Speler > Fraats, Farri |
---|
Fraats, Farri |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
DAT Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 480 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
DAT Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
DAT Boys 1 | ZOH OK Play-off Kampioen, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
DAT Boys 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Dat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
DAT Boys 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
DAT Boys 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
DAT Boys | Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
DAT Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
DAT Boys 1 | Topklasse A |
DAT Boys 2 | 2A |
2010-2011 | |
DAT Boys 2 | 2A |
2009-2010 | |
DAT Boys 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
20.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles 1 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Otten, Thijs
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Starren, Roland DAT Boys 1 |
Heezik van, Corne
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Loontjes, Sven
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Senden, Jim
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Vaassens, Jean Pierre
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Kunze, Daniel
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey De Capucijn 3 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Wouters, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
28.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Spronck, Dave
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bartels, Reggie
/ Schakel, Jeroen De Pitsers 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Kicken, Mat
/ Merx, May 't Trefpunt 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Smeets, Maurice
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Schillings, Jurgen
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Remmers, Frens
/ Hermans, Angelo 't Lämke 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Jorissen, Jos
/ Paffen, Jo Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard DAT Boys 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Asselmans, Redondo
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Basten, Hans
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
08.03.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Hermans, Harley
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Straotsje 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Dreessen, Nick
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Burgers, Roger
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Paulissen, Jos
/ Dassen, Marc De Capucijn 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Leerschen, Hans
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bremmers, Jo
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Hataney, Servio
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Calvia, Angelo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Lenssen, John
/ Crutz, Jari De Paardestal 1 |
Winst |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Cox, Leon
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Schmitz, Sven
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
20.04.2018 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Lonussen, Gert-Jan
/ Lacroix, Jo De Paardestal 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Konings, Timo
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino 1 |
Gelijkspel |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Claessen, Johan
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Dingena, Donny
/ Hermans, Angelo 't Lamke 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Mennens, Dion
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Houben, Ron
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Lacroix, Jo
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Schokker, Ramon
/ Niese, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Frissen, Richard Dat Boys 1 |
Blees, Jozef
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Aarts, Jan
/ Royen, Gilber De Pitsers 1 |
Winst |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Mennens, Dion
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Verlies |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Rondags, Roy
/ Ritchi, John 't Lämke |
Winst |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Winst |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Eerens, Michel
/ Franssen, Mark Da Capo |
Winst |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Smeets, Leon
/ Kraft, Richard De Pitsers |
Winst |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Gelijkspel |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Mounadi, Salah
/ Broek, van de, Perry Randstad |
Winst |
27.01.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Van Sint Feijth, Charon
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Frenken, Bert
/ Senden, Jim De Bekker 3 |
Verlies |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Jamin, Dennis
/ Coenen, Hendrik Randstad |
Winst |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Wijers, Jos
/ Wijers-Sauren, Mechtilde The Eagles |
Verlies |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Visser de, Ton
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Winst |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Cruts, Andrew
/ Rondags, Roy 't Lämke |
Verlies |
15.11.2016 1e Klasse 7. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo |
Verlies |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys |
Winst |
21.10.2016 1e Klasse 5. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Verlies |
14.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |
30.09.2016 1e Klasse 3. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Van Sint Feijth, Charon
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Winst |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Janssen, Griffin
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Gelijkspel |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Tummers, Harald DAT Boys 2 |
Hameleers, Darco
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Verlies |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Mich, Michel
/ Steinbach, Bo De Bekker 5 |
Winst |
15.01.2016 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke |
Verlies |
30.10.2015 NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 2. Speeldag |
Braekt in de, Leon
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan DAT Boys 1 |
Verlies |
25.09.2015 Tweede Klasse 3. Speeldag |
Fraats, Farri
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Lahaye, Huub
/ Wijnants, Patrick De Dolomiet 2 |
Verlies |
22.05.2015 1A 22. Speeldag |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Du Commerce 1 |
Winst |