZOH 1B 18. Speeldag |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock |
Verlies |