Speler > Graaf, de, Wesley

Graaf, de, Wesley

 
Informatie
Categorie: Junioren
Ranking: Rookie
Vereniging: The Outlaws
Organisatie: SBN
Nationale Spelersnr.: 70052
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 25 62
Junioren dubbel 1 3
2018-2019
Heren dubbel 23 122
Junioren dubbel 1 12
2017-2018
Heren 26 126
Junioren 3 4
Heren classic 21 48
Junioren classic 2 2
2016-2017
Heren 49 119
Junioren 3 5
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Amersfoort Open Doubles Amersfoort Open Dubbel Za., 22.02.2020 8 27
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 20 29
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Junioren Dubbel Zo., 22.12.2019 1 5
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 19 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 22 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Junioren Dubbel Za., 21.12.2019 1 4
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 18 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 3 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 10 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 8 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 11 22
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 8 14
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 4 18
Open Doubles Challenger Amersfoort 1.. Open Dubbel Za., 16.02.2019 9 19
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 10 25
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 24 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 15 52
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 7 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 7 21
Zeelst Open Dubbel Veldhoven Open Dubbel Za., 22.09.2018 4 14
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Junioren Enkel Zo., 24.06.2018 1 3
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 17 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 9 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 26 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 19 20
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 6 16
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 5 17
ITSF Master Series Spijkenisse JD Za., 25.11.2017 2 4
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 46 55
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 31 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 5 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 12 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 13 16
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 36 24
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 9 24
Club Foos Open Singles De Keet - Amsterdam Open Singles Za., 04.03.2017 17 29
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 17 25
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Junioren Dubbel Za., 26.11.2016 3 4
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 33 45
Club Foos Open Doubles Amsterdam Open Doubles Za., 15.10.2016 9 20
Challenger Prinsenbeek Pallieter Prinsenbeek Open Dubbel Za., 10.09.2016 19 24
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
2018-2019
All-Out NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
The Outlaws TBNL Eerste Klasse
De Boemel TBNL Tweede Klasse
2017-2018
't Allegaartje N.T.L
Frappant TBNL Eerste Klasse
De Boemel TBNL Tweede Klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley Jongen, Bas Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley Jansen, Danny Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Jongen, Kay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Hermans, Twan Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Hanssen, Rick Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Kutaydin, Jeroen Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Otten-Kerkhof, Tessa Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Meisters, Horst Gelijkspel
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Graaf, de, Wesley
All-Out
Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Dijk van, Joey
Rotterdam Boofken NL
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Meentz, Devin
Tafel 4
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Dost, Mark
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Wesley
All-Out
Kruijer, Sven
Club Foos
Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Dharampal, Vikash Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Moenen, Bianca Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Janssen, Jack Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Kerkhof, van de, Rens Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley Starren, Elroy Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Sijkens, Peter / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Otten, Yuri / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
Cues & Balls
Verlies
28.02.2020
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Verlies
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan Verlies
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley Winst
22.02.2020
Amersfoort Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Jas, Jojanneke / Janssen, Danny Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Coenen, Davy Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens Verlies
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Coenen, Davy Jansen, Danny / Kruijer, Sven Winst
15.02.2020
TBNL Challenger Open Dubbel
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Coenen, Davy Stijkel, Gilles / Kleinveldus, Danny Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Verbruggen, Robert
Oventje
Verlies
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Verbruggen, Robert
Oventje
Winst
07.02.2020
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Winters, Sander / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Bardoul, Davy / Graaf, de, Wesley Gobbels, Noah / Wijers, Keno Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Bardoul, Davy / Graaf, de, Wesley Meijs, Julian / Sleijpen, Luca Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Moonen, Mike / Prickaerts, Niels Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Slegers, Luvic / Goffin, Jos Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Heuvel, van den, Chiel / Wit, de, Ton
Oranjebar
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Eijndhoven, van, Eric / Heuvel, van den, Chiel
Oranjebar
Winst
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Sijkens, Peter / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Camp op den, Shem / Koch, Manfred Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Otten, Yuri / Loonen, Roel Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Vaessen, Peter / Franssen, Jo Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Dost, Mark / Klunder, Roger Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Winst
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Mol, de, Jan / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Voort, van de, Jos / Mol, de, Jan
Oventje
Verlies
30.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Vissers, Erik / Graaf, de, Wesley
The Outlaws
Roodhorst, Emile / Nabuurs, Jeroen
Oventje
Verlies
26.10.2019
PRO Tour
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
26.10.2019
PRO Tour
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Dijk van, Joey / Lorrie, Leslie Verlies
26.10.2019
PRO Tour
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
26.10.2019
PRO Tour
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Krop, Jeffrey / Kleinveldus, Danny Verlies
26.10.2019
PRO Tour
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Franssen, Jo / Meisters, Horst Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Smulders, Michael / Wysevelde, Steven Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Graaf, de, Wesley / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Loonen, Roel / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Graaf, de, Wesley / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Loonen, Roel / Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Graaf, de, Wesley / van Teeffelen, Hugo
All-Out
Kucera, Phillip / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Zeeland, van, Tom
All-Out
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Franssen, Fer / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon
All-Out
Hoffmann, Markus / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Hanssen, Rick / Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
All-Out
Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Gelijkspel
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
28.04.2019
Challenger Tour - 3
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Gelissen, Michelle / Starren, Amber Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Hoffmann, Markus / van Teeffelen, Hugo Winst
28.04.2019
Challenger Tour - 3
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
16.02.2019
Open Doubles Challenger
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bodewes, Boudewijn / Ouweleen, Kim Verlies
16.02.2019
Open Doubles Challenger
Finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bosma, Frank / Nijmeijer, Lianne Winst
16.02.2019
Open Doubles Challenger
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bosma, Frank / Nijmeijer, Lianne Winst
16.02.2019
Open Doubles Challenger
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Westerbeek van Eerten, Maurits / Loggers, Sander Winst
16.02.2019
Open Doubles Challenger
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Westerbeek van Eerten, Maurits / Loggers, Sander Winst
26.01.2019
Challenger
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Kroon, Rene / Smetsers, Wim Winst
26.01.2019
Challenger
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Winst
26.01.2019
Challenger
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Van Tilburg, stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Extra ronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Wollgens, Thomas / Meijers, Patrick Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Nijmeijer, Lianne / Maes, Michael Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Krop, Jeffrey / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Otten, Yuri / Neefs, Tim Winst
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Gelijkspel
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
1. Ronde Voorronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Kwart finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Otten, Yuri / Neefs, Tim Verlies
06.10.2018
NTVB Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Saturnino, Renato / Loonen, Luc Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon Jongen, Kay / Jongen, Bas Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon Biermans, Yves / Starren, Elroy Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)