Speler > Smeets, Michel |
---|
Smeets, Michel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Pipo Boys |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54625 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 103 | 147 |
2016-2017 | ||
Semi-Pro | 34 | 44 |
Heren classic | 66 | 187 |
2015-2016 | ||
Open | 41 | 155 |
Pro | 37 | 64 |
Semi-Pro | 12 | 73 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Semi-Pro | 70 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 102 | 289 |
Pro | 88 | 152 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 14 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 68 | 196 |
Rookies | 24 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2018-2019 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 30.11.2018 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 22 | 31 |
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 45 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 11 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 4 | 12 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 34 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Semi-Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 20 | 22 |
Bondskoppeltoernooi ZOH | Trim Bourgogne | 1e klasse | Za., 12.11.2016 | 2 | 2 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 50 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 9 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Kwalificatie | Za., 05.03.2016 | 18 | 22 |
1e Mini master challenger Dingus | Dingus-Heerlen | Rookie | Za., 05.03.2016 | 3 | 6 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 9 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 9 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 13 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 43 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 10 | 14 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 14 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 3 | 23 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 24 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 34 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Kwalificatie | Za., 14.03.2015 | 25 | 31 |
TVC d'r Bok | Heerlen | Semi Pro Dubbel | Za., 14.03.2015 | 5 | 12 |
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 35 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 16 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 29 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Semi Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 17 | 22 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 58 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi Pro Dubbel | Za., 27.12.2014 | 9 | 23 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | Kwalificatie | Za., 13.12.2014 | 8 | 17 |
Dingus Kerst toernooi | Heerlen | A-Ronde | Za., 13.12.2014 | 7 | 8 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 53 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 29 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 56 | 91 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Kwalificatie | Za., 15.03.2014 | 31 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Open Dubbel | Za., 15.03.2014 | 17 | 32 |
de Trim | de Trim Bourgogne | Semi Pro Dubbel | Za., 15.03.2014 | 9 | 13 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 33 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 39 | 69 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 35 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 9 | 33 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 33 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 72 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 20 | 46 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 11 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 29 | 42 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 22 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 9 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Semi-Pro | Za., 08.06.2013 | 9 | 10 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Rookies | Za., 08.06.2013 | 1 | 3 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 30 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Rookies | Za., 18.05.2013 | 5 | 14 |
White horse | Eijsden | Semi-Pro | Za., 23.03.2013 | 5 | 8 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 14.12.2012 | 2 | 5 |
2011-2012 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Rookies | Vr., 06.04.2012 | 9 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 5 | 24 |
White horse | Eijsden | Rookies | Za., 17.03.2012 | 2 | 12 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Pipo Boys | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Pipo | Zomercompetitie Poule C |
Pipo Boys | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Pipo Boys 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Pipo Boys 2 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
Pipo Boys 1 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Pipo Boys 1 | ZOH 2A |
Pipo Boys 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Beckers, Richard
/ Pantus, Bart De Poart 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lahaye, Damond
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Bogaert van, Frans
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Surma, Joep
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Driessen, Roger
/ Camp, op den, Ralph De Poart 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Poelmans, Harry
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Wouters, Jean
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Franssen, Fer
/ Vermeer, Albert Dingus 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Keularts, Peter
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Surma, Joep
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
London, Roger
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Voorwald, Ronald
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Larik, Floortje
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Surma, Joep
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Domen, Ruud
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Surma, Joep
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Kazmierczak, Jean
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Koll, Marco Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Mertens, Ralf
/ Hendriks, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Franssen, Fer
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bartels, Reggie
/ Aarts, Jan Boskai 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Glezer, Marcel
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Driessen, Roger
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Lardinois, Erik
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Janssen, Richard
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Marquaire, Bas
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Goossens, Biek
/ Senden, Jim De Bekker 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Nendels, Cornel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Dijk van, Steven Pipo Boys 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Dijk van, Steven Pipo Boys 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Tonneke |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Fleuren, Tim
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Vries de, Henry
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Brouwers, Bjorn
/ Mennens, Dion De Rode Ridder 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Kunze, Daniel
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Holshuysen, Jo
/ Jacobs, Robert D'r Bok 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Boogaart, van den, Jan
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Eggen, Bert
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Hoeksma, Hein
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Smeets, Johnny
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Goossens, Biek
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Michel
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Michalski, Raymond
/ Al, Pascal D'r Bok 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Ploumen, Luuk
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Feller, Richard
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Geurts, Goswin
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Seetsen, Menno
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Fransen, Antwan
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Voncken, Frans
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Stalmans, Louis
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Offermans, Jo
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 7. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo | Gelijkspel |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 4. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Michels, Frits / Peters, Johnny | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 3. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Gelissen, Michelle / Houben, Michael | Winst |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 2. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Larik, Floortje / Moonen, Bjorn | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg Kwart finale Extra ronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Locorotondo, Franco / Senden, Dave | Verlies |
06.01.2018 Toernooi TVC De Kroeg 1. Ronde Voorronde |
Dijk van, Steven / Smeets, Michel | Atol, Michel / Pinxt, Patrick | Verlies |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Michels, Frits
/ Peters, Johnny Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Moonen, Jordy / Jansen, Joey | Gelijkspel |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Boersma, Maurice / Klunder, Roger | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Smeets, Michel / Dijk van, Steven | Seroo, Lei / Geurts, Sjaak | Winst |