Speler > Zenden, Wesley

Zenden, Wesley

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Kroeg
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24829
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2017-2018
ZOH Bokaal 85 147
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 2 44
Heren classic 154 187
2015-2016
Open 65 155
Pro 12 64
Mini master challenger 4 69
2014-2015
Rookie 34 82
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 14 31
2016-2017
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 2 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 15 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 20 32
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 1 22
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 3 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 2 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 3 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 8 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 5 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 59 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 17 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 8 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 2 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 23 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 2 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 22 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Overgangsklasse Vr., 18.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 20 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 74 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 5 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 12 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 5 12
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 52 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
 
Discipline
Team Competites
2021-2022
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
De Kroeg 1 ZOH Hoofdklasse
2016-2017
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Dingus 1 Zomercompetitie 2016 Poule B
D'r Bok 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
D'r Bok 3 ZOH 1A, ZOH Beker
2014-2015
D'r Bok 2 ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
2012-2013
Carboon 2 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2011-2012
Carboon 3 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
Carboon 2 ZOH 3A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Smeets, Rowan / Hermans, Harley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Franssen, Jo / Adriaansen, Jeffrey Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Winst
19.05.2017
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Gebhardt, Karl-Heinz / Vroomen, Jan
D'r Prick 1
Verlies
28.04.2017
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Zenden, Wesley / Biermans, Niels
D'r Bok 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
Op de Bosch
Verlies
21.04.2017
ZOH Beker
Halve finale
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Verlies
07.04.2017
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan
Gelijkspel
31.03.2017
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Weijer van de, Hans / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Verlies
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Meijs, Roger / Deveu, Philip
De Sjmied
Gelijkspel
10.03.2017
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
't Trefpunt 1
Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
5. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Boersma, Maurice / Bohland, Tom Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
3. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Laudy, Carl / Gelissen, Sandro Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Halve finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Jongen, Bas / Ubachs, Junior Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
2. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Verlies
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
Kwart finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Koch, Manfred / Vanderheyden, Frank Winst
24.02.2017
Dingus Carnavalstoernooi
1. Ronde 2. Extra ronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Meijers, Tom / Klaassens, Mandy Winst
17.02.2017
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Bergenhuizen, Charles / Janssen, Pascal
De Kokerel
Verlies
10.02.2017
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Schillings, Jurgen / Vanhingel, Herman
't Straotsje 1
Verlies
03.02.2017
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Bohland, Tom / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee
Winst
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Buss, Bernd / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Winst
20.01.2017
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Marquaire, Bas / Franssen, Roger
Proosd
Winst
13.01.2017
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Bremmers, Jo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
06.01.2017
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Woug van de, Willy / Thijssen, Hubert
De Capucijn 1
Winst
23.12.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Meegen van, Marcel / Peeters, Andy
Carboon 1
Gelijkspel
16.12.2016
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Gortges, Manfred / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Verheijden, Wesley / Houben, Michael Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
3. Ronde Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Bartels, Danny / Wasbauer, Johnny Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
2. Ronde Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Habets, Henk / Janssen, Danny Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Zestiende finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Goessens, Mark / Ubachs, Junior Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Halve finale Hoofdronde
Zenden, Wesley / Ubags, Gino Bartels, Sydney / Vincken, Timothy Winst
25.11.2016
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Jansen, Joey / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Steenbakkers, Wesley / Garnier, Jean
Op de Bosch
Gelijkspel
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Zenden, Wesley / Jansen, Joey
D'r Bok 1
Bartholomeus, Huub / Seijen, Francois
Star Club 1
Gelijkspel
07.10.2016
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Bartels, Sydney / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Kruijen, Raymond / Hanssen, Rick
't Trefpunt 1
Verlies
30.09.2016
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Bartels, Sydney / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Stulting, Rob / Cloos, Miranda
De Kokerel
Verlies
23.09.2016
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Bartels, Sydney / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Bruijnen, Randy / Hataney, Eugene
't Straotsje 1
Verlies
16.09.2016
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Zenden, Wesley / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Schmitz, Wiel / Huntjens, May
D'r Dikke Sjtee
Winst
09.09.2016
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Zenden, Wesley / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Remmers, Frens / Bogaert van, Frans
Proosd
Winst
