Speler > Somers, Robert

Somers, Robert

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: Dingus
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54947
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Rookie 29 49
2013-2014
Semi-Pro 87 156
Rookies 40 71
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 64 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 9 17
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 4 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen B-Ronde Za., 19.12.2015 7 7
2013-2014
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 68 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 68 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 17 25
Trefcentrum TreeBeek Rookies Za., 26.10.2013 5 8
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 42 42
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Dingus 1 ZOH 1e klasse
2019-2020
Dingus 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Dingus 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
Dingus 2 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Dingus 2 ZOH 1B
Dingus 3 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
Dingus 3 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2014-2015
Dingus 3 ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse
2013-2014
Dingus 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 2
Spronck, Dave / Schillings, Jurgen
DAT Boys 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker 1e Klasse
1. Ronde
Schins, Marcel / Somers, Robert
Dingus 2
Burgers, Roger / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse A
14. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 2
Jansen, Joey / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Verlies
13.12.2019
ZOH 1e klasse A
13. Speeldag
Schins, Marcel / Somers, Robert
Dingus 2
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 1
Winst
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Labruzzo, Maurizzio / Somers, Robert
Dingus 2
Merx, May / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Verlies
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Somers, Robert / Labruzzo, Maurizzio
Dingus 2
Gielkens, Loek / Weide, van der, Martin
Der Busch 1
Gelijkspel
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Verheesen, Marco / Somers, Robert
Dingus 2
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verlies
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Labruzzo, Maurizzio / Somers, Robert
Dingus 2
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Lämke 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Somers, Robert / Frols, Mark
Dingus 2
Lacroix, Jo / Smeets, Johnny
De Paardestal 1
Verlies
17.05.2019
ZOH Beker 2e klasse
Halve finale
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Bakker, Sjaak / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Gelijkspel
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon 1
Winst
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Stijns, Allan / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Verlies
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Vermeer, Albert / Zanders, Peter
D'r Bok 2
Verlies
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Petschnik, Ron / Mulders, Peter
D'r Bok 3
Winst
29.03.2019
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Statucki, Roy / Jansen, Roel
D'r Bok 3
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Verhaeg-Weber, Jonita / Roeleveld, Sonja
Oude Heide 3
Winst
08.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Otermans, Jan / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Winst
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Heuvel van de, Bert / Thimister, Roy
White Horse 2
Winst
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Partouns, Mitchell / Havere van, Francois
De Capucijn 3
Verlies
08.02.2019
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Somers, Robert / Frols, Mark
Dingus 2
Janssen, Jack / Ummels, Jan
Star Club 1
Verlies
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Eulink, Albertus / Boels, Arend
De Sport 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Verheesen, Marco / Somers, Robert
Dingus 2
Mortiaux, Peter / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Verlies
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Korver, Emile / Raets, Leo
Amicitia 1
Gelijkspel
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Somers, Robert / Verheesen, Marco
Dingus 2
Wierts, Rick / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Verlies
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Keularts, Peter / Sleen, van der, Bas
Bouwerwei 1
Verlies
07.12.2018
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Smeets, Maurice / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Gelijkspel
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Vrolings, John / Dorio, Alfredo
D'r Bok 2
Winst
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Wouters, Wim / Ehmke, Stephan
't Graefke 1
Winst
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Simons, Veerle / Sonnenschein-van Iersel, Karin
Oude Heide 3
Winst
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Beumers, Stef / Goessens, Renate
White Horse 2
Winst
19.10.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Vanaschen, Robin / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Fraats, Stefan / Royen, Kris
De Smid 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Jamin, Dennis / Mounadi, Salah
De Capucijn 3
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Somers, Robert / Frols, Mark
Dingus 2
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Verlies
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Peeters, Andy / Peeters, Ruud
De Sport 1
Gelijkspel
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Frols, Mark / Somers, Robert
Dingus 2
Oosterhof, John / Peters, Jan
Amicitia 1
Winst
31.08.2018
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Somers, Robert / Frols, Mark
Dingus 2
Vreuls, Pascal / Pieters, Giel
Bouwerwei 1
Verlies
01.06.2018
ZOH 1e klasse A
Plaats 13-14
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
11.05.2018
ZOH 1e klasse A
26. Speeldag
Scholtz, Loni / Somers, Robert
Dingus 2
Hollanders, Roland / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
13.04.2018
ZOH 1e klasse A
23. Speeldag
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Nacken, Hub / Sijen, Ad
Oude Heide 2
Verlies
23.03.2018
ZOH 1e klasse A
21. Speeldag
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Stelmashchuk, Costya / Bruijnen, Marco
Da Capo 2
Verlies
23.02.2018
ZOH 1e klasse A
18. Speeldag
Labruzzo, Maurizzio / Somers, Robert
Dingus 2
Magnee, Bert / Schurgers, Sander
Star Club 1
Verlies
02.02.2018
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
26.01.2018
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Somers, Robert / Ruyters, Eelco
Dingus 2
Gustin, Jo / Arts, Cristian
De Capucijn 2
Winst
12.01.2018
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Larik, Remco / Somers, Robert
Dingus 2
Peeters, Andy / Peeters, Ruud
De Sport 1
Verlies
24.11.2017
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 2
Meerendonk, van de, Nico / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Winkens, Peter / Ras, Lou
Fauquemont 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo 2
Verlies
27.10.2017
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Meessen, Robert / Hardy, Rick
Blauw Wit'62 3
Verlies
13.10.2017
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Deveu, Philip / Goessens, Mark
De Sjmied 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Mimouri, Achmed / Scholte, Ricky
Carboon 1
Winst
29.09.2017
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Scholtz, Loni / Somers, Robert
Dingus 2
Magnee, Bert / Schurgers, Sander
Star Club 1
Gelijkspel
22.09.2017
ZOH 1e klasse A
4. Speeldag
Larik, Floortje / Somers, Robert
Dingus 2
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Verlies
15.09.2017
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Ruyters, Kim / Somers, Robert
Dingus 2
Wetzels, Carlo / Voorwald, Ronald
De Capucijn 2
Winst
05.05.2017
ZOH 2A
25. Speeldag
Somers, Robert / Klaassens, Mandy
Dingus 3
Dassen, Marc / Reneerkens, Jojo
De Capucijn 2
Verlies
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Keizers, Ger / Somers, Robert
Dingus 3
Jansen, Bob / Wetering van de, Marco
Bluff
Verlies
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Keizers, Ger / Somers, Robert
Dingus 3
Mertens, Joke / Oosting, John
Gemütliche Eck
Winst
24.03.2017
ZOH Beker tweede klasse
Halve finale
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Dupont, Jef / Wijnants, Lou
't Brook
Verlies
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert
Dingus 3
Gerards, Tammy / Simons, Bianca
Oude Heide 3
Winst
03.03.2017
ZOH 2A
12. Speeldag
Somers, Robert / Kiefer, Remco
Dingus 3
Calvia, Angelo / Mortiaux, Peter
De Capucijn 2
Verlies
17.02.2017
ZOH 2A
19. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Ghijsen, Jean / Bovens, Hennie
Star Club 2
Verlies
10.02.2017
ZOH 2A
18. Speeldag
Meijers, Tom / Somers, Robert
Dingus 3
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Verlies
27.01.2017
ZOH Beker tweede klasse
2. Ronde