02.09.2016
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Degens, Jan / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Verlies
26.08.2016
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Zenden, Wesley / Biermans, Niels
D'r Bok 1
Dingena, Marcel / Woug van de, Willy
De Capucijn 1
Verlies
01.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
3. Speeldag
Bartels, Madyson / Zenden, Wesley
Dingus 1
Baggen, Donny / Marks, Rene
TVC The Eagles
Verlies
01.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
3. Speeldag
Bartels, Madyson / Zenden, Wesley
Dingus 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
TVC The Eagles
Verlies
25.06.2016
5e Mini master challenger Dingus
4. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Kollard, Kristy / Bartels, Madyson Winst
25.06.2016
5e Mini master challenger Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Klunder, Roger / Albosevelem, Bahare Winst
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
2. Speeldag
Albosevelem, Bahare / Zenden, Wesley
Dingus 1
Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico
De Kroeg 1 voorheen 2
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
2. Speeldag
Albosevelem, Bahare / Zenden, Wesley
Dingus 1
Loo van, Danny / Stevens, Ralph
De Kroeg 1 voorheen 2
Verlies
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
Dingus 1
Laudy, Carl / Leonard, Chris
Napoleon
Verlies
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
Dingus 1
Hacking, Xavier / Schmitz, Sven
Napoleon
Winst
22.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
Dingus 1
Houben, Michael / Verheijden, Wesley
Napoleon
Verlies
03.06.2016
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Ubags, Gino / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
27.05.2016
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Senden, Dave / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Hartmans, Hub / Huntjens, May
D'r Dikke Sjtee
Winst
13.05.2016
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Senden, Dave / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Meerakker van de, Wim / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Verlies
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
4. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Gelissen, Sandro / Laudy, Carl Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Gelissen, Michelle / Hacking, Xavier Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
2. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Claus, Dennis / Verpoort, Gus Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
1. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Biermans, Niels / Meijers, Tom Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
Plaats 3 Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Stevens, Richard / Moenen, Bianca Winst
07.05.2016
3e Mini master challenger Napoleon
Halve finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Moonen, Jordy / Prickaerts, Niels Verlies
06.05.2016
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Zenden, Wesley / Senden, Dave
D'r Bok 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
29.04.2016
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Senden, Dave / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Prickaerts, Niels / Paulissen, Jos
De Kokerel
Verlies
23.04.2016
2e Mini master challenger kokerel
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Hollanders, Jo / Hollanders, Sandy Winst
23.04.2016
2e Mini master challenger kokerel
2. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Stevens, Ralph / Ubachs, Junior Verlies
23.04.2016
2e Mini master challenger kokerel
1. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Bergenhuizen, Charles / Coenen, Jerau Winst
23.04.2016
2e Mini master challenger kokerel
Kwart finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
22.04.2016
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Zenden, Wesley / Senden, Dave
D'r Bok 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Verlies
08.04.2016
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Senden, Dave / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Mertens, Ralf / Souren, Hasso
D'r Dikke Sjtee
Winst
01.04.2016
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Bartels, Sydney / Zenden, Wesley
D'r Bok 1
Crombach, Daniël / Bleus, Danny
't Trefpunt 1
Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Woug van de, Willy / Aarts, Philip Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Braakhuis, Marc / Kerckhoffs, Michael Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Zestiende finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Bemelmans, Donee / Smeets, Johnny Verlies
11.03.2016
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Erkens, Hub / Thijssen, Theo
Oude Heide 1
Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
4. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Moonen, Jordy / Vincken, Timothy Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Brinkhoff, Pascal / Brinkhoff, Luuk Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
2. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Ubachs, Junior / Stevens, Ralph Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
1. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Gielis, Chris / Zweiphenning, Kymo Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Halve finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Brinkhoff, Pascal / Brinkhoff, Luuk Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Kwart finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Franssen, Jo / Vroomen, Jan Winst
04.03.2016
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Franssen, Roger / Bogaert van, Frans
Proosd
Winst
26.02.2016
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
19.02.2016
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Zenden, Wesley / Ubags, Gino
D'r Bok 1
Pattipeiluhu, Robeas / Pattiwael, Joshua
't Straotsje 1
Winst
12.02.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Zenden, Wesley / Bartels, Sydney
D'r Bok 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers
Verlies
02.01.2016
De Kroeg
3. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Franiczek, Wiel / Beckers, Rodny Verlies
02.01.2016
De Kroeg
2. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Vanhommerig, Marcel / Weckseler, Jo Verlies
02.01.2016
De Kroeg
1. Ronde Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Meijers, Tom / Biermans, Niels Winst
02.01.2016
De Kroeg
Zestiende finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Velthuizen, Wim / Visser de, Ton Verlies
02.01.2016
De Kroeg
Finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
02.01.2016
De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Stitzinger, Frank / Dirix, Math Winst
02.01.2016
De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Overdijk, Richard / Verhoeve, Nico Winst
02.01.2016
De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Ubags, Gino / Zenden, Wesley Vanhommerig, Marcel / Weckseler, Jo Winst
18.12.2015
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Reijntjens, Richard / Zenden, Wesley Duckers, Marco / Loomans, John Winst
18.12.2015
Blauw Wit'62
Kwart finale Hoofdronde
Reijntjens, Richard / Zenden, Wesley Leerschen, Hans / Pelzer, Dave Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)