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Franken, Marco / Stijns, Allan
De Bekker
Verlies
20.01.2017
ZOH 2A
16. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Heuvel van den, Dave / Goessens, Renate
White Horse 2
Verlies
13.01.2017
ZOH 2A
15. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Bollerman, Ben / Leeuwen, van, Marcel
D'r Bok 4
Winst
23.12.2016
ZOH 2A
14. Speeldag
Somers, Robert / Jongbloed, Mitchell
Dingus 3
Beek, van, Mickel / Elfarissi, Ayoub
Carboon 2
Winst
25.11.2016
ZOH 2A
11. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Franken, Mitch / Wetzels, Pascal
De Bekker
Verlies
18.11.2016
ZOH 2A
10. Speeldag
Debets, Marthe / Somers, Robert
Dingus 3
Nollgen, Martin / Maes, Nathan
Bluff
Verlies
11.11.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Somers, Robert / Jongbloed, Mitchell
Dingus 3
Gouder de Beauregard, Tanja / Flegel, Alfred
D'r Prick 2
Verlies
04.11.2016
ZOH 2A
9. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Bremen, Peter / Beijer, May
Gemütliche Eck
Winst
07.10.2016
ZOH 2A
7. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Dierks, Fabienne / Gerards, Tammy
Oude Heide 3
Winst
30.09.2016
ZOH 2A
6. Speeldag
Somers, Robert / Bartels, Madyson
Dingus 3
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Verlies
23.09.2016
ZOH 2A
5. Speeldag
Jongbloed, Mitchell / Somers, Robert
Dingus 3
Moes, Naomi / Coumans, Ellie
't Graefke
Verlies
16.09.2016
ZOH 2A
4. Speeldag
Somers, Robert / Zweiphenning, Kymo
Dingus 3
Dassen, Jean / Wijnants, Patrick
't Brook
Winst
09.09.2016
ZOH 2A
3. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Heuvel van den, Dave / Goessens, Renate
White Horse 2
Winst
06.05.2016
ZOH 2A
25. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Leeuwen, van, Marcel / Willems, Dave
D'r Bok 4
Winst
22.04.2016
ZOH 2A
23. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Vandebergh, Hans / Schoonbrood, Frans
Scherp Vor 2
Verlies
15.04.2016
ZOH Beker tweede klasse
Kwart finale
Kiefer, Remco / Somers, Robert
Dingus 3
Dorenberg, Bas / Franssen, Marcel
Bluff
Verlies
08.04.2016
ZOH 2A
22. Speeldag
Kollard, Kristy / Somers, Robert
Dingus 3
Biermans, Piet / Coumans, Ellie
't Graefke
Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert Jongen, Bas / Conjour, Thei Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert Jansen, Joey / Vincken, Timothy Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert Wasbauer, Johnny / Dupont, Jef Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Zweiphenning, Kymo / Somers, Robert Gielis, Chris / Frols, Mark Verlies
18.03.2016
ZOH 2A
20. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Schaeks, Jos / Breukelen, van, Jordi
D'r Jeeteberg
Winst
11.03.2016
ZOH 2A
19. Speeldag
Somers, Robert / Kiefer, Remco
Dingus 3
Paulissen, Leon / Timmermans, Sjef
Ejen Bouwerwei
Verlies
04.03.2016
ZOH 2A
18. Speeldag
Somers, Robert / Zweiphenning, Kymo
Dingus 3
Korfer, Heini / Enden, van den, Andre
Amicitia 2
Winst
12.02.2016
ZOH Beker tweede klasse
1. Ronde
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Traarbach, Martin / Schepper, de, Andre
Gemütliche Eck
Verlies
29.01.2016
ZOH 2A
15. Speeldag
Kiefer, Remco / Somers, Robert
Dingus 3
Carlitz, Hans / Hovens, Patrick
Paniekzaaiers
Verlies
22.01.2016
ZOH 2A
14. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Aretz, Frans / Schwant, Rudiger
Apollo Boys
Verlies
15.01.2016
ZOH 2A
6. Speeldag
Somers, Robert / Gielis, Chris
Dingus 3
Heinen, Raymond / Fleuren, Wesley
Ejen Bouwerwei
Verlies
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Schins, Marcel / Sulman, Marco Winst
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Ubachs, Junior / Kollard, Kristy Verlies
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Dijk van, Steven / Ehmke, Stephan Verlies
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Verlies
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Meijers, Tom / Biermans, Niels Verlies
19.12.2015
Invitatie Kersttoernooi Dingus
1. Ronde Hoofdronde
Somers, Robert / Dijk van, Jim Schins, Marcel / Sulman, Marco Verlies
11.12.2015
ZOH 2A
1. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Krewinkel, Ivo / Theunissen, Melvin
Apollo Boys
Verlies
13.11.2015
ZOH 2A
11. Speeldag
Debets, Marthe / Somers, Robert
Dingus 3
Roeleveld, Sonja / Simons, Veerle
Oude Heide 3
Winst
06.11.2015
ZOH 2A
10. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Schoonbrood, Ralf / Bindels, Piet
Scherp Vor 2
Verlies
23.10.2015
ZOH 2A
8. Speeldag
Gielis, Chris / Somers, Robert
Dingus 3
Weygerse, Frans / Krol, Fred
Gemütliche Eck
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